Skocz do zawartości

IJN "Musashi" (Tamiya 1/350 *Yamato* Class)


Wallace

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać kolegę To sen jakiś czy to dzieje się naprawdę

 

PS – postaram się prowadzić relację w miarę systematycznie, ale rodzina mi się powiększyła więc nie odpowiadam za ewentualny brak czasu ;)

Mam nadzieję, że nie będzie tak jak ostatnio i teraz jest prawdziwa reaktywacja...

Gratuluję powiększenia rodziny i życzę wszystkiego najlepszego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiam sie i znikam i znikam. Wallace gdzie jestes czekam zeby zobaczyc jak poradzisz sobie z drewnianym pokladem
Przewidujesz jakieś trudności ? Generalnie pasuje dobrze. A co do montażu, to i tak idzie on dopiero po pomalowaniu...

...

Poza tym proszę o cierpliwość. Jako świeżo-upieczony tata mam na prawdę dużo na głowie. Postaram się coś podłubać przez weekend.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiam sie i znikam i znikam. Wallace gdzie jestes czekam zeby zobaczyc jak poradzisz sobie z drewnianym pokladem
Przewidujesz jakieś trudności ? Generalnie pasuje dobrze. A co do montażu, to i tak idzie on dopiero po pomalowaniu...

...

Poza tym proszę o cierpliwość. Jako świeżo-upieczony tata mam na prawdę dużo na głowie. Postaram się coś podłubać przez weekend.

...

Nie przewiduje trudności tylko chcialem sie dowiedziec paru rzeczy. Przykleisz go po pomalowaniu a czy bedziesz przyklejakł pirdulki do nadbuduwek (bulaje, drzwi z blaszek) czy zostawiasz tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduje trudności tylko chcialem sie dowiedziec paru rzeczy. Przykleisz go po pomalowaniu a czy bedziesz przyklejakł pirdulki do nadbuduwek (bulaje, drzwi z blaszek) czy zostawiasz tak jak jest?
Wstępnie myślałem nad następującym schematem:

1) Mimo wszystko pokład pomalować Deck-Tan'em Tamki

2) Pomalować wszystkie wystające elementy

3) Przykleić pokład + dokleić pomalowane wcześniej bulaje, drzwi, etc... <-- generalnie 90% elementów

...

Dylemat mam jedynie odnośnie momentu przyklejenia pokładu i robienia głównej wyspy. Tzn. czy najpierw zrobić całą nadbudówkę z kominem, etc. Pomalować na gotowo razem z elementami pokładu i dopiero przykleić pokład ?

Czy może po pomalowaniu pokładu i jego elementów przykleić drewniany pokład, a następnie zamaskować jego środkową część i zacząć bawić się z główną wyspą ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 5 months later...
  • 6 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.