Skocz do zawartości

Wielki Cycu od Madonny van Klompa, Orioł, 1:200 ;)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Cholercia ilu tu ludzi po fachu. Sisoja mam w planach ale niestety w kartonie i 1:100 ale budowa od podstaw wg planów i malowanie. Będzie z czego ściągać pomysły. W plastiku tera robi się kuter rybacki z Władka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kiepsko to wygląda. Nawet podstawkę pobrudziłeś

 

Masz czystą podstawkę, zwolnioną przez złoma Narysowałem sobie linie bulajów.... jak widać pilnik i szpachla będą miały co robić. Winnych Pułkownik oczywiście roSZCZelał gumowymi pindolami

 

36937689226_6327b4efa6_o.jpg

 

36937689106_232d0f7a4d_o.jpg

 

Misza a ten to niby z czego jest zrobiony?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

No i wychodzi na to że się nam Cycek zahibernował był niczym Han Solo No ale wyciONgłem go ostatnio z wungla. Wyrównałem bulaje i ogólnie zmierzam w kierunku stępek przechyłowych i tuneli wałów. Ostatecznie jak skończę kafelkować jednego, to warto by było mieć już drugirgo gotowego do rozpoczęcia tego procesu

 

40655493382_9081f28740_o.jpg

 

40655493332_d3875a293e_o.jpg

 

39802695375_e3616ec41f_o.jpg

 

40655493442_3fedcd192a_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak się chce jakieś łajby z I ETO to są tylko CZy drogi: żywica z kombryga, karton (i trochę tego jest na szczęście), albo skraczyk. Chwilowa ta droga odpowiada mi najbardziej, a i ta skala w tej epoce jest spoko, bo nawet okręty liniowe nie są za wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadlub coraz fajnieszy - klasyczna robota, znajac twoje modele ten tez bedzie wygladal gigantycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

JEZUSMARYJAJÓZEFIEŚWIENTYKONIECFORUMA No ale tu to rzeczywiście chyba mi się coś zapomniało, doszły stępki przechyłowe, tunele wałów z kozłami i ostroga na dziobie. Jeszcze kilka pierdołek i pora będzie zacząćna nim pasowanie, a potem kafelki.... tak dla odmiany

 

39514821600_ef41353018_o.jpg

 

40428214295_915055e773_o.jpg

 

41281364732_0577982411_o.jpg

 

39514822070_a31144b3da_o.jpg

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee malowanie to nudy. Z resztOM najpierw tSZeba go wypasować. Ten tu cycek nie miał okapnikUF tak więc jedną upierdliwa robota mniej. Z drugiej mańki trza będzie parkiet układać Mam też jedną zagwostkę no ale jak sam nie wykminię to raczej na nikogo tutaj liczyć nie mogę, co innego gdybym lepił SZERMANA albo innOM Jajamote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jakeście tacy chetni to czemu nie. Mamy zestaw skrzyń wbudowanych w nadbircie pokładówki. Jest ich w sumie pIŃć, dwie na dziobie, trzy na rufie. Ogólny ich zarys znamy z planów, pytanie jest takie: jak one wuglądaja od wewnętrznej strony i od góry? Jak sie otwierają, i co w nich jest (podejżewam że to odpowiednik tych drucianych koszy na hamaki z Kita i Bezszumnego)?

Coś muszę zrobić i to już, bo muszę je wszpachlować w pokładówkę, zanim wezmę się za pasowanie i pokłady. Myślta Towarzysze

 

40623594374_b9657d940e_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.