Skocz do zawartości

T-90 MS 1/35 TIGER MODEL


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie malują ten model w to kanciaste kamo i nikt się nie przejmuje , więc czemu ja mam się przejmować innym odcieniem zieleni? Zostanie jak jest. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ludzie malują ten model w to kanciaste kamo i nikt się nie przejmuje , więc czemu ja mam się przejmować innym odcieniem zieleni? Zostanie jak jest. Trudno.

 

Ależ luzik i spoko… Twój model przecież… Przejmować też się nie ma czym, bo to jedynie zabawa jest… Z drugiej strony nie ma jednak co udawać, że jest cacy, jak nie jest… Chcesz zmywać później, twoja sprawa… Nomen-omen, nie tylko kolor… Układ plam też pozostawia nieco do życzenia… Tyle mojego, więcej się nie odzywam…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ta zieleń wydaje się za ciemna? Już kompletnie zdurniałem. Poza tym, czy różnica naprawdę jest aż tak wielka?

 

t-90am08gquxv_zpsrovodcxh.jpg

_20170331_134644_zpsbtiqsgqy.jpg

 

Fotka oryginału mocno nasłoneczniona, fotka modelu nie. Jest różnica, zgadzam się, ale nie jest ona jakaś bardzo rażąca, przynajmniej mnie nie razi tak strasznie, bedę mógł z tym żyć, nawet jeśli nie jest cacy. Tak jeszcze w sprawie koloru piaskowego. Na fotce modelu jest bardzo żółty w porównaiu z oryginałem. W rzeczywistości tak nie jest, podkreślam, w rzeczywistości tak nie jest. I tak samo sprawa ma się z tym zielonym. W realu wygląda inaczej. A co do układu plam. Pewne rzeczy da się jeszcze poprawić , bo wiem, że nie do końca mi to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

I jak tam prace? Strasznie dawno tu nie zaglądałem i widzę, że kolega się wziął za coś co planuję kupić. Jak dotąd bez zastrzeżeń - efekt piorunujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha! I po co zmywałeś???

 

 

No właśnie Jacek, teraz przez Ciebie będę miał ładniej pomalowany model, cienkimi warstwami prawidłowo rozcieńczonych farb. Kolory bedą odpowiadać tym rzeczywistym. Detale nie bedą zalane litrami farby. W ogóle nie wiem po co ja Ciebie słuchałem i zmyłem te piękne gluty z modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A skąd, jasne że nie metalowe. Po prostu w nowym modelu, pod wpływem sugestii modelarzy, Trumpek ma dać ten typ gąsienic, ale z plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy Koledzy, podpowiedzcie jak wrzucać fotki przez Google, tak aby było widać je na forum. Fotowiadro się wylało i lipa. Za podpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak. Jak już mam zdjęcia w katalogu w Google, klikam na nie i otwiera się samo zdjęcie. Potem klikam prawym klawiszem myszki na nim i wybieram opcję kopiuj link. Potem wklejam go w opcje img na forum i tyle. W moim przypadku nikt się nie skarży na brak fotek. Może trzeba też ustawić opcję dla katalogu widoczne publicznie, ale tego nie zmieniałem (chwilowo nawet nie wiem gdzie) i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na googlu tak

 

Twój link wygląda tak:

 

AF1QipPseUEoaDAydvAc2D6r5yTVj5Sc_W9sMH0S06q4?key=REQ5WGdPSGpBbzE2eGxIVldSQ1VTQTdlWVp1QWd3

 

Mój tak:

 

9P6bsc9_yGGi195pDhvu20rSGuHPh9gS1U71_EzxHmk8sCZz2emCGGrpFI-AP9h5LTMwY5OITyAFHL9IZRvA978P7W3jjJ4BRMVa6GDH6j1iK25G97iz7wldZ1lE71fOuZlJPny2dS9IfgjYy9yikgJjfzNiFo5dB67PgHHXSKa6yM7d8yZL5Lbj7UNVF6zqdUwRF8ysgyp3yMaqTRqIRmdfBSKh8cDfavT3YbEByMhCOzCZWwmUmK9IydHhS8rkE5pfyINYwYc8RIh1c81hD8gydTXM3hh9Fra9G9_D0QRSXVmaK9q2-j2zMGN-eHFNsWnKyN-PrMwiqx28gHMRLUH92tc2mw8uhQeDNuDpyA_7-GwEGa20XGR0XyTamE4TxoJmi8vw8Pc50XPrQHd9B5PyYXHCrxibYbPI96ujUgj_2FreEPeXjU_BpjR7TPLL_aAHjX1u3O-dkDITdjYXb9dlSu6g0bGKTLxzcew-7xwyhy_C9-Swr_GwpLW8veQB849xx5GF0J5IBjD0zmjmvMSVg1NXb-eC84dvHd8EewyCn6YVGMPiagRhMp24IZFphqV0eKmlOyLMdmyj9p1UCL1UB0MHk6gg_cH7MeItGlG2Cecuninla3OM=w1024-h682-no

 

Sorki że wklejam foto, ale jak dałem link to się strona rozjechała. Kliknij w cytuj i zobaczysz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.