Skocz do zawartości

T-90MS coś tam/2012


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda rzeczywiście bomba. Tylko ja bym się kiedyś chciał też i galerii gotowego modelu na forum doczekać

 

A po co Ci to? Gotowe modele są nudne... Stoją tylko i nic się nie dzieje... A tak masz powód do marudzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym ochy i achy nad przedmiotem do zbierania kurzu niż powody do marudzenia, tak od czasu do czasu. Żeby nie wpaść w rutynę

 

Nikt nie mówił, że będzie łatwo... Wiesz jak to jest... Jedni kończą szybko, drudzy kończą wolno, a trzeci tak się rozsmakowują w samej czynności, że kończenie przestaje być celem samym w sobie... No ale może kiedyś się uda... Akurat w przypadku tego modelu niewiele brakuje. No chyba, że kot go zeżre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka -

No chyba, że kot go zeżre ,,,, i zacznie od ........

,, Ale ja będę miał jeszcze anteny ,,,

 

No, jak nie, jak tak... Także ten, tego... Wziąłem się za tę większą optykę... Zacząłem od dorobienia zewnętrznych szybek, które jeszcze nie do końca siedzą w obrysach. Nie ma też jeszcze obiektywów w środku, bo cały czas staram się znaleźć dobre zdjęcie tego "podkarabinowego badziewia"...

 

 

Druk%20024_zpshhvlqoag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką podstawkę jakbyś machnął to byłoby na czyn oko zawiesić

15540849_1382196751831646_3417759478977214323_o.jpg?oh=e7ff2ab3afc2e7738b33c95a81af7674&oe=58E88DFC

 

Przepraszam, co to za wersja T-90 na zdjęciu, indyjski S(tzn domyślam się że fotka z jakichś targów w Rosji)? Wybaczcie nie znam się na czołgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka co nastepne w kolejce? Moze kolejny rusek z plotkiem ,np. T-14 z Takoma.Jest to najlepszy,choc tez majacy swoje wady, model tego czolgusia jaki jest dostepny na rynku,sa blaszki Voyagera, metalowa lufa,metalowe traki z Friula no i metalowe antenki

 

Rozczaruję Cię ale będzie to coś do czego są blaszki Abera, lufa Abera, maski z Montexu, silnik od Czechów, gąski z MasterClub, karabin z MagicModel, beczki z Parta, liny z Eureki Jest też kilka innych pudełek... Nisko budgetowy, szybki projekt... Tylko trochę lutowania więcej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka napisal -

będzie to coś do czego są blaszki Abera, lufa Abera, maski z Montexu, silnik od Czechów, gąski z MasterClub,czyli :

1.gąski z MasterClub - T-54, T-55, T-62 OMSh white metal workable tracks.

2.blaszki Abera -T-55 Basic Set ~Tamiya~ / 1:35

3,lufa Abera -Lufa do T-55 (TAM) Aber 35L-007

4. CMK T-55A - Interior set - Tamiya

itp,itp

Blaszki Voyagera odpowiadaja mi bardziej

liczba zdobytych punktow za odpowiec -5

+ telewizor kolorowy ......

wezme zielony

 

Wygrałeś talon na balon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka co slychac w temacie MS? Mam nadzieje ze nie zaczoles nowego tematu (T-55) przed zakonczeniem Abramsa i MS-a

 

Jakbyś nie zauważył to dziś jest 6 marca, a ostatnia "aktualizacja" była 28 lutego... Także nie szalej...

 

 

Stan na teraz jest jak poniżej:

 

Druk%20031_zpsj4jnqdpq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.