Skocz do zawartości

Faszystowski Złom TrzydziestydziewiONty ;) - 1/350 [Dragon]


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

No i ostatnie lufy w tym naziolskim szmelcuchu, Flakvierlingi. Spędzały mi sen z powiek odkąd otworzyłem pudełko z nimi No ale dałem radę, z bańki

 

124_zpsuc2cjmup.jpg~original

 

123_zpsntapwdoe.jpg~original

 

125_zpse7r9gmch.jpg~original

 

126_zpssvgjin0f.jpg~original

 

No i jedno z przymiarem

 

127_zpss02vue4p.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Twoja precyzje, robisz kapitalne modele i ten tez jest na dobrej drodze do super kolekcji. Obserwuje Twoja prace, bo ja podchodze do tego modelu tylko w wiekszych gabarytach.

Mam nadzieje, ze chociaz w drobnym stopniu uda mi sie to zrobic tak jak Ty to wykonujesz.

Trzymam kciuki za dalsze postepy przy bardzo fajnym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podziękował za ciepłe słowo ( nie koniecznie kaloryfer ), podziękował. Walczę z masztem i innym śmieciem, ale chyba nie bedę Was już zamęczął fotkami, jak przy tych działkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No jak tak mówicie to macie, Ciapek doglądał nizistÓFF przy struganiu patyka, a w tym czasie Puownik fraternizował się z Tow. PoczmiSZCZem ( nb. twarz tego człowieka bije na łeb wszystkie wizerunki Św. MIkołaja razem wzięte. Muszę mu kupić flaszkę na święta )

 

Ciapek zwojował tyle:

 

128_zpsrxls1sf8.jpg~original

 

129_zpsmkwqtkcm.jpg~original

 

 

...a Pułkownik tyle

 

nabytki17_zpsy1ritonv.jpg~original

 

Tak więc moja kolekcja pre-drednotów w tej chwili prezentuje się tak:

 

predrednoty_zpsngtqskye.jpg~original

 

... coraz mniej mi sie chce nawet patrzec na ten naziolski szmelc

 

Z leśnym...

 

POSZTRAFIAM FFSZYSTKICH POLAKUFFF

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee 700 to nie dla mnie, za małe to. Kończą mi się powoli elementy więc niedługo stary chińczyk znowu będzie szczał podkładem

Ten Danton to przynajmniej rozmiarowo ( no i napędowo oczywiście ) jest rzeczywiście półdrednot, jak je czasem klasyfikują, jest grubo większy od tych dwóch pozostałych klasycznych pre-drednotów. Pułkownik z radością pożegna się z tym nowoczesnym szmelcem i powróci dp swojej epoki. Podróże w czasie mu nie służą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretendenty są smakowite i super odjazdowe !!!! Rób je !! Najlepiej wszystkie na raz, bo się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W końcu doszły zabawki od NorthStara, jak zwykle trwało to około miesiąca. Parawany są o klase lepsze od zestawowych:

 

132_zpsoctidx1y.jpg~original

 

133_zpsxfedhcca.jpg~original

 

No i na monecie dla odniesienia:

 

134_zpslfi6tcaz.jpg~original

 

Tratwy chyba jeszcze bardziej diametralnie lepsze od zestawowych:

 

136_zps9ernmxd7.jpg~original

 

135_zpsce3kauxu.jpg~original

 

Pobawiłem sie tez trochę drewnem w ÓTkaH. Jedna udana:

 

138_zpsbexpluoc.jpg~original

 

druga do przemalowania, w tle stery:

 

137_zpsnvlnulsy.jpg~original

 

WIELKIE JOó

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazisty hajlują na stocznie coraz głośniej, ułkownikowi znudziło się już grzanie do nich z Nagana, tępe to takie zgarnOM trupa na bok i piejOM dalej Dolepiłem s końcu SrÓby i stery:

 

139_zpsbqnkrcij.jpg~original

 

140_zpsnoaqghec.jpg~original

 

141_zpsz5tk4tv1.jpg~original

 

No i UTka podejście drugie, może jeszcze potem olejami sie pobawię, ale to po malowaniu szarego:

 

143_zpscuilpqzs.jpg~original

 

142_zpsdvzfthlh.jpg~original

 

Chyba se zlepie tera czoŁk, Krzysiu zastąpi mnie tu w stoczni, a ja sobie pójdę do jego piaskownicy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ta UTka lepiej wygląda. To już zaraz masz koniec? Się musi Pułkownik irytować że nazisty tak się że złomem grzebią.

CzoŁk w twoim wykonaniu to będzie coś ciekawego. U mnie plan jest aby Shermana skończyć do końca miesiONca i wziąść się za okrENt, bo szczerze to mnie już łapki do niego świerzbią. Nie znaczy to że będzie arcydzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.