Skocz do zawartości

T-90MS coś tam/2012


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jesli nie sprawi problemu to prosze o full serwis

 

Jak na razie to wielkiej filozofii tu nie ma… Po złożeniu gąski trafiły do oksydowania. Oksyda do stali zakupiona na Allegro, do której dorzuciłem rdzawy pigment od Wildera. Po kąpieli, całość wypłukałem wodą i jeszcze raz pojechałem z pędzla. Znów kąpiel i dokładne suszenie. Wyszła czarne i rdzawe, bardziej rdzawe… Na tym etapie zmalowałem farbą od Gravity miejsca gdzie jeżdżą kółka, żeby było „gumowo”… Na zewnętrzną stronę, bez żadnych podkładów dałem z pędzla Paint Fading 2 od True Earth. Poczekałem aż wyschnie i tyle. To jest na zdjęciach, do ostatniego włącznie. Trzeba jedynie trochę wprawy…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka -

,, Oksyda do stali zakupiona na Allegro ,, -znalazlem takowa do prac na cieplo i na zimno, wiec ktora?

,, jeszcze raz pojechałem z pędzla ,, - rozumie ze ta oksyda, tak ?

 

Taka: http://allegro.pl/oksyda-na-zimno-do-stali-50-ml-do-broni-wiatrowki-i4999976994.html?snapshot=MjAxNy0wMS0xMlQwODoyMTo1Nlo7YnV5ZXI7MTQ2Yjk2NDEyM2I3YjVmMTExYWM3NzJiNWI1MWUyZjYzZDdlMzdmOGU2MmM2ODZlMzE0YTA2MWZkMmNkYjg5NA==

 

Tak. Ja to pierwsze "barwienie" robię na spodku i zawsze tam coś zostanie, więc takim właśnie czymś to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie... Czy ktoś ma może dobre zdjęcie strony wewnętrznej tych gąsek? Na marginesie "bracia" Rosjanie namówili mnie na takową lufę, co to ponoć od czołgu tego właśnie jest. Na zdjęciu wygląda ładnie, ciekawe jak w realu...

 

Lufa%20001_zpszrmb7cyt.jpg

 

P.S. A miało być z pudła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP!!

Jakiś czas temu zacząłem robić T-90 Menga. Dziś postanowiłem do niego wrócić i okazało się, że zgubił się gdzieś bezpowrotnie wlaz kierowcy.

Ma ktoś taki na zbyciu? A może jakiś aftermarket gdzieś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lufa pierwsza klasa.

 

Na zdjęciu to i ja ładnie wyglądam...

 

A kto to takie cacko klepie? I ciekawe jak się to składa?

 

Klepie to rosyjska manufaktura, co się zowie MagicModel w cenie urągającej zdrowemu rozsądkowi niestety...

 

Dorotka -

P.S. A miało być z pudła... no przecierz jest z pudla, pudlo za pudlem .. i tak dalej

 

Niby tak, ale mam ambitny plan nic więcej nie dokupować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka

,, Troszkę je "podrasuję". Ale tylko troszkę ,,

uchwyty do lin i nakretki to skad sa ?

 

Uchwyty - Eureka

Pręt - Trumpeter

Sprężynka - drut z T2M

Nakrętka - Hobby Design

 

Czyli, że naprawdę troszkę...

 

Rozchuśtałeś się Pan, Panie. Wygląda na to że ja, będę swojego sobie po cichu kleił i nie pokażę nikomu.

 

No, bez jaj...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam koloru... To w rogu to zdjęcie uzyskanej na tym etapie próbki psikniętej z aero i sfotografowanej pod lampą z dziennym światłem na białym podkładzie. W rzeczywistości jest nieco jaśniejsza, choć i tak chce jescze dodać białego... Jak myślicie? Tylko proszę bez pisania o uwarunkowaniach związanych ze światłem, monitorem, aparatem i Bóg wie czym jeszcze... To już było... Kierunek dobry, czy jestem w du...

 

 

Druk%20015a_zpsjfarjbfj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor na pojeździe to mi bardziej na Dark Yellow zalatuje. Może by spróbować ten jako bazę i dodać twoją mieszankę? Tak czy inaczej podaj proporcje - nigdy nie wiadomo co się może przydać.

 

Nie podam Ci w tej chwili proporcji bo ich nie znam... Rozbełtałem na razie, na oko, na zasadzie odrobina żółci do XF68 i dokładalem białego, aż wyszło to co widać... Teraz raczej wyjdę od białego... Jak się proporcje ustalą to wtedy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.