Skocz do zawartości

Diorama "Marine Expeditionary Force", Irak, M1114 USMC, 1/35


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas o tym myślę, może się jeszcze pojawi. Ale na razie nie bardzo wiem, na jakiej zasadzie powstają te ichnie plątaniny. Skąd, dokąd, po co? Nie chciałem wieszać bezładnego kłębu kabli tylko żeby był, chciałem nadać temu jakiś sens

Tam to jeszcze jeszcze dobrze że nie robisz scenki z Tajlandii:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

a no u nich te kable właśnie dlatego że tam żadnego ładu i składu każdy jak coś robi dokłada swoje "nowe" przewody i dlatego jest jak jest jak się spali coś w mieszkaniu to dodają nowe i nawet nikt nie szuka pewnie że się upaliło tylko gdzieś tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobił bym małego "bakłażana" z kabli na takim słupie pewnie by nie brakło ...

ale to takie moje 3 grosze...

 

Śmiało- sens w tym, ze dla nas to nie ma żadnego sensu i logiki w tych kablach. Jak Kolega wyżej napisał- Azja Pd-Wsch przebija Arabów w elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poprzyklejałem szelki do plecaków:

DSCF4015.jpg

DSCF4016.jpg

Coś z tego trzeba będzie wybrać, bo wszystko się nie zmieści. Klapę bagażnika chciałbym zrobić zdejmowaną, żeby można było zobaczyć coś z tych maneli w bagażniku.

 

 

Iracki lud:

DSCF4014.jpg

Po czterech wcześniejszych figurkach w mundurach z kamuflażem po raz pierwszy malowałem cywili. Pewnie zaraz mnie ktoś sprowadzi na ziemię, ale, kurde, nawet podoba mi się to co zrobiłem

 

 

Chyba tak ich rozmieszczę:

DSCF4018.jpg

DSCF4021.jpg

DSCF4022.jpg

 

 

A razem z figurkami Marines tak to będzie wyglądało:

DSCF4024.jpg

DSCF4025.jpg

DSCF4026.jpg

 

 

Boki podstawki zabejcowane, gotowa tabliczka z opisem:

DSCF4028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzyklejałem szelki do plecaków:

DSCF4015.jpg

DSCF4016.jpg

Coś z tego trzeba będzie wybrać, bo wszystko się nie zmieści. Klapę bagażnika chciałbym zrobić zdejmowaną, żeby można było zobaczyć coś z tych maneli w bagażniku.

 

Odpuścił bym plecak skrajny z prawej Molle II Patriol PACK, który został ok 2005 roku zastąpiony ILBE (czyli tym środkowym)

 

 

Iracki lud:

DSCF4014.jpg

Koleś po prawem to żywcem wygląda jak członek Delta Force z lat 80tych mający odbijać zakładników w Iranie ;)

 

cageagleclayyw02mb9.jpg

 

NCO-forca-delta-iran-1980.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses dzięki za poradę. Faktycznie miałem jak byk przed oczami, że to MOLLE (w opisie elementów zestawu także), a jakoś brałem go pod uwagę A ten gość iracki faktycznie mógłby robić za Deltę, po drobnych poprawkach

 

Pedzelek miło coś takiego przeczytać, dzięki

 

 

 

Ostatni iracki mieszkaniec dioramy:

DSCF4030.jpg

DSCF4033.jpg

DSCF4035.jpg

 

Za kota bardzo dziękuję Greifowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajne "klocki" do złożenia. Przy okazji mam pytanie jakim klejem łączysz już pomalowane części? Zwykle klasyczny klej do plastiku ma problemy z trwałym łączeniem już pomalowanych elementów farba działa jak izolator i nie dochodzi do reakcji między łączonymi elementami. Superglu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.