Skocz do zawartości

M1A2 Tuski II/ RFM / 1:35


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Ponieważ właśnie skończyłem robotę nad Abramsem (viewtopic.php?f=68&t=58896), to postanowiłem wyciągnąć z szafy kolejnego Abramsa. Tym razem będzie z Tuskiem, więc jakby co na niego wszystko zwalę. Było nie było, "będziem męczyć" to co w tym pudełeczku, plus lufa z Voyagera, plus coś tam, plus coś tam, plus... Termin mam na listopad także spoko, może po drodzę skończę T-90MS.

 

79rHGjB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spoko.

Ja pytam z ciekawości. Sam wyznaczam sobie terminy. Chciałbym się dowiedzieć z jakich powodów Dorotka wyznacza sobie terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończysz, to poproszę wspólne zdjęcia obu.

 

Się tak nie da Panie Szanowny... Już kilka razy pisałem, że poprzedni Abrams poszybował już daleko

 

A tymczasem na budowie zonk... Wanna się producentowi zapadła i trzeba prostować. Troszkę się zirytowałem

 

Ip86fLL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój system budowania i malowania na raty jet chyba jednym z najdziwniejszych schematów modelowania tego typu pojazdów jakie wiedziałem, ale ważne że efekt końcowy jest taki jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój system budowania i malowania na raty jet chyba jednym z najdziwniejszych schematów modelowania tego typu pojazdów jakie wiedziałem, ale ważne że efekt końcowy jest taki jak ma być.

 

Bo ja wiem, czy robię coś dziwnego... Raczej nie pomalowałbym "boczków" wanny po założeniu osłon i pancerza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego zestawu elementów foto trawionych używasz? Chodzi o producenta i nr. zestawu, sam nie długo startuje z Abramsem tylko w wersji M1a2 sep v2.

 

 

Odpowiem za Jacka i mam nadzieję, że nie weźmie mi tego za złe. Jeśli masz Kamilu model Dragona 3556, to jest do niego dedykowany zestaw blaszek Voyagera numer 35746. Od Jacka wiem natomiast, że blachy Voyagera, dedykowane do Dragonów, nie pasują do modeli RYE FIELD... A swoją drogą Kamilu, do mnie już jedzie model RFM 5007 i żywiczna konwersja DEF MODEL 35030, czyli konwersja do wersji SEP V2. Pytanie tylko, czy te dwa produkty będą do siebie pasować?:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego zestawu elementów foto trawionych używasz? Chodzi o producenta i nr. zestawu, sam nie długo startuje z Abramsem tylko w wersji M1a2 sep v2.

 

Jak napisał Grzegorz, używam praktycznie jedynie Voyagera. Zestawy mam różne, także biorę to co mi w danej chwili potrzeba i co pasuje. Do 3556 dedykują trzy zestawy. Ten o którym napisał Grzegorz, ponadto PEA258 (zasobniki na wieży + pierdoły) i VBS0163 (lufa + pierdoły). Ale oprócz tych dedykowanych jest też cała masa innych pasujących do zestawów Dragona. Także można przebierać i wybierać: http://www.voyagermodel.com/search.asp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.