Skocz do zawartości

smoki, królewna i kawałek zamku w skali nikczemnej


FAZZY_bez_humoru

Rekomendowane odpowiedzi

To jak szkice scenariusza

 

Zaj...cie to ci wychodzi.

 

Ps po ile browar ?

 

Gorzej jak chłopaki się zrelaksują i małą ustawkę przed barem zrobią.

 

Na początku zawsze jest kulturka

 

280765_1237522172_large_zpsjvhjddia.jpg

 

 

Potem nieco się komplikuje.

 

alien-isolation-xenomorph-wallpaper-wallpaper-4_zps3wkxbdor.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Fazzy w pubie oprócz piwa, trzeba by było jeszcze zarobić na jakiejś atrakcji.

Domyślam się, że będą tam przychodziły całe rodziny, więc musisz przed wejściem taką oto planszę postawić.

Alien_zpsoquoez6z.jpg

Zdjęcie z internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dostaniesz 5 z malowania?

 

Fajnie skubiesz ten plastik!

 

Nie tym razem.. coś mnie podkusiło, stwierdziłem, że może jednak zdążę.. i sam nie wiem po cholerę odpalałem aerograf? Całość kusi do malowania w czerniach i szarościach - jak to na filmie. Z drugiej strony faktura ścian pomiędzy kamieniami prosi się o piaskowy kolor.. co by rozjaśnić te ponure ciemne wnętrza i wyszło takie ujwico.

Ja to sobie rekreacyjnie od czasu do czasu dłubam .. fajnie to skubie np. Marudek i paru innych co od podstaw robią.

Btw. dostałeś taki sam.. więc działaj :P

 

Ps po ile browar ?

 

Gorzej jak chłopaki się zrelaksują i małą ustawkę przed barem zrobią.

 

Na otwarcie będzie open bar.. a potem znajdzie się kompromis.. może wymiana trofeów albo organów (niekoniecznie własnych) za trunek..

Więc zdecydowanie poza miłym relaksem przy barze możesz liczyć na ustawkę i krwawą jatkę

 

Chyba robisz w branży reklamowej

Rozwalił mnie ostatni wpis

Nie wiem, która jego część.

Z reklamą nie mam nic wspólnego.. jestem skromnym bibliotekarzem w fabryce studentek.

 

pomyślimy pomysł kuszący ale chyba wtedy to już nikt tej pracy serio nie odbierze i będę mógł co najwyżej w kategorii N-ic śmiesznego pokazać.

 

:kawa: Tiaaaa widziałem ten odcinek "Pieprz i wanilia", w którym Tony Halik podpisał się Alienom na szyldzie ichnego Pubu

A drugą część, gdzie napisał na piramidzie "Cortez zalega z żołdem" widziałeś?

 

A tak w ogóle to skręcam się z radości w węzeł i dzięki za motywację do dalszych prac.

 

W odwiedziny wpadł większy brat co by pomóc kłaść fakturę na ściany:

mF20zQQl.jpg

hXxGBBsl.jpg

 

Pomazana podłoga:

BFoALyql.jpg

I banner:

j5uPuuwl.jpg

I ściany:

wEOBanjl.jpg

Nk12RFal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, tynki jak ta lala.

Dobrze ,ze nie wszyscy wyjechali za robota do tej Unyji.

Trochę twarze mają ci tynkarze zmarnowane ale widzę ,że o wczesnej porze był post pisany to jeszcze popychacza w płynie nie łykneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowny baranek!

 

EDIT: Właśnie doczytałem co napisałeś o robieniu od podstaw. Za skromny jesteś! Właśnie dłubiesz makietę jaką chcieliby mieć przy kręceniu pierwszych części Aliena! Widać, że lubisz być dumny z tego co robisz. Jak powiedział kiedyś Wojtek Fajga: "Ni ma lipy!". Tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ciemności panujących w korytarzu malowanie xenomorfów wymagało dosyć drastycznego rozjaśnienia (co by nie wyszło, że na zdjęciach statystuje 5 murzynów w ciemnej sieni).

Przy świetle dziennym widać, że obcym dobrze w "błękitnym horyzoncie" - aż się proszą o przymiarkę do pierwszowojennych okopów

phS2YHKl.jpg

Po lewej lekkie cieniowanie, po prawej rozjaśnienie "światłem":

OQHjgfQl.jpg

 

Tak mi się spodobało tworzenie petroglifów z green stuffu, że na frontowej ścianie knajpy powstały podobizny stałych bywalców zamawiających złocisty trunek:

33W3L7vl.jpg kcgyEZVl.jpg

 

I takie tam karakany wychodzące po libacji:

YytxqDdl.jpg

A jeden to nawet po suficie:

HP1JbrMl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.