Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV L/70(V), Dragon 1:35


Demonion

Rekomendowane odpowiedzi

Rozgrzebałem powyższy model z uwagi na braki warsztatowe do III i Scuda (cza co nieco dokupić). Zresztą miałem straszną chęć na IV . Powoli się tworzy. Założenie to wiosna 1945 z 1 dywizji od Adolfa.

DSC00808_Fotor.jpg

DSC00809_Fotor.jpg

DSC00810_Fotor.jpg

DSC00811_Fotor.jpg

DSC00812_Fotor.jpg

Z dodatków to nie wiem co jeszcze dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylny hak (sprzęg przyczepowy) wybrałeś do wersji produkcyjnej ostatniej.(3-ciej)

Reszta wozu jest w wersji produkcyjnej 2-giej.

W trzecim kroku instrukcji - do wyboru są dwie wersje.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

No tam jest wybór, sprzęg i takie coś na końcu kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam jest wybór, sprzęg i takie coś na końcu kadłuba..

To nie pierwsza taka historia z wyborem wersji w modelach Dragona( i nie tylko jego).

Choć zaznaczyli: "After Dec 1944" - (PO grudniu 1944) no i nie można mieć do nich pretensji.

Wersja 3-cia istotnie różni się od swojej poprzedniczki (wersji 2-giej) wyglądem zewnętrznym(nie tylko tym hakiem do holowania).

To jest przód wersji 3-ciej:

https://lh6.googleusercontent.com/-V4gO8AssvMA/TUYLYReb4QI/AAAAAAAAEAU/ifAAU2_RbYc/w903-h677-no/Jagdpanzer%2BIV%2BL70%2B%25285%2529.JPG

a tu wersja 2-ga:

http://postimg.org/image/xl3w0o2sn/

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
Po plamach i olejach to już Ci kompletnie zniknie. Modulację albo widać albo nie. Jeżeli nie widać, znaczy nie ma! Kiedyś myślałem podobnie jak Ty, ale wyedukowano mnie

Jutro to jeszcze podmaluje. Mieszankę bardziej jasną zrobię bo na dobrą sprawę to rozjaśnienia to się utrzymały w trzech miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Reset. Nowy kolor bazowy do późnego kamuflażu RAL 7028. Co do modulacji ostatnie rozjaśnienie odbywało się prawie białą farbą. Modulacji praktycznie nie widać na zdjęciu. W widoku naturalnym jest widoczna różnica. Kolor będzie szczątkowy. Kolorem dominującym będzie zieleń (taka cukierkowa) z posmakiem czerwonego brązu.

cJOXpMDYnmIMF5NSxH0SXluOv-l0Qay61oAqsp5lQ5q-MrNq1syNiprjvJiHnr11aUMlkZV1TVImy7KorGuRb4gsVUmkDDB6rtQyilVGZSP2MLwY_sWSEeOGecFIYqX6qpPKsD5sPTIygz8jo04S69h8N7niroMw7qqAEFWcniOSug-0wfsubI0OuGEfwJrTcfGxsjGk-mq9ow58Sty119R3SThvVcghP4rg9zq61LlQYPLHfkxiAEhClpER5vhNc73ac_6zZ2fV7VZjs5FzHcQWz5BNhZSFK2Kxkq4vu8DDjFdlDRIvmzoSvrrsXTG8M15Hq-srhu7YHilrnZlMmfBy6zPk6_TxntUdcgcZlhbGTP7bS_PYc_sIFGvWaX6U5EXULkQu0DHjVpUjGJHvzNWITnZhqLYoARylSMvoty6s1QBHeVuzcgyd8jqEskJJTxyoiPojBh1gpJDgK_DIY0sDN1le4Yto0QVGYhf7PKeoT990T9cPgBDgxA8y4uFeOPOGcM6iAUPTfFTz6uJPiDXaE0n6q5c0r3KseS6dg6oK8iDZLDixVBqh8msYOIbuftBvvieDVNf0JvnOD6TP-izVafTjjjp0MuMAyV9ApAhsd9KOzdl5=w1920-h703-no

No chyba, że ktoś ma jakiś pomysł to chętnie wysłucham. Kolejne malunki gdzieś koło piątku lub w przyszłym tygodniu albo nawet później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.