Skocz do zawartości

1:35 Trumpkowe Scudy


Tremac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nowy rok nowe wyzwania dlatego postanowiłem zabrać się za takie Trumpkowe wynalazki.

 

20170108_230236_zpsvzc2ilnk.jpg

 

20161113_131400_zpscicoqdxb.jpg

 

Pierwszy do dewastacji będzie ten na kołach. Temat zupełnie mi obcy więc liczę na waszą pomoc.

Narazie to tyle zabieram się za lepienie bo ze 3000 części do poskladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace ruszyły zawieszenie prawie zrobione Scud stanął na kołach. Obyło się bez żadnych większych problemów. Trumpek zrobił ruchome zawieszenie tylko ze po przyklejeniu amortyzatorów cały misterny plan na nic. Coś trzeba będzie z tym zrobić.

 

2017-01-13%2015.17.46_zpsfcyevkji.jpg

 

Koła zmieniłem na Mengowe. Nie wiem czy takowe były stosowane w Scudach ale to mi akurat nie przeszkadza. Są Scudo podobne.

 

2017-01-13%2015.39.27_zpspofihkis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypatrzylem za £60 u nas na ostatniej wystawie. Koła dostałem za free i dokupilem basic zestaw Voyagera u chińczyków. Całość wyszla coś koło £85 tak że tragedii nie ma a trza Ci wiedzieć że roboty przy tym jest. Ten drugi cenę trzyma pamiętam na przedostatnim Telford jako nowości kupcy krzyczeli £90 i ostatnio też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace ruszyły zawieszenie prawie zrobione Scud stanął na kołach. Obyło się bez żadnych większych problemów. Trumpek zrobił ruchome zawieszenie tylko ze po przyklejeniu amortyzatorów cały misterny plan na nic. Coś trzeba będzie z tym zrobić.

Dlatego ja ich nie przykleiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze ich nie przykleilem.

Każdy wahacz przewiercilem i dałem metalowe piny co by uniknąć niespodzianki w postaci połamania podczas montażu. Mam plan zrobić te amortyzatory ruchome a przynajmniej będę się starał ☺ Jak coś nie wyjdzie skorzystam z twojego patentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Boś sobie takie wielkie modele wybrał.

Tego Scud-a na kołach wyrwałem za £70 razem z przesyłką z Hannats. Miał tylko lekko pudełko na spodzie uszkodzone. Tak więc działaj żeby było od kogo ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajesz w dwóch będzie raźniej ☺ Cena przyzwoita. Będziesz dokupywal jakieś pierdoly do niego?

 

Powoli byle do przodu. Model wielki wiec pojawily sie problemy z budulcem. Skorzystałem częściowo z patentu Przemka i zmeczylem takie amortyzatory.

 

2017-01-19%2015.06.33_zpsvsz9ydiz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Maly progres. Rama prawie poskladana. Amortyzatorami tylko roboty se dodalem, po zmontowaniu wszystkiego do kupy przestaly chciec sie ruszac . Zrobilem wstepna przymiarke kola i silnik narazie na sucho. Mam nadzieje ze przy nastepnych zdjeciach bedzie wiecej widac.

 

 

IMG_9883_zpsxvsjjc6a.jpg

 

IMG_9882_zpstg9m91rq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.