Skocz do zawartości

Hanomag Sdkfz 251/1 - Tamiya 1/35


troy

Rekomendowane odpowiedzi

tak to tamiya w skali 1/48

i pomyliło mi się bo to dopiero mój 2 model który wystawiłem i pomyliło mi się w następnym modelu dam do dobrego

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to tamiya w skali 1/48

i pomyliło mi się bo to dopiero mój 2 model który wystawiłem

Rozumiem, że jesteś początkujący i mogłeś pomylić działy.

Sęk w tym że Tamiya nie produkuje tej wersji "251" w skali 1:48.

Moim zdaniem masz ten model (w skali 1:35):

http://www.mojehobby.pl/products/Hanomag-Sdkfz-251-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Jakieś postępy, oprócz tego co widać na zdjęciach?

Mówiłeś mi że pomalowałeś kierownicę, a na zdjęciach nadal jest w kolorze piaskowym?

I nie zapomnij napisać do Moderatora, by przeniósł twój temat do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzenia będę malował , zdjęcia poprawie spok i nie zapomnę o kierownicy i kleju mniej dawać będę nie martw się

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle masz wklejony skrajnik na błotniku z tego co widzę.

 

Wnętrze pomalowane mega surowo. Pytanie czy zapodasz tam jakiegoś washa lub zróżnicujesz kolorystycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do nazwy (Hanomag) był jedną z 6 firm które go montowały a sam model był wykonany przez Hanomag - podwozie i Bussing-NAG wykonało kadłub to tak na temat .Mam nadzieje że wnętrze pojazdu nie będzie puste gdyż wewnątrz było przewożonych kupa sprzętu i wiele śmieci potrzebnych żołnierzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Wnętrze pomalowane mega surowo. Pytanie czy zapodasz tam jakiegoś washa lub zróżnicujesz kolorystycznie?

Dziwne podejście. Bez eksperymentowania nigdy nie zrobisz modelu, który można by określić w miarę dobrym. Więcej odwagi!

Dajcie się mu najpierw porządnie nauczyć sklejać, a nie po jednym modelu, wymagasz od niego eksperymentowania.

Chłopak jeszcze nie potrafi dobrze malować, a wy chcecie by kładł wash i cieniował. Jak on nawet nie wie co to jest wash.

Spokojnie panowie, wszystko w swoim czasie.

 

To słabe wytłumaczenie.

To mój pierwszy model.

 

Cały czas się uczę i staram się robić coraz lepsze.

Cooper ile miałeś lat klejąc tą Panterę?

Troy ma dopiero 10 lat i wszystko przed nim. Też się ciągle uczy i widzę postępy w jego nauce klejenia modelu, ale nie na tyle duże, żebym mu kazał wash nakładać i cieniować.

W domu dopiero kompletuje warsztat, nie ma zbyt wiele, ale się nie poddaje.

 

Mam nadzieje że wnętrze pojazdu nie będzie puste gdyż wewnątrz było przewożonych kupa sprzętu i wiele śmieci potrzebnych żołnierzom.

To cię rozczarujemy, wnętrze będzie puste. Model jest prosto z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabe wytłumaczenie.

To mój pierwszy model.

 

Cały czas się uczę i staram się robić coraz lepsze.

Cooper ile miałeś lat klejąc tą Panterę?

Troy ma dopiero 10 lat i wszystko przed nim. Też się ciągle uczy i widzę postępy w jego nauce klejenia modelu, ale nie na tyle duże, żebym mu kazał wash nakładać i cieniować.

W domu dopiero kompletuje warsztat, nie ma zbyt wiele, ale się nie poddaje.

 

Ok. To WIELE tłumaczy i będę mu bardzo kibicował i jak będzie chciał jakiejś pomocy to z chęcią pomogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz moment. Tu nie chodzi o wymuszanie na kimś zrobienia czegoś.

 

Ja dopytywałem jakie kolega ma plany a nie oczekuję, że każdy będzie robił wg. określonego kanonu.

Z washem czy bez zawsze kibicuje, tymbardziej jeśli to młodzik bo tacy to dziś skarb!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.