Skocz do zawartości

KTO Rosomak, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana


mandrivecs

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi Rosomak na warsztacie - wersja bazowa w barwach 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Dowbor-Muśnickiego.

 

27215152569_3b161e0d54_b.jpg

 

Jesienne wieczory stają się coraz spokojniejsze - więc powoli zacznę pracę nad drugą maszyną.

Zestaw bazowy:

 

38276558954_753266c607_b.jpg

 

Do tego uzupełnienia w postaci kalkomanii ToRo MODEL 35D37 KTO Rosomak cz.2 oraz konwersja również ToRo MODEL 35025 KTO Rosomak - Wersja bazowa.

Zapraszam do podpowiadania, oceniania i komentowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty coś wreszcie skończysz...?

Dwa Rosomaki, niemieckie pływadło na konkurs, karetka humvee, rosyjski GAZ jakis pokrak, dumvee, strażacki humvee, M1151 z PKW, M-ATV, Land Rover, Willis SAS, strażacki UNIMOG....

O co tu chodzi...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że wreszcie Rosomaki "obrodziły"

Jako, że kończę vw, wytaszczyłem pudło z tym samym Rosomakiem co tradycyjnie jest w moim przypadku konsekwencją "jakiejś "książki, ewentualnie zdjęć, a że kończę ksiażkę Jacka Dutkiewicza pt. :" Dziennik Dowódcy Rosomaka" zwiazanego właśnie z 17 Wielkopolską Brygadą Zmechanizowaną, padło na tego "Rośka", ja wiem, że to nie wyścigi, ale zobaczymy kto wcześniej skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Ty coś wreszcie skończysz...?

Dwa Rosomaki, niemieckie pływadło na konkurs, karetka humvee, rosyjski GAZ jakis pokrak, dumvee, strażacki humvee, M1151 z PKW, M-ATV, Land Rover, Willis SAS, strażacki UNIMOG....

O co tu chodzi...?

 

Trochę kolegę rozumiem, ale nie znaczy, że popieram w tych działaniach ;) Sam mam rozgrzebane blisko 20 modeli i widzę teraz że jak raz się w to wpadnie, to ciężko potem jakiś skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma problem z ukończeniem modelu, drugi kupuje na potęgę i nie może się przełamać aby wreszcie rozpocząć, trzeci boi się wstawić coś w warsztat. Życzę koledze powodzenia :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Haha kurde odgrzeje kotleta. 

Ale

Na zdjęciu na gorze jest wóz którym jeździłem i jestem prawie pewny, że za kierownicą właśnie siedzę ja haha

Miła niespodzianka, trafiłem tu totalnie przypadkowo xD 

Powodzenia. Zamawiam model 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kercher napisał:

Haha kurde odgrzeje kotleta. 

Ale

Na zdjęciu na gorze jest wóz którym jeździłem i jestem prawie pewny, że za kierownicą właśnie siedzę ja haha

Miła niespodzianka, trafiłem tu totalnie przypadkowo xD 

Powodzenia. Zamawiam model 

 

Ja też do kawalerii wstąpić chciałem. Może do dziury go to dokończy rozbabrane modele!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kercher napisał:

Haha kurde odgrzeje kotleta. 

Ale

Na zdjęciu na gorze jest wóz którym jeździłem i jestem prawie pewny, że za kierownicą właśnie siedzę ja haha

Miła niespodzianka, trafiłem tu totalnie przypadkowo xD 

Powodzenia. Zamawiam model 

 

Dajesz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
3 minuty temu, mandrivecs napisał:

Pominąłeś odrabianie lekcji z gawiedzią 😉

To było wczoraj- ja mam trzy gawiedzi -temat znany. Najbardziej buduje mnie informacja przekazana o 21.30, ze na jutro potrzebne będą klej, listewki,  papier ścierny itp.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertmodelarz napisał:

To było wczoraj- ja mam trzy gawiedzi -temat znany. Najbardziej buduje mnie informacja przekazana o 21.30, ze na jutro potrzebne będą klej, listewki,  papier ścierny itp.

Potwierdzam... Ciekawy jestem jak tak zorganizowane nauczycielki ogarnęły by prowadzenie budowy - dostawy, podwykonawców, koordynację bałaganu i sztywne ramy czasowe harmonogramów... 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bulik58 napisał:

Gdy sie kiedys nie chcialo nosic teczki to teraz trza nosic woreczki, Oto cala tajemnica zawodowa. 

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na budowach Kierownik Kontraktu, Projektu, Budowy, czy Koordynator nie nosi woreczków 😉

I nie mogą sobie pozwolić na "o kufa, przypomniało mi się o 21:30 co reszta ma robić jutro od 8 rano..." 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę lat przepracowałem w tej instytucji dlatego teraz zdarza mi się chodzić w brudnych butach....i nie mam nerwicy natręctw oraz wyrzutów sumienia.  

Prezentuj broń! - www.gosc.pl

3 minuty temu, mandrivecs napisał:

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na budowach Kierownik Kontraktu, Projektu, Budowy, czy Koordynator nie nosi woreczków 😉

I nie mogą sobie pozwolić na "o kufa, przypomniało mi się o 21:30 co reszta ma robić jutro od 8 rano..." 🤗

Na pewno nie skleję tego modelu:

1/16 Oficer Kompanii Reprezentacyjnej WP - ICM - KFS-miniatures

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mandrivecs napisał:

O sklejenie tej figurki poprosił mnie kolega, który ma prawicowo-narodowy skręt i chce sobie na biurku w robocie postawić...

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Jak sklejać to sklejać , na pewno to nie jest marszałek Piłsudski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.