Skocz do zawartości

Oferta Firmy "KUCHMODEL"


kuchmodel

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich modelarzy!!

 

 

Chcemy przedstawiać Wam w tym temacie naszą ofertę. Na razie jest jeszcze skromna – ale z czasem się powiększy. Oczekujemy na Wasze opinie i sugestie, co do naszych wyrobów, które pozwolą nam na ich doskonalenie, aby były jak najwyższej jakości, oraz na podpowiedzi co jeszcze może być w naszej ofercie!!

 

 

Przedmiotem tej oferty jest komplet dywaników w skali 1:24 do kabiny i chlapacze na błotniki do modelu samochodu Mercedes Actros LS (V8) firmy, Italeri nr kat. 3824

Dodatki są wykonane z czarnej gumy o grubości 0,5mm, nacięte tak, że wystarczy delikatnie wyjąć je z formatki (co widać na zdjęciu):

 

c8806aa3640310d5.jpg

 

Można oczywiście zamówić poszczególne części z tej formatki w każdej dowolnej ilości.

Cena za jedną formatkę, którą widać na zdjęciu to 17zł. + koszta przesyłki (wiadomo im więcej rzeczy zakupionych w naszej firmie tym tańsza przesyłka a nawet przy większym zamówieniu wysyłka na nasz koszt!!)

Na zdjęciach widać gotową formatkę i jej zastosowanie:

 

f84cd9d8a5f49b76.jpg

 

326ae222ab563c20.jpg

 

 

Przedmiotem tej oferty jest komplet dywaników w skali 1:24 do kabiny i chlapacze na błotniki do modelu samochodu Daf 95 XF firmy, Italeri nr kat. 3807

Dodatki są wykonane z czarnej gumy o grubości 0,5mm, nacięte tak, że wystarczy delikatnie wyjąć je z formatki (co widać na zdjęciu):

j.w.

 

Można oczywiście zamówić poszczególne części z tej formatki w każdej dowolnej ilości.

Cena za jedną formatkę, którą widać na zdjęciu to 15zł. + koszta przesyłki (wiadomo im więcej rzeczy zakupionych w naszej firmie tym tańsza przesyłka a nawet przy większym zamówieniu wysyłka na nasz koszt!!)

Na zdjęciach widać gotową formatkę i jej zastosowanie:

 

309d65e24d485ac6.jpg

 

770fe9dc6103d93e.jpg

 

d956f40bb3cfaa00.jpg

 

Przedmiotem tej oferty jest komplet dywaników w skali 1:24 do kabiny i chlapacze na błotniki do modelu samochodu Volvo FH-16 firmy Italeri nr kat. 2821

Dodatki są wykonane z czarnej gumy o grubości 0,5mm, nacięte tak, że wystarczy delikatnie wyjąć je z formatki (co widać na zdjęciu):

j.w.

 

Można oczywiście zamówić poszczególne części z tej formatki w każdej dowolnej ilości.

Cena za jedną formatkę, którą widać na zdjęciu to 23zł. + koszta przesyłki (wiadomo im więcej rzeczy zakupionych w naszej firmie tym tańsza przesyłka a nawet przy większym zamówieniu wysyłka na nasz koszt!!)

Na zdjęciach widać gotową formatkę i jej zastosowanie:

 

848fa449e5c34340.jpg

 

af16ac381619d4fd.jpg

 

63063d79fed7697f.jpg

 

a ten model chyba wszyscy znają

9bbf3cb2e5ff1065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mogą być do każdego modelu, ale nie dysponujemy wszystkimi modelami, aby mieć, na czym się wzorować problem jest taki, że oryginalne dodatki gumowe nijak się mają do modeli i dlatego trzeba je robić na podstawie tego, co zrobi konkretna firma produkująca modele.

Jeżeli tylko ktoś wyrazi chęć wysłania nam części z modeli (oczywiście oddamy) to na pewno zrobimy każdy dodatek gumowy a wysyłający na pewno nie będzie tego żałował(gratisowe dodatki) i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór…

Cały czas nad tym myślimy, ale jest podobno tyle wzorów, że nie wiem czy damy radę może jeden dwa wzory i potem znowu coś zobaczymy, ale najważniejsze to musimy od was wiedzieć, co wam jest potrzebne wtedy idzie jakoś do tematu podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zaproponuję bieżniki opon? Taki komplet aby można było nakleić np na te italerowskie czy byłaby taka możliwość, sam wycinasz naklejasz i efekt lepszy niż Italeri badż inni, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że jest tak pozytywny odzew na naszą ofertę każdy z szanownych modelarzy, który chce się przyczynić do powiększenia oferty proszę o kontakt na P.W. lub na e-mail to uzgodnimy szczegóły (oczywiście jak pisaliśmy wcześniej każdy kto pomoże dodatki gratis!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy KFS do Scani Torpedo, taki jak w Niemczech będzie w ofercie????

