Skocz do zawartości

USS Lansdowne 1:700


zloty

Rekomendowane odpowiedzi

W myśl zasady jeden niszczyciel na rok,przyszedł czas na marynarkę US.

Zainspirowany większymi "bracmi" postanowiłem popełnic brata mniejszego,taki ubogi jednoosobowy projekt grupowy PGB.

Na chwilę obecną będzie to pewnie tytułowy "Lansdowne" w malowaniu zaproponowanym przez producenta.

Brak blaszek Flyhawka w istotny sposób ogranicza zakres pracy,wiec na razie powstanie troche plastiku.

 

Na dobry początek;

 

1.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

 

pozdrowaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki oczywiście będa.Jeden z dwupaka dragona poszedł na prezent w pięciodniowej[czas zrobienia] wersji prosto z pudła.Wyszedł świetnie, ale brakowało mi irytacji i wku...które towarzyszy wystrzelonym w przestrzeń pizdzielinkom.

Bez blachy nie ma już roboty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Blaszki właśnie do mnie dotarły

Zamówione w zeszłą srodę w hobbyeasy!

Wobec tego nie pozostaje mi nic innego jak odgrzać tego amerykańskiego kotleta...

Po rocznym leżakowaniu Lansdowne przekształci się w

Niblacka w segmentowym malowaniu jakie wykonał kiedyś Epheli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie wiem jak to się stało ale pomyliłem blaszki i do Lansdowne przyleciały do typu Benson....

Powstało małe zamieszanie czyli co do czego dopasować.Czy lepiej dogiąć owalną blaszkę do okrągłego komina czy lepiej zrobić owalny komin?Czy da się przeszczepić elementy nadbudówek czy nie?itp itd

Przyznam że mi się niejaki mentlik we łbie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jezzzzu,prawie roczny strajk stoczniowców nastapił.W tym czasie z koncepcji Niblacka zrobił sie Buchanan oczywiscie w kańciastym malowaniu.

Niestety zdjęć nie bedzie na razie, bo znany operator mobilnych internetow ogranicza mi prędkość ok 15 prawie w każdym miesiacu{pomimo niewykorzystania w pełni limitu}

Składając powoli blaszki FH dedykowane do modeli Dragona odnoszę wrażenie że zostały dołożone pewne elementy na siłę np: ryflowane chodniki antypoślizgowe i bulaje.

Te pierwsze mają zamiennik w postaci znakomitej kalki kartografu która jest bardziej w "skali" i napewno mniej będzie odstawać od pokładu.Bulaje po przyklejeniu kilku sztuk wygladały jak początki trądziku u nastolatka(tylko tyle że bardziej geometrycznej formie)Wsumie te elementy to jeden arkusik blach z trzech zawartych w zestawie,więc FH ma u mnie 1/3 dużego minusa na samym poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.