Skocz do zawartości

[Pacyfik]F4U-1 Corsair 1/72 Academy


laser1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długim namyśle postanowiłem przyłączy się do projektu. Startuje z modelem Corsaira w 1/72 firmy Academy. Stan ramek oceniam na średni jest trochę odcisków po wypychaczach ale małym nakładem szpachli i pracy uda mi się z tym uporac. Dobra dosy zbędnej paplaniny, in-box:

acf8b5b931d4a837m.jpg

 

279c24f87751c247m.jpg

 

e495621bb3569c62m.jpg

 

67600354bef0c68em.jpg

 

A to co do tej pory zrobiłem, trochę niewiele ale zawsze coś:

 

9c7c0b34c76a5801m.jpg

 

Myślę, że zachęciłem was do przeglądania relacji, oraz mam gorącą prośbę o wytykanie wręcz wszelkich niedoróbek czy jakiś baboli. Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

Laser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model z tej firmy. Powiem szczerze że miło się go sklejało. Wszystkie cześci nawet dobrze były spasowane. Ja malowałem go jeszcze pędzlem, a ty czym będziesz malował? Mam nadzieję że aero

Porób więcej fotek wnętrza. Jak narazie jakoś idzie :PP

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety do aerografu jeszcze nie dorosłem, ciągłe nagłe wydatki (mundur 11 dywizji pancernej:D). A co do fotek kokpitu to nie udało mi sie dokładnie uchwycic każdego zakamarka ale coś jest.

 

d37f2894124d2f8am.jpg

 

720b0805796aaa5fm.jpg

 

Postanowiłem że zrobię model prosto z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Przepraszam za post pod postem.

 

Corsair już dawno skończony ale w ferworze walki z wiatrakami nie byłem w stanie zamieścic zdjęc i właśnie postanowiłem nadrobic zaległości. Oto zdjęcia gotowego modelu:

 

8cc65a85a58a4952m.jpg

45498e9ee5913f9dm.jpg

bcd3b6ea20b36f44m.jpg

5a3b17a33e8169eam.jpg

c73bd5c0661e5d63m.jpg

 

Model niestety malowany pędzlem. Aerograf jaki posiadam to jedynie ten najprostszy z revella (ten ze szklanym dolnym zbiorniczkiem) i puszka z gazem. Model nie jest doskonały świetnie sobie z tego zdaję sprawę i jest parę rzeczy do poprawy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany większą ilością zdjęc proszę napisac na PRV.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw:

1. Model z daleka prezentuje się ok.

2. Ale trudno coś więcej powiedzieć...

3. Gwiazdę na spodzie masz odwrotnie.

4. Silnik wygląda ładnie.

5. Wstawiaj na forum fotki a nie linki.

6. Zrezygnuj z fotosika.

 

Fajnie, że skończyłeś model w projekcie

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.