Skocz do zawartości

Mini Cooper Mk.1 Tamiya 1:24


kadzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wróciłem do sklejania po 3 latach przerwy. Jest gdzieś tu temat z moim zaczętym Bmw, ale jakoś nie mam teraz do niego podejścia. Patrząc co leży w szafie a trochę tego jest, wybór padł na Mini.

Poniżej foty. Z góry przepraszam za jakość jednak mam tylko telefon na stanie do robienia zdjęć.

Auto malowałem podkładem później baza i 2 warstwy bezbarwnego. Używałem aerografu. Jest w miarę ok (Jak dla mnie). Dach to porażka. Najgorsza część z pudła. Robiłem co mogłem. Jest o wiele lepiej niż było, ale du... Nie urywa.

 

Przykro mi foty jutro bo coś mi nie działa :( przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tyle to trwało. Ostatnio mnie coś komputer nie lubi :/

Kilka fotek

 

160_20170330_125625_tn.jpg

 

601_20170330_162537_tn.jpg

 

706_20170330_164436_tn.jpg

 

848_20170330_164443_tn.jpg

 

878_20170331_204808_tn.jpg

 

520_20170331_204819_tn.jpg

 

798_20170331_204858_tn.jpg

 

Jeszcze raz sorki za jakość zdjęć. Kolejne będą już lepsze.

Ma ktoś może namiar na jakiś darmowy hosting zdjęć? Bo ten z którego korzystam nie jest zbyt fajny. W dodatku na forum mam możliwość wrzucenia tylko miniatur bo rozmiar zdjęć jest za duży i nie mieści się w regulaminie

 

Teraz mile widziana krytyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele maluję lakierami samochodowymi. Podkład, baza, lakier bezbarwny. Zazwyczaj dwie warstwy starczają.

Dzięki za link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem że to nie dział giełda ale oddam ten model za koszt wysyłki. Jest pechowy i tyle. Raz bo żona zrzuciła musiałem go malować kolejny raz. Później syn i jest odprysk na rancie maski. Wczoraj spadła na niego książka i pękł dach. Już nie chce mi się go reanimowac. Więc jak ktoś chętny to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.