Skocz do zawartości

LVT(A)1 Italieri 1:35


micmal

Rekomendowane odpowiedzi

Będę śledził bo wiem że będzie na co popatrzeć.

Mam taką nadzieję

 

Na moje oko pacyficzny będzie.

Dokładnie tak Dzięki koledze z innego forum (raz jeszcze dzięki levee) udało mi się dostać zestaw kalek Bison Decals LVT (A)1 i mój wybór padł na D15 z Kwajalein/Namur.

 

Szczerze mówiąc jakoś dziwnie to kolorystycznie wygląda.

Może mam spaczony wzrok...

Nie, nie masz spaczonego wzroku Dziwnie, jak dziwnie, po prostu niebiesko Milicyjnie jest:). Dalsze zabiegi powinny wszystko ujednolicić, zresztą lubię kolory i zabawę z nimi, a właśnie Amtank w Ocean Grey, tak mi się kojarzy. Może to jakiś zachwyt po Wilderowym LVT? Wiem, że bardzo niebieski on jest, wręcz nienaturalnie, ale to jeden z moich ulubionych jego pojazdów, więc postanowiłem też sobie takiego niebieskiego zbudować

 

ale znając twoje finały to będzie elegancko.

Mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładłeś je jeden na drugi czy każdy w innym miejscu?

Po całość "Dark Blue", następnie tam gdzie malowałem Smoke Blue Gunze dałem Vibrant Blue. Na poziomych panelach (płyta przednia, płyty na nadbudówce, płyta nadsilnikowa) Medium Grey, i wreszcie na wybranych elementach (dwie płyty tylne nadbudówki, przednia płyta, po dwa boczne panele) Light Grey-Blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wizualnie mnie się bardzo podoba, coś zupełnie innego .

Merytorycznie zupełnie nie wiem, czy tak to wyglądało ( oglądając te zdjęcia, nie jest to akurat dla mnie ważne ), ale aby tak zmalować trzeba mieć wyobraźnię oraz artystyczną duszę i to doceniam .

Obserwuję dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
ale jakoś nie mogę się do tego błękitu przyzwyczaić.

 

wiem, nie po czołgowemu, ale...

 

Wizualnie mnie się bardzo podoba, coś zupełnie innego .

 

Wielkie dzięki i właśnie o to chodziło przy tym pojeździe .

 

Dorotka, Lipstein, dzięki mam nadzieję, ze dalej też będzie ciekawie.

 

Aż się prosi o rdzawe zacieki i jakieś glony

 

Teraz siadam z rdzą, głównie na poziomych płaszczyznach. Z glonami to mam trochę problem z ustaleniem dokładnie gdzie je sensownie umieścić, ale pewnie coś tam podziałam. A co do tyrania, to tak zamierzam trochę poszaleć

 

Tymczasem wolno, bo wolno ale jakoś idzie

 

Vallejo obicia

 

Obraz%201214_zpsv90yibod.jpg

 

następnie, tam gdzie został poobijany dałem wash AK

 

Obraz%201211_zpsdinz4ixb.jpg

 

kolejnym krokiem było pstrykanie z pędzelka filtrem oraz (czego brak na fotce) pigmentem (jakiś ciemny kolor)

 

Obraz%201221_zpsfgycteha.jpg

 

i znowu pstrykanie, tym razem w rdzawych kolorach

 

Obraz%201222_zpsgvdwrcbw.jpg

 

obecnie tak to wygląda

 

Obraz%201216_zpsoyfxl1js.jpg

 

Obraz%201224_zpshwbjjszd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pojazdy mechaniczne na Pacyfiku dostawały ostro po czterech literach więc jest to możliwe że amfibie były w takim stanie.

 

Mnie się podoba, choć pewnie sam bym tak mocno nie poobijał. Bardzo jestem teraz na tak co do koloru natomiast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.