Skocz do zawartości

Abrams od RMF + Voyager do Dragona :)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam trochę więcej czasu, więc zacząłem dziubać Abramsa od RMF z dodatkami, które wcześniej "zanabyłem" pod Dragona.

Efekt 14 dni poniżej. Nie będę się rozpisywał, model bardzo sympatyczny, składa się jak klocki lego. Datal powala i duża część tego co na blachach nie potrzebna, chyba, że ktoś się uprze...

 

 

 

Druk%20002_zpsezvurbhs.jpg

 

Druk%20001_zps5jgazpx7.jpg

 

P1010011_zpsmfdtrekv.jpg

 

Druk%20001_zpstrid1rjq.jpg

 

Druk%20002_zpsuk0bipq0.jpg

 

Druk%20009_zpshdlgawxw.jpg

 

Druk%20010_zpsnotgsylz.jpg

 

Druk%20012_zps97rzgdjz.jpg

 

Druk%20011_zps45wrmrtv.jpg

 

Druk%20001_zpsr4rkrfr0.jpg

 

P1010022_zpsphze68hv.jpg

 

Druk%20005_zpswykbgkqg.jpg

 

Druk%20006_zpsfxqkxj6g.jpg

 

Druk%20007_zps2irjjfph.jpg

 

Druk%20006_zpsdzbtflnf.jpg

 

Druk%20005_zpskat8mwsj.jpg

 

I tyle.. Wszystkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczególnie pestki do pięćdziesiątki

 

Widać, największe wrażenie robią elementy jedynie wycięte z ramki

 

Też kiedyś miałem ten zestaw Voyagera, ale po wnikliwej analizie okazało się, że zestawowa lufa DML-a była lepsza.

 

Dzięki! Info będzie jak znalazł, gdybym wpadł na pomysł (w co wątpię) jakiegoś poważnego "abramsowego projektu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych konstrukcji.Będę zaglądał bo mam w planach kupno Abramsa tylko się zastanawiam nad RMF czy Meng .

 

No to masz się nad czym zastanawiać

 

Na "końcu" prawie koniec... Zostały jeszcze jakieś duperele i drobiazgi... Tak więc jutro przeniosę się na przód, gdzie nie ma zbyt wiele do roboty...

 

Druk%20010_zpseuv0bky9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadupek gotowy. Zostały jeszcze dwa łańcuszki zapinane do bocznych osłon i głupi łańcuch, który woziła załoga "Bad Blessing"... No i światła, ale to później. Być może zmienię też "porzeczki" w uchwytach tych łańcuchów, ale nie wiem jeszcze - mam wrażenie, że bez nich uciekają za bardzo w dół... Powiedzmy, że jestem zadowolony...

 

 

Druk%20011_zpspsohaqzu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka klei Tomcata... sorry mialo byc Abramsa , duzo lepiej wyglada ten model z zaluzjami metalowymi ,jedyna rzecza nie bardzo pasujaca jest wielkosc otworow w uchwytach na tylnej gornej czesci kadluba.Przez ich wielkosc smiesznie wygladaja zawieszone na nich szekle (w ksztalcie U).Poza tym

 

Zaniepokoiłeś mnie Nie będę pitolił, że sprawdzałem, bo to model relaksacyjny więc z linijką nie biegam. Ale sprawdziłem teraz i takie same są w Dragonie... Na oryginale też wydają się jakieś duże. Myślę, że pies jest pogrzebany właśnie w szeklach, które nie mają "poprzeczek" i lecą strasznie w dół, przez co otwór wydaje się kuriozalnie duży. Już właściwie postanowiłem, że je poprawię i zobaczymy jak będzie wtedy... Dzięki za czujność!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawowe vs. Fruile... Które lepsze, to zostawiam już "Ambramsologom". Ja wezmę te zestawowe, choć niezwykle upierdliwe w składaniu są. Najwyżej jak się będą rozpadać (choć na to nie wygląda) wymienię

 

Druk%20013_zpsdsayv5wf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując z poniższym zdjęciem żadna z gąsienic nie jest idealna, aczkolwiek Fruilowa wypada o pół długości nosa lepiej (choć nie do końca).

 

Może dlatego, że to zdjęcie przedstawia gąsienice z drugiej strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.