Skocz do zawartości

Tarantul I Hiddensee 1/400 Mirage Hobby


chris1979

Rekomendowane odpowiedzi

Dot 4 też można, torpedę w u- boocie 3 razy zmywałem Faktem jest że była ameliniowa..... zrób test, wrzuć kawałek ramki na noc i zobacz co się stanie.

 

Niestety nie można. Dot-3 to jedyny, który nie zawiera glikolu. Użycie każdego powyżej "3" jest już sporym ryzykiem. Może nie zjarać plastiku ale wpłynie tragicznie na jego kruchość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot 4 też można, torpedę w u- boocie 3 razy zmywałem Faktem jest że była ameliniowa..... zrób test, wrzuć kawałek ramki na noc i zobacz co się stanie.

 

Niestety nie można. Dot-3 to jedyny, który nie zawiera glikolu. Użycie każdego powyżej "3" jest już sporym ryzykiem. Może nie zjarać plastiku ale wpłynie tragicznie na jego kruchość.

 

Hmmmm. To nie dobrze, spytałem się​ wczoraj sąsiada, stary niemiecki modelarz, on mi proponował środek do czyszczenia piekarnika. Mówił że dot 3, niekiedy, też mu psuł plastyk. Ale co z tym white spirititem. Mówił że mogę mieć szczęście ale także i pecha

Już teraz dziękuję wszystkim za serdeczną pomoc. Bez was tarantula by została taka szpetna

Działo już poprawiłem, zdjęcia wstawie jak dalsze prace będą gotowe, tzn. Odlakierowanie i szpachlowanie.

Czekam na odpowiedzi dotyczące użytkowania white spirititem lub środku do czyszczenia piekarnika. Wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na jakimś fragmencie i tyle...

 

P.S. Niemcy się nie znają, dlatego wojnę przegrali.

 

wiem oni tylko revella uzywaja bo "made in Germany" Ale Gosc naprawde ladne modele robi od 40 Lat, zna sie na swoim fachu. Dlatego jemu wieze, i jego glownym tematen sa wojska alianckie a najbardziej to polakow, czechow, wolnych franzusow i innych mniej populrnych tutaj wojsk

On ma wsumie Negatymne Opinie o internetie zwraszcza ja chodzi o fora, ale spytam go czy moge pare fotek zjego polskiej kolekcji zrobic (duzo okretow w 1/700 z ibg , choroszy i Niko model) ale tez samoloty w 1/48 i pare modeli od podsataw.

A wojne pzegraqli bo zamiast dowctwo oodac w rece ludzi ktorzy sie na tym znali, Adolf musial robic wszystko sam. Technika byla, gdyby nie Wernher von Bran to by amerykanie dopiero w latach 90-tyvh by na ksiezycu wuladowali. Ale lepiej ze przegrali

 

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.