Skocz do zawartości

Metalizery i Farby


SAAB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą Bilmodelmakers/Top-Gun.

Przygotowałem kilka typów metalizerów oraz kolory dedykowane dla polskiego lotnictwa.

Farby są rozpuszczalnikowe do aerografu. Czas schnięcia 5-8 min , polecam.

Zapraszam na stoisku na Szczecińskim Paprykarzu oraz na FB

 

 

Z poważaniem

Tomasz Bilkieicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie mam tych kolorów w ofercie.

 

Jak się pojawią to napewno Cię powiadomię.

Z poważaniem

Tomasz Bilkiewicz

 

Występują one u kilku producentów Pactra, Agama, Life Coulor

polecam Life Coulor to są świetne akryle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory można znaleźć na FB

 

 

"Paleta"( to zbyt wielkie slowo ) powieksza się z dnia na dzień,

 

Moją intencją jest wprowadzenie doskonałych metalizerów, w wielu odcieniach. Łatwych w użyciu, dających zawsze pewny efekt.

w przypadku maskowania wielu kolorów należy model pokryć podkładem, najlepiej obojętnie jaką szarą, Lifecolor .

Tą farbę polecam bo wiele osob z niej korzysta. Ja używam też tych farb jako podklad. Korzystam też z innego podkładu jest to w fazie testów jak będę pewny jego skuteczności to na 100% pojawi się w ofercie.

 

Co do kolorów są to barwy które znalazly się na kilku typach statków pwietrznych, wiem że to nie zadowoli wszystkich miłośników modelarstwa.

Powstaly one do modeli fabrycznych. Wiele z nich powstaje na bazie próbki koloru autentycznego ( farby stosowane w przemyśle lotniczym czy okrętowym mają inny skład nie nadają się za bardzo do miniaturowych modeli )

Mieszam każdy, no prawie każdy kolor po uzyskaniu próbki o formacie 100 x 200 mm na podlożu twardym ( metal, tworzywo, o gladkiej powierzchni ) minimalna ilość opakowań to 12 sztuk o pojemności 22 ml .

 

Aktualna gama kolorów dostępna zawsze u sprzedającego w trakcie imprez modelarskich.

lub w Gdyni w pracowni( po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania, w tym celu proszę o tel 501107744 )

Po dokończeniu kompletacji kolorow prześlę tabele do wybranych modelarni tak będzie najłatwiej.

W przypadku sklepów zawszze będzą miały próbnik z miejsczmi wolnymi na nowe kolory.

 

Cena farbki/metalizera 22 ml 12,30 pln

45 ml 24,00 pln

rozcieńczalnik 45 ml 15,00 pln

Klej spawacz 22 ml 12,30 pln "3" wtapiacz kalkomanii 22 ml 15,00 pln

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o adres to podeślę próbnik z tego co już jest to będzie we Wrocławiu.

Siadam do pracy

Odpowiem na prawie każde pytanie

pod 501107744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.