Skocz do zawartości

HMS Dreadnought 1:350 (Zvezda kit + Pontos Detail Set)


Voyteque

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - wdech, wydech bo Wam żyłka pójdzie

 

SzG, rzeczywiście zapomniałem o zadymieniu masztu - do poprawki. Kadłub poniżej linii wody - też. Jakieś rady w kwestii kolorów, bo nie mam pojęcia...

 

Chemia do weatheringu (lub pogodowania? ) - wszystko od AKA. Niestety nie daje się już cholerstwo zmazać. Widocznie za długo stał... Mam nauczkę na przyszłość.

 

bazylms - pociskaj z relacją bo mnie tu zjedzą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wynalazki od miga ramireza są emaliowe, więc już po ptakach. Lepsze do tej roboty są oleje, jak Ci się nie spodoba to i po 3 dniach jeszcze zetrzesz.

 

Co do dna to najlepiej popatrz sobie na fotki wydokowanych okrętów (choćby w sąsiednim wONtku o Pułaskim )

 

W kwestii ŁeDEringu to chyba nie ma lepszego słowa choć zawsze można wspomnieć o brudzeniu lub syfieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ciąg dalszy.

 

Przybyły łodzie, mocowania do davitów i barierki przy burtach. Następne w kolejce: dokończyć olinowanie i relingi. A potem czas na mocowanie siatki. Plan jest taki, by siatka była rozwinięta tylko z jednej strony.

 

36236280812_8b7d5204f9_b.jpg

 

36359623236_0a8efece4f_b.jpg

 

36236278142_dded6882a4_b.jpg

 

35596538743_faab4f0f29_b.jpg

 

35596537243_d78f8ee2f3_b.jpg

 

36404242615_2dc2638b02_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę przyczepię :

tylni maszt, poniżej platformy z reflektorami => drabinka wyszła mocno koślawo i chyba nie do końca doszlifowana...

(przynajmniej na fotce to dość kiepsko wygląda)

Też to zauważyłem, ale mnie jeszcze nie wypada zwracać uwagi. Z resztą jak już o tym mowa to cały maszt jakiś taki koślawy na fotce wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

z tym masztem jest już wszystko ok. To zbliżenie jakieś dziwne wyszło (spójrzcie na zdjęcie całego okrętu). Po ostatniej interwencji SzG i Blackmana wszystko wyprostowałem! Schodki chyba rzeczywiście do delikatnej poprawki...

 

Dziękuję za miłe słowa i uwagi

 

A ja się trochę przyczepię :

tylni maszt, poniżej platformy z reflektorami => drabinka wyszła mocno koślawo i chyba nie do końca doszlifowana...

(przynajmniej na fotce to dość kiepsko wygląda)

Też to zauważyłem, ale mnie jeszcze nie wypada zwracać uwagi. Z resztą jak już o tym mowa to cały maszt jakiś taki koślawy na fotce wygląda.

 

Co Ci nie wypada!? Dawaj jeśli trzeba! Miłe słowa zresztą też chętnie przyjmę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowania do siatki przeciwtorpedowej zamontowane, siatka zamontowana, poprawki zrobione, etc. To mniej więcej oznacza, że to już:

 

36621935316_2aca616433_b.jpg

 

Nie jest on może wykonany w standardach tego forum i do ideału wiele mu brakuje, ale finalnie osobiście jestem zadowolony. Nauczyłem się na nim baaardzo dużo i to również dzięki Wam! Szczególnie chcę podziękować za merytoryczną pomoc Szyderczej Gale i blackman'owi. Dziękuję wszystkim śledzącym moją relację i tym, którzy dzielili się swoimi opiniami. Bez Was ta relacja nie miałaby sensu, a i mnie by się mniej chciało. Spiton, Taki Jeden, Bazylms i oczywiście inni - DZIĘKUJĘ!

 

Zapraszam do galerii:

 

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=77&t=59147

 

Teraz czas na powrót do USS Missouri i zobaczymy co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.