Skocz do zawartości

honda s2000 1:24 tamiya


Gibon87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jestem nowym użytkownikiem po wieloletniej przerwie w modelarstwie stąd tez proszę o wyrozumiałość a zarazem konstruktywną krytykę. Model jaki mam na warsztacie to honda s2000 postaram się aby wyszedł fajnie. Od razu mam pytanie gdzie mogę kupić flock jakiego używa się do pokrywania dywanów w modelach oraz jak go najlepiej stosować.

 

pozdrawiam miłego oglądania

 

inbox

0325ae721b1b4886med.jpg

b98bf0aa55ed4893med.jpg

1f61987400c65326med.jpg

f0ca7f3de8eb3d2cmed.jpg

4c39610814d492a1med.jpg

4f6fdceb992819bamed.jpg

986355f63112fad1med.jpg

 

kolor nadwozia bedzie daytona blue b17 z palety nissana

9dd5a756dbb14709med.jpg

 

kolejny krok bedzie troche czerni od spodu maskowanie oczywiscie zajelo sporo czasu

d96d0609d4550f50med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To fajny model pod warunkiem, że dorobi się silnik.

Planujesz tak zrobić

Jakieś waloryzacje, czy prosto z pudła Jest sporo możliwości ......

 

na dzień dzisiejszy robię wersje prosto z pudła wykonana jest naprawdę fajnie duzo szczegółów

 

widzialem na hiroboy silnik f20c mialem się was pytac czy da rade go wstawic do niej ale co wtedy z ori maska??

zobaczymy jak ten model mi wyjdzie to zrobie druga eske wtedy na wypasie z elementami fototrawionymi silnikiem i felgami te37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o flock to mam do sprzedania dwa opakowania czarnego. Wydech wyszedł bardzo ładnie, potwierdzam słowa przedmówców.

 

Zastanawia mnie tylko kolor na amortyzatorach... Srebrny?

 

amory malowane pierw na czarno potem lakier bezbarwny i nakladany chrom zdjecie kiepsko oddaje efekt.

juz zamowilem flock ciekawe co przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłużnice machnąłeś na czarno, nie wiem czemu, a plastikowa listwa na przewody niebieska...

W ogóle jeśli to miałby być seryjny samochód to podwozie powinno być szare, ale w tuningowanym może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podluznice machniete na czarno zeby byla jakas spojnosc miedzy przednim zawieszeniem a tylnim dobrze to wyglada ale masz racje sam sie pozniej kapnolem ze oslona platuikowa przewodow paliwowych powinna byc czarna bede musial to poprawic dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda przetarta papierem wodnym p800

8f329d4acac634e1med.jpg

poszedł podkład epoksydowy jego zaleta jest to ze nie wymaga szlifowania i mozna malowac po zmatoweniu powierzchni po 15 minutach

fef95049a4b462d5med.jpg

malowanko i honda schnie

671a75b76fd8f826med.jpg

6791ee6296d18f19med.jpg

 

wszystko robione produktami samochodowymi z racji tego ze jestem lakiernikiem jesli ma ktos pytania lub potrzeboje materialu zapraszam chetnie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor w typie Hondy. ;)

https://www.google.pl/search?q=s2000+interior&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjWz8Ls55vNAhXHC5oKHV0jCSkQ_AUICCgB&biw=1280&bih=869

 

Ja to nigdy nie zrozumie flockowania przed malowaniem...

I teraz będziesz szpachlował wypychacze, maskował flock i malował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.