Skocz do zawartości

Projekt Grupowy ''Pojazdy cywilne''


Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z forumowiczów napisał, że można by napisać w pojazdach cywilnych o takowym projekcie.

Tutaj można dowiedzieć się co i jak:

viewtopic.php?t=20600

A tu nie zaśmiecając tematu zagłosować co chce się budować.

viewtopic.php?p=326922#326922

 

Pozdrawiam i proszę o podklejenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę szczegółów tutaj w pierwszym poście - jakie to miałyby być projekty, bo część ludzi jest na tyle leniwych, że nie zaglądnie do tematów, które "zlinkowałeś".

Poproś któregoś Moda, żeby podwiesił temat.

Nawet jeśli projekty nie ruszą teraz, to temat może "powisieć" przez jakiś czas - może z czasem więcej osób się zdecyduje.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę szczegółów tutaj w pierwszym poście - jakie to miałyby być projekty, bo część ludzi jest na tyle leniwych, że nie zaglądnie do tematów, które "zlinkowałeś".

No to ja napisze Więc tak głosujemy na projekt grupowy pojazdów cywilnych w jednej z kategorii:

1) "Subaru"

2) "Pojazdy budowlane i specjalne"

3) "Tuning"

4) "Polskie drogi"

5) "Motorsport"

6) "Muscle cars"

Można to zrobić tutaj

Podajemy tam na który projekt jesteśmy chętni i z jakim modelem chcemy wystartować, chodzi o to żeby uniknąć sytuacji w której głosować będą osoby które nie mają później zamiaru wziąć udziału w projekcie.

W projekcie można brać udział z kilkoma modelami, jedyny warunek jaki muszą spełniać to nawiązywać do głównego tematu. Wstępny czas trwania projektu określiliśmy na 12 miesięcy czyli rok

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobilibyśmy coś w rodzaju userbara jak np. Hummerowcy mają

Mogło by to przyciągnąć więcej ludzi do projektu, próbowałem coś wykombinować, ale coś mi słabo wychodzi lepiej gdyby się tym profesjonalista zajął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie przed chwilka zrobiłem userbar projektu grupowego TUNING

projekttuninguserbar.png

Zachęcam uczestników projektu do pobrania go, w ten sposób więcej osób dowie się o naszym projekcie, a także odwiedzi wasze warsztaty

Od razu uprzedzam wszelkie pytania i opisuje jak to zrobić:

1) Kopiujemy adres "http://img180.imageshack.us/img180/471/projekttuninguserbar.png" dodając na początku a%20na%20końcu

2) Wchodzimy w zakładkę na forum

3) W polu podpisu wpisujemy skopiowany adres obrazka

4) Potwierdzamy zmiany i wracamy na forum

W ten sposób mamy userbara który prowadzi do naszego warsztatu

Pewnie większość z was i tak wie jak to zrobić, ale jednak wolałem opisać.

Jeżeli mielibyście jakieś zastrzeżenia co do formy czy treści userbara to piszcie, zawsze można zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
A czy mogę wystartować w tym projekcie z ciężarówką ?? Robię scanie nl-style.

 

Już wszystko wiem dzisiaj zakładam temat ;)

Oczywiście że tak jest już jedna ciężarówka rozpoczęta, projekt dotyczy wszelkiego rodzaju pojazdów, może być nawet traktor ;) ważne żeby był poddany tuningowi.

W takim razie czekamy na relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.