Skocz do zawartości

Charger '68


Wierzbol

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynam kolejny projekt, nie wiem jak będzie z płynnością, bo ostatnio wystrugałem sobie dziecko i kupa roboty jest a miejsca mało, żeby stworzyć kącik do prac. Od razu uprzedzam że tak jak w moich poprzednich projektach (El Camino '68 i Cuda '71), efektem ma byś nisko zawieszony klasyk na cienkich kapciach.

Wrzucam kilka fotek poglądowych jak się mają prace, czym i nad czym pracuję:

19bdaa8d813be967gen.jpg

 

896d4500e018365fgen.jpg

 

97487d14b67dfb59gen.jpg

 

abcafe444c2161begen.jpg

 

942225366179914fgen.jpg

 

e3992ae6fb0af11bgen.jpg

 

593bdbd8b42b5b10gen.jpg

 

2cea7c120a931f8bgen.jpg

 

d67ec2e8960b9a64gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Czym malujesz karoserię?

Karoseria pomalowana jest Tamiyowskim srejem kolor i Gunzowy bezbarwny.

 

Siema. Super projekt I pytanie od laika ;) z czego zrobiłeś przewody przy silniku??

Na http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=37911 masz zdjęcie, zestawu Detail Master w kolorze zielonym którego wykorzystałem do Cudy.

 

Prace mogą teraz niestety zwolnić, za co przepraszam niecierpliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania

1. Gunzowy bezbarwny który ?

2. Tą siatkę grilla do obłych kształtów można łatwo dopasować?

Dziękuję za odpowiedzi

 

1. Mr.Super Clear - Gloss

2. Siatkę moim zdaniem łatwo formować, lecz pod żadnym pozorem w rękach, dobrze jest znaleźć rzeczy na których np: zaokrąglisz (słoiczek od farby, pisak), lub zagniesz (linijka, bądź coś z ostrym kantem).

 

to jeszcze jedno małe pytanie, gdzie można nabyć takie dodatki do polepszenia wyglądu silnika i taką siatkę??

 

Koła, blaszkę (do Cudy '71 z poprzedniego projektu) i rozdzielacz wraz z kablami zamówiłem ze Stanów i nie da się chyba inaczej, a siatkę można kupić na polskich sklepach modelarskich, ja używam firmy Aber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Patrząc na jakość odbić w lakierze, to do dobrej polerki jeszcze trochę brakuje :( W wnętrzu poprawił bym drążek zmiany biegów - widać szew na całym elemencie

 

Poza tym bardzo fajnie, silnik robi wrażenie, felgi dobrane bardzo fajnie

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Bardzo fajny model - moje marzenie od dziecka

Lakier robi na mnie duże wrażenie sam chciałbym osiągać taki efekt ale pewnie bez polerowania nie da rady.

Z czystej ciekawość spytam czy coś było robione z zawieszenie ? Bo na moje oko tył stoi wyżej niż przód. Zapewne częściowo to sprawka nowych felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.