Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC Monte Carlo '98


isz007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie...

 

Subaru jakie jest, każdy wie...

Będzie to w moim założeniu projekt autorski, czyli co z tego wyjdzie.... nie wiem

 

Kilka drobnych zabiegów model ma już za sobą...na dłużej zatrzymał mnie spojler (tył) w związku tym mam pytanie:

Spojler jest całością w aucie rzeczywistym?

 

Kilka zdjęć i pierwszych prac:

jJiwQu.jpg

xdII7P.jpg

f8PFQO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz na czym ma polegać projekt autorski i co robisz w poszczególnych etapach,

bo na razie widzę nie oszlifowane szwy na tylnym zderzaku i pod kloszami lamp, ale nie wiem

czy zamierzasz to jeszcze poprawić, czy też uważasz, że tak ma zostać, bo jakieś ślady szlifowania widać.

Spoiler wydaje mi się, że w wersji WRC udawał jedną całość, ale nie mam zdjęcia z Monte Carlo '98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz na czym ma polegać projekt autorski i co robisz w poszczególnych etapach,

 

Słuszna uwaga...

Będzie to mała wariacja na temat Subaru, niespecjalnie wyszukana, bez fajerwerków.

Poszczególne etapy są nawet dla mnie zagadką ;)

 

cd.

 

Dziś pozbawiłem Subaru spinek na masce i klapie bagażnika, wylotów powietrza na dachu, a także tych brzydkich kierunkowskazów na błotnikach... zastąpię je innymi...

 

rCiGYY.jpg

Fw3DfN.jpg

GZizNi.jpg

P6SMKX.jpg

06BKE9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z tego ładny model. Chyba niedługo będę z Tobą konkurował bo syn każe mi robić Subaru. Ale chciałbym zrobić jakieś inne którego nikt jeszcze nie robił.

Ale narazie śledzę Twoje postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z tego ładny model. Chyba niedługo będę z Tobą konkurował bo syn każe mi robić Subaru. Ale chciałbym zrobić jakieś inne którego nikt jeszcze nie robił.

Ale narazie śledzę Twoje postępy.

 

Super!

Moim zdaniem właśnie takie modele są najciekawsze, choć czasem, nawet częściej niż czasem te PZP i w originale wyglądają lepiej, ale... trening czyni mistrza, warto próbować, warto się uczyć...

Sam jestem ciekaw jak sobie poradzę

Z niecierpliwością czekam na Twój warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

 

Przymierzyłem spojler do kasty i jak widać, troszeczkę mu brakuje w porównaniu do oryginału, mógłbym to zostawić tak jak jest, wygląda nie najgorzej, ale jakoś mnie kusi żeby trochę przy nim pomajstrować

Oczywiście najwięcej pracy trzeba włożyć w dolną część, tuż przy klapie bagażnika, reszta jest ok...

Jeśli Ktoś już zmagał się z tym elementem, proszę o cenne uwagi

 

xDX11f.jpg

iWyyxi.jpg

Npr4xa.jpg

Xe7IaK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo znalazłem na dysku ok. 50 zdjęć Subaru Colina z 1997 r, publikowane przez jakieś muzeum. Zdjęcia są stosunkowo małe, ale prezentują wiele szczegółów wnętrza, silnika itp. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij mi adres mailowy na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.