Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego- pojazdy cywilne


przemekgksw3

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwując propozycje to co mnie nachodzi to propozycje 3 kategorii:

1. Pojazdy osobowe,

2. Pojazdy ciężarowe,

3. Pojazdy specjalne.

 

Każdy może sobie wybrać kategorię...

 

Inną propozycją jest:

1. "Motorsport" (rajdy, wyścigi, drift, motocykle, F1, StreetRacing, tuning wizualny i mechaniczny, JDM, itd, itp.)

2. "Waga Ciężka" (trucki wszelkiej maści - Tiry, pojazdy specjalne, budowlane, pożarnicze, dźwigi, pojazdy wojskowe, itd, itp.)

 

Ja raczej przyłączam się to projektu grupowego "Subaru" jeśli taki już powstanie ... (pojazdy osobowe, motorsport)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obserwując propozycje to co mnie nachodzi to propozycje 3 kategorii:

1. Pojazdy osobowe,

2. Pojazdy ciężarowe,

3. Pojazdy specjalne.

 

Każdy może sobie wybrać kategorię...

 

Inną propozycją jest:

1. "Motorsport" (rajdy, wyścigi, drift, motocykle, F1, StreetRacing, tuning wizualny i mechaniczny, JDM, itd, itp.)

2. "Waga Ciężka" (trucki wszelkiej maści - Tiry, pojazdy specjalne, budowlane, pożarnicze, dźwigi, pojazdy wojskowe, itd, itp.)

 

Ja raczej przyłączam się to projektu grupowego "Subaru" jeśli taki już powstanie ... (pojazdy osobowe, motorsport)

 

 

Ale kolego nie chodzi o to, żeby przenieść tutaj cały dział cywilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując propozycje to co mnie nachodzi to propozycje 3 kategorii:

1. Pojazdy osobowe,

2. Pojazdy ciężarowe,

3. Pojazdy specjalne.

 

Każdy może sobie wybrać kategorię...

 

Inną propozycją jest:

1. "Motorsport" (rajdy, wyścigi, drift, motocykle, F1, StreetRacing, tuning wizualny i mechaniczny, JDM, itd, itp.)

2. "Waga Ciężka" (trucki wszelkiej maści - Tiry, pojazdy specjalne, budowlane, pożarnicze, dźwigi, pojazdy wojskowe, itd, itp.)

 

Ja raczej przyłączam się to projektu grupowego "Subaru" jeśli taki już powstanie ... (pojazdy osobowe, motorsport)

 

 

Ale kolego nie chodzi o to, żeby przenieść tutaj cały dział cywilnych.

 

Cóż, to tylko propozycje... w tym wypadku wszystko zależy od twórcy ankiety jakie propozycje tematów projektu grupowego pojawią się w ankiecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
To co jakieś zainteresowanie jest więc może ankietka.Przemekgksw3 niech ustali tematy i liczbe osób, która będzie wymagana do stworzenia projektu po ankiecie . Przecież to jego pomyśł, a jak by wszycy zaczęli zarządzać byłby syf.A może pomysł poprzednika, chyba jest najmądrzejszy.

Ankieta będzie chyba najlepszym pomysłem w tej chwili, widać że w temacie coś ruszyło, podaje tematy które można by w niej umieścić:

1) "Subaru"

2) "Pojazdy budowlane i specjalne"

3) "Tuning"

4) "Polskie drogi"

5) "Motorsport"

6) "Muscle cars"

Widać że w tych tematach jest najwięcej zainteresowania, poczekam jeszcze na ewentualne sugestie, i można będzie prośbę o ankietę do administracji zgłosić.

Co do liczby osób, myślę że na początek ze 12 wystarczy, jak zacznie się coś dziać w temacie na pewno inni się przyłączą

 

Nie ma wiec co za bardzo uszczególwiać tylko wsatwić dwa projekty:

1-maszyny specjalne/użytkowe

2- osoboweczki

Też mi się wydaje że to zbyt ogólny podział, to samo powstaje w warsztacie cywilnym, tutaj trzeba by się raczej skupić na dosyć ograniczonej grupie modeli.

pozdrawiam Przemek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trucków mniej więc może połączymy budowlane i specjalne, bo to się troche łączy. Wkońcu budowlane nie są zwykłymi ciężarókami zazwyczaj.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to jestem w stanie skleić jak już pisałem pojazd specjalno-użytkowy rajdówka/tuning, na dobra sprawę były to ten sam model tak samo zbudowany, na pozostałe tematy jestem raczej za cienki ale kto wie . . .

 

Ruch w temacie jest - to widać, ale ramy czasowe muszą być; wydaje mi się, że wstępnie rok powinien każdemu starczyć a w razie większego zainteresowania będzie można owy projekt przedłużyć.

Nie ma też sensu wydziwiać niepotrzebnie, projekt z założenia musi być prosty w założeniach i konkretny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trucków mniej więc może połączymy budowlane i specjalne, bo to się troche łączy. W końcu budowlane nie są zwykłymi ciężarókami zazwyczaj.

OK. Zrobione Dzięki za podpowiedź.

Co do ciężarówek to można zrobić temat "Tuning ciężarówek" czy coś, żeby nie były to zwykłe z pudła modele.

Pod projekt "Tuning" podchodziłyby zarówno samochody jak i ciężarówki, jak by się uprzeć traktor też można by było w nim zrobić

Ogólnie wydaje mi się że najlepszy był by właśnie taki projekt gdzie mogły by startować i samochody i ciężarówki.