Było by dobrze, mi takie coś będzie potrzebne, i zmuszony jestem do zamówienia w Niemczech, nie dość że muszę zakupić w Euro, to jeszcze muszę zapłacić za przesyłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!!

Chciałem przedstawić nasze nowe produkty (jeszcze ciepłe) nie są na razie w formie gotowej formatki i nie są jeszcze wycenione, ale za to po przymiarce do konkretnego modelu na zdjęciach widać jak niektóre elementy wyglądały przed i po zamocowaniu naszych dodatków.

Pierwsze to dodatki do modelu Mercedes Benz Atego 1529 Schlingmann HLF 20/16 firmy Revell nr kat. 07525

616ef6261d4f61f6.jpg

23d1eb450e0250f6.jpg

60f5c99d9eca92aa.jpg

76e36276c976ad5f.jpg

6ab9f4825e4408ba.jpg

17c43ec40078b227.jpg

 

Przed dodaniem:

1606385e11ae0287.jpg

 

Po dodaniu chlapacza:

0205089c6615fde6.jpg

1c08959d18851d5e.jpg

59377492d7ec53c8.jpg

 

Drugi to dodatki do modelu Scania Wrecker firmy Revell nr kat. 07511

 

cdd70681d670e6c5.jpg

c0b30877260e03dd.jpg

 

przed

990b7109c7b11f8e.jpg

po

d847f40c98121569.jpg

f4b5f0b673bdc351.jpg

 

Ponadto spróbowaliśmy zrobić napis z kartony (zamiast blaszki), który jest na masce tego modelu:

5c14884ab2732ea2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma dodatkami modelarskimi zajmuje się od niedawna głównym zajęciem są usługi na laserze, CO2 wykonujemy cięcie i grawerowanie różnych materiałów np. świetlne prezentery na zdjęciach widać przykładowe loga samochodowe i nie tylko wykonane na indywidualne zamówienie:

 

f3ea3a12dc7c55f8.jpg

eb241a3177e6efb9.jpg

37c56f43cdb1c8f1.jpg

a16436997cdbbfb3.jpg

77cf8ecfa33a8f7d.jpg

ddcf8219c6ac44a3.jpg

d5567caa07578674.jpg

7bf9bc78e590d260.jpg

4326be4e31b311ab.jpg

6486a8557bc2f40b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotem tej oferty jest koska brukowa wykonana na kartonie o grubości 1,19mm, nacięte laserowo tak, że wystarczy delikatnie wyciąć je z formatki.

Wymiar formatki 16,5 x 10,4 cm.

Cena za jedną formatkę, którą widać na zdjęciu to 17zł. + koszta przesyłki (wiadomo im więcej rzeczy zakupionych w naszej firmie tym tańsza przesyłka a nawet przy większym zamówieniu wysyłka na nasz koszt!!)

 

8d6c03df8886a5a5.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.

Mam 2 pytania:

 

1. Jaki jest stopień zaawansowania prac nad dodatkami do Scanii R500 (3x pytałem za pomocą e-maila, w ciągu 2 tygodni, ale nie uzyskałem odpowiedzi, a szkoda, bo nie wiem, co mam robić dalej przy moim modelu)?

 

2. Kiedy będą dostępne i jaka będzie cena, dodatków do Mercedesa Atego Schlingmann?

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest stopień zaawansowania prac nad dodatkami do Scanii R500 (3x pytałem za pomocą e-maila, w ciągu 2 tygodni, ale nie uzyskałem odpowiedzi, a szkoda, bo nie wiem, co mam robić dalej przy moim modelu)?

 

Przyłączam się do pytania kolegi . Też bym w niedługim czasie nabył takie dodatki do Scani R .

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, pisałem do firmy produkującej elementy ciężarówek w sprawie części jakie wysłałem , lecz zero odzewu, chyba dawno tu zaglądali, może ktoś z Was ma nr telefonu? Wysłane części są mi teraz potrzebne z stąd próba ich odzyskania, chociaż części na dzień dzisiejszy, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.