Skocz do zawartości

Wrocław-Trauguta-Nowy sklep modelrski


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, za wiedzą i zgodą właściciela sklepu chciałby przedstawić wam nowy Sklep modelarski we Wrocławiu przy ulicy Trauguta. Sklepik położony niedaleko szpitala i tego zakonu na początku Trauguta (patrząc od rynku). Asortyment modeli wciąż się powiększa, są dostępne modele takich firm jak Italerri, Academy, Trumpeter, Smer, Roden, ICM, Zvezda, Kondor, za niedługo również gama produktów Airfixa, Hasegawy, Tamiyii. Jest lotnictwo, pancerka są również auta (narazie mały wybór na sklepie ale dowolne ilości na zamówienie), będą kartonówki juz w najbliższym czasie, może kolejki, modele s-f, statki... Cokolwiek co sobie zażyczycie z katalogów różnych firm jakie są dostępne, zostanie na wasze życzenie przywiezione (oczywiście gdy cena będzie w granicach waszych zainteresowań). Miła obsługa, zawsze można porozmawiać, pooglądac wypraski, nawet jeśli nic nie kupicie. Zachęcam do odwiedzenia, zapytania - w ten sposób napewno za jakiś czas wchodząc do sklepu nie będzie sytuacji, że czegoś co chcecie kupić nie będzie na półce . POLECAM

 

Pozdrawiam

Kasprzak Przemysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo sklep został przeniesiony na ulicę Mierniczą 28 i jest już otwarty. Byłem tam dzisiaj i udało mi się kupić Su-22 KoPro 1:48 w cenie BARDZO okazyjnej, żeby nie powiedzieć zaniżonej, biorąc pod uwagę dostępność tego modelu dzisiaj. Porozmawiałem też krótko z miłym Panem pracującym tam. Okazuje się, że to co stoi teraz na półkach, to zapasy magazynowe ze starego Saloniku Modelarskiego z Traugutta. Pewnie jeszcze niejeden rarytas można znaleźć tam na półce... Wypraski mojego Su-22 są bardzo dobrej jakości, bez nadlewek i skaz, więc pewnie to jeszcze jakaś wczesna seria, kiedy formy były w dobrym stanie. Na prawdę warto się tam rozejrzeć. Potwierdzam też słowa cytowane wyżej. Bardzo miła i przyjazna obsługa! Mail do sklepu zabawki.modele@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.