A co do ram czasowych to może rzeczywiście na początek rok wystarczy, nie można przecież ciągnąć go w nieskończoność, w rok wszyscy powinni się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trucków mniej więc może połączymy budowlane i specjalne, bo to się troche łączy. Wkońcu budowlane nie są zwykłymi ciężarókami zazwyczaj.

OK. Zrobione Dzięki za podpowiedź.

 

I może zrobimy tak. Bo propozycji dużo. I np.Jeśli bęzie więcej tematów, gdzie zagłosuje powyżej 12 osób to poprostu znaczy że można robić więcej projektów. Tylko problem co jeśli ktoś chce budować więcej niż jeden model w więcej niż jednym projekcie. Może w tym temacie każdy napisze swóh głos/ głosy a nie ankiety a ty to zliczysz? Jak coś to ja jeden truck specjalny/ tuningowany. Chyba zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym temacie każdy napisze swóh głos/ głosy a nie ankiety a ty to zliczysz?

Na pewno było by szybciej no i będzie można ocenić ilu chętnych będzie, może wcale nie był by to taki głupi pomysł, najprawdopodobniej i tak od razu będzie widać który temat byłby najpopularniejszy, ewentualnie w przypadku remisu by się tą ankietę zrobiło.

A więc piszmy na co byśmy głosowali, propozycje są na poprzedniej stronie.

Ja obstawiam "Tuning"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem można by pogadać z modami i załatwić po skończeniu takie tytuły jak ZKM Champ. Oczywiście dla zwycięsców i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bęzie więcej tematów, gdzie zagłosuje powyżej 12 osób to poprostu znaczy że można robić więcej projektów.

Nie, sama ankieta nie wystarczy. Muszą być jasne deklaracje, kto i w jakim projekcie grupowym wystartuje. Z doświadczenia wiem (inne fora), że wielu zagłosuje, a w rzeczywistości przyłączy się kilku. Razem z odpowiedzią w ankiecie, należałoby się deklarować i tylko na podstawie deklaracji podejmować dany temat.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sama ankieta nie wystarczy. Muszą być jasne deklaracje, kto i w jakim projekcie grupowym wystartuje. Z doświadczenia wiem (inne fora), że wielu zagłosuje, a w rzeczywistości przyłączy się kilku. Razem z odpowiedzią w ankiecie, należałoby się deklarować i tylko na podstawie deklaracji podejmować dany temat.

Pozdrowienia.

W takim wypadku chyba nie ma sensu robienie ankiety podpiszemy się tu i przejdzie projekt z największą liczbą głosów. W ankiecie rzeczywiście, może ktoś po prostu z nudów zagłosować a nawet nie będzie miał zamiaru czegoś robić. Nie wiem tylko czy głosy zbierać tu czy oddzielny temat zakładać.

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bęzie więcej tematów, gdzie zagłosuje powyżej 12 osób to poprostu znaczy że można robić więcej projektów.

Nie, sama ankieta nie wystarczy. Muszą być jasne deklaracje, kto i w jakim projekcie grupowym wystartuje. Z doświadczenia wiem (inne fora), że wielu zagłosuje, a w rzeczywistości przyłączy się kilku. Razem z odpowiedzią w ankiecie, należałoby się deklarować i tylko na podstawie deklaracji podejmować dany temat.

Pozdrowienia.

 

No właśnie Jarku zostało to ustalone post wcześniej z Przemiem, dlatego zapraszamy cię jako weterana, ponieważ twój projekt też brany pod uwage, tylko połączony z moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by pomyśleć jak dotrzeć do osób budujących cywile, tak jak pisał JarekS w głosowaniu ,do działu projektów grupowych mogą niezaglądać, stracilibyśmy kilku chętnych do projektu

Macie może jakieś pomysły jak się "zareklamować" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po raz kolejny wspomnę, że projekt HUMVEE jest skierowany również do osób sklejających cywile. Jest sporo wersji hummerów cywilnych i mundurowych, ale nie wojskowych. Jako baza są dostępne przynajmniej 3 cywilne hummery, więc po raz kolejny zapraszam chętnych. Fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś cywilnego hummera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem podforum dla projektu grupowego pt. TUNING. Miłej zabawy życzę.

Bardzo dziękujemy. Oby za niedługo powstało jeszcze jedno podforum specjalne. Ale z tym jest gorzej, bo zapułu dużo, ale czesto nie zakończone projekty. A tuning jest 100 razy prostszym i szybszym projektem, w którym każdy może wziąść udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znalazła by się osoba która nie ma problemu z zamówieniem czegoś na hobbyeasy? Chodzi o to, że trudno przeciętniakowi wejsć na tą stronę i chociazby poprzegladać asortyment. a tak, jakby wiedział ktoś czego chce, to można by pare osób zebrać i jedna z tym osób by pozamawiała części sobie i innym. Najlepiej żeby zamówienie było na jedna osoba, można zaoszczędzić na nietanim transporcie z Japonii. Następnie taka osoba porozsyłała by części do zainteresowanych. Oczywiście osoby musiałby się dokładnie określić, a co do zapłaty to można się zawsze z zamawiającym dogadać Chodzi mi o takie grupowe zakupy, bo na widok ich asortymentu ślinka cieknie, a na widok cen szczęka opada

 

Czyli najważniejsze, czy znajdzie isę osoba która by to zorganizowała i osoby chętne na zakupy. Pięrwsza osoba jestem ja Warto przedyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.