Skocz do zawartości

[PBG] Projekt Grupowy - Niszczyciele typów Benson i Gleaves


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tutaj http://www.britmodeller.com/forums/index.php?showtopic=26731 Możecie obejrzeć USS Buchanan który powstał prosto z pudła przez pewnego anglika. Dla mnie jego poziom pozostaje daleko w tyle za naszymi chlopakami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi tak jak potrafi, model nie jest taki zły, dziwnie tylko dla mnie wyglądają tratwy w kamuflażu

 

a tak w ogóle to ciekaw jestem gdzie jest jeszcze tych dwóch chętnych co mi wspominało o woli dołączenia do projektu

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to nie dam rady moj budżet na modele w tym kwartale został wyczerpany a planuje jeszcze kupic areo i kompresor wiec sam widzisz:)

Jak znajde jakieś fundusze to postaram sie dołączyć na dzisiaj jestem splukany:)

Pozdrawiam i życze powodzenia. Oczywiście śledze wasze relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

trzeba przyznać Panowie, że projekt bardzo ładnie się rozwinął, dziś dopisałem kolejną osobę do listy i liczę na to, że to nie koniec (hallo reggy dołączasz do nas?! )

 

jestem mile zaskoczony licznym Waszym uczestnictwem i zaangażowaniem nie ma to jak obracać się w dobrym towarzystwie

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo reggy dołączasz do nas?!

No na pewno. Livermore i zestaw blaszek GMM leżą już w domu (mam nadzieję że oba zestawy dotarły bez zarzutu i to właściwe - sam nie widziałem), ale póki co dom jest o 180 km ode mnie Na 1 listopada wracam i wtedy przywiozę je do siebie i zacznę. A póki co śledzę każdą Waszę relację w projekcie

Przy okazji - zestaw blaszek był u mnie w 6 dni od złożenia zamówienie mailem i przelewu paypalem! Dzięki Jędrek za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

tak sobie myślę, że skoro w sprzedaży jest już dragonowski model w 700-tce a zapowiedziany jest kolejny to fajnie byłoby w założeniach rozszerzyć projekt, może znajdzie się ktoś chętny wykonania modelu także w tej skali, co pozostali uczestnicy projektu o tym myślą?

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
tak sobie myślę, że skoro w sprzedaży jest już dragonowski model w 700-tce a zapowiedziany jest kolejny to fajnie byłoby w założeniach rozszerzyć projekt, może znajdzie się ktoś chętny wykonania modelu także w tej skali, co pozostali uczestnicy projektu o tym myślą?

 

Jędrek

Pewnie, czemu nie. Jeśli tylko znajdą się chętni to śmiało niech dołączają, szczególnie, że projekt PBG 350, pomimo tego, iż wystartował 1,5 miesiąca temu, to w niektórych przypadkach jest on dopiero tuż za linią START-u (vide mój Aaron Ward )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nie zniechęciliście się jeszcze Panowie "wspaniałymi" modelami Dragona?

przyznam, że sam oglądając zdjęcia okrętów tych dwóch typów mam wręcz przeciwnie... od początku marzył mi się USS Farenholt ale z lenistwa w dorabianiu numeru burtowego na razie pozostanie w strefie marzeń, podobnie jak wczesny Gleaves z rozbudowaną rufową nadbudówką oraz późny z dodanym uzborojeniem, a najlepiej dwa - ten drugi z kanciastą nadbudówką i niską podstawą pod Mk-37

liczę na to, że Dragon będzie eksploatował swoje wypraski tłukąc kolejne okręty więc nie wykluczone, że na coś się jeszcze skuszę

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałem wszystkim uczestnikom projektu serdecznie podziękować, że się ze mną solidaryzujecie i nie macie czasu podłubać przy Waszych Bensonkach i Gleavesach

Niestety sesja+zaliczenia ciśnie do 8 lutego, ale chociaż skumuluję w sobie wenę i żądze modelarskie!

 

A może ktoś coś podłubał?

 

 

Edit: No tak, ironia losu, od 10 stycznia nie było posta w tematach [PBG], a Epheli wrzucił kolejny odcinek warsztatu akurat jak to pisałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę wymienic linki do wszystkich zdjęc z relacji, bo mam inny serwer i stare zniknęły, jednak postęp w pracach nad Buchananem mam spory i pora to opublikowac, jednak do końca brakuje jeszcze troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkim uczestnikom projektu serdecznie podziękować, że się ze mną solidaryzujecie i nie macie czasu podłubać przy Waszych Bensonkach i Gleavesach

Jest coś w tym co mowisz...

 

Co tak ucichło w projekcie, albo jest kompletna flauta, albo wszyscy już tylko po kryjomu robią i nic nie raportują :(

Flauta czyli nierówna walka z brakiem czasu.

Coś tam podłubałem, może uda się wrzucić jescze dziś parę fotek...

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po urlopie jakoś tak do ładu dość długo nie mogłem, a jak już doszedłem i zacząłem studiować "blaszki", to zauważyłem, że GMM oferuje dużo więcej elementów niż to jest potrzebne do Buchanana z 1942 roku. No i parę dobrych wieczorów musiałem poświęcić na eliminację tego, co nie trzeba i wynajdowanie tego, co i owszem. A wszystko przez to, że do tej pory takie prościutkie modeliki, takie weekendowe, składałem i w dodatku nieokrętowe. Ale ja twardy jestem i Buchanana skończę, bez obaw.

 

Pozdrawiam Franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.