Skocz do zawartości

HMS HOOD 1:700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

"Tyle modeli jest do sklejenia, a życie jest takie krótkie..." tak więc nie ma co czekać i trzeba się brać do roboty. W oczekiwaniu na olinowanie do Richelieu zabieram się do roboty. Poprzedni właściciel kilka części już pomalował, więc będzie trzeba zrobić małą kąpiel w krecie. Pokładu chyba nie będę ruszał, bo i tak pójdzie na niego drewniany. No to ruszamy:)

 

001.JPG

002.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Choopy... wstyd się przyznać, ale co zrobić, nie wiem jak ja to zrobiłem, że kupiłem pokład i blachy do wersji 1941, a okręt jest z 1931 Zjebki od mojej ukochanej już dostałem, bo muszę kupić nowego Hood'a i kazała mi się w końcu zabrać za Titanica, który leży od dwóch lat. Bardzo przepraszam i poproszę o usunięcie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Zjebki od mojej ukochanej już dostałem, bo muszę kupić nowego Hood'a i kazała mi się w końcu zabrać za Titanica, który leży od dwóch lat. Bardzo przepraszam i poproszę o usunięcie tematu
Nic nie usuwamy, tylko się będziemy łączyć z Tobą w bólu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłaby powójna ZDRADA W sumie Tytanik będzie lepszy, nie lubię tej przereklamowanej wybuchającej kupy złomu

 

Hahahaha, oj tam, od razu zdrada Gdybym nie dostał Hood'a, to pewnie bym go nie kupił, a że dostałem, to kupiłem dodatki, a że nie do tego Hood'a, to jednak muszę go kupić hehe

Na Titanica mam ochotę od 1998 kiedy to byłem na nim w kinie i najwyższy czas się wziąć do roboty! Jakoś pociągnie dwa warsztaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić gdzie kupiłeś? Może jakieś nieznane dla mnie źródło?

 

Pewnie, sprzedawca to auroramodelshop. Robiłem już u niego zakupy i wszystko w najlepszym porządku. Wysyłka dwa dni od zamówienia, a dostawa była po 13 dniach od wysyłki, ale to może fart. W każdym razie koleś bezproblemowy. Przez przypadek kupiłem raz nie to co chciałem, napisałem mu o tym i po 5 min miałem odpowiedź oraz potwierdzenie zwrotu pieniędzy. Tak więc polecam. Tutaj link

 

https://m.ebay.com/itm/Trumpeter-05740-1-700-HMS-Battle-Cruiser-Hood-1941/252481806256?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D8e4ab415c7c34450a2cda1609f77b150%26pid%3D100675%26rk%3D1%26rkt%3D11%26sd%3D252481806256%26itm%3D252481806256&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3A76f1c322-3907-11e8-b903-74dbd1806572%7Cparentrq%3A9747c48f1620aa11ec55eab4fffdb6bc%7Ciid%3A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chyba miesiąc temu dotarł do mnie w końcu HOOD w wersji w jakiej powinien być

004.JPG

 

W ramach odpoczynku od dziadowskiego Titanica rozpoczynam relaks przy Hoodzie Otwieram pudełko, chwytam za części i w oczach aż się łzy szczęścia zbierają... wszystko pasuje Zastanawiam się, czy wycinać otwory na łańcuch??? Chyba Wycinać

005.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę, wrócę, obiecuję Przepraszam, ale nie wytrzymałem i musiałem sobie zrobić od niego przerwę. Tak mnie wczoraj wyprowadził z roznowagi, że prawie osiadł na głębokości 2 metrów w śmietniku przed blokiem. Odpocznę, zrelaksuje się i wrócę do tematu.

Bartosz. B z początku nie miałem przekonania do tej skali, a głównie dlatego, że wydawała mi się mało precyzyjna. Jak pamiętam stare modele, to w tej skali wyglądały jak ulepy z plasteliny Teraz sam jestem w szoku, jak dużo jest w nich szczegółów. Jakieś 15 lat temu kupiłem Bismarcka Academy w 350 i prawdę mówiąc każda 700 jaką w ostatnim czasie zrobiłem jest dużo bardziej dokładna. No i tak jakoś przypadły mi te maleństwa do gustu, coś w sobie mają Tak więc na tyle na ile wzrok będzie pozwalał nie tknę już żadnej 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Galerie Kardynała miałeś wrzucić i CO?

 

Galerie? Hmm... Nie wiem, nie wiem, chyba Pan mnie z kim pomylił! A tak na poważnie postaram się zrobić to jak najszybciej. Muszę załatwić sobie przynajmniej jeszcze jedna lampę, bo z jedną to nie jest robota i ogarnąć coś na tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylms zauważyłeś coś nad czym zacząłem się dokładnie 3 godziny temu zastanawiać, gdy przyłożyłem ten łańcuch do pokładu. Wcześniej użyłem go do Richelieu i tutaj jak dla mnie wygląda spoko. Kurde... chyba będę musiał to przemyśleć przy HOODzie

 

104.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.