Skocz do zawartości

[GŁOSOWANIE] Projekt grupowy pojazdy cywilne.


Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat, w którym jak zostało wcześniej ustalone będziemy podawać konkretne projekty i w jakim temacie. W tamtym zrobiło się zamieszanie więc tu tylko głosujemy. Jak wiadomo można brać udział kilkoma modelami i w wielu projektach. Teraz tematy:

1) "Subaru"

2) "Pojazdy budowlane i specjalne"

3) "Tuning"

4) "Polskie drogi"

5) "Motorsport"

6) "Muscle cars"

Uznaliśmy, że po zdecydowaniu się 12 osób na jeden projekt, poprostu zostanie utworzony. Prosił bym nie pisać nie na temat(jak już coś to w tamtym temacie) Tu piszę jeszcze raz tylko propozycje i to konkretne. Temin jeszcze nie ustalony. Tak, żeby każdy się wyrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wziąć udział w projekcie grupowym: "Budowlane i specjalistyczne", jeśli taki powstanie. Warunek jest taki, że projekt musi trwać co najmniej rok, bo będę sklejał model dość powoli (mało czasu, małe dziecko). Pojazd, jaki zamierzam budować to solówka do przewozu materiałów budowlanych. Obecnie czekam jeszcze na pewne części, nie wiem, kiedy się pojawią.

Ten wątek powinien się również znaleźć w dziale "Cywilne", bo część ludzi nie zagląda w inne kategorie (niż "Cywilne") i po prostu mogą przeoczyć temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wziąć udział w projekcie grupowym: "Budowlane i specjalistyczne", jeśli taki powstanie. Warunek jest taki, że projekt musi trwać co najmniej rok, bo będę sklejał model dość powoli (mało czasu, małe dziecko). Pojazd, jaki zamierzam budować to solówka do przewozu materiałów budowlanych. Obecnie czekam jeszcze na pewne części, nie wiem, kiedy się pojawią.

Ten wątek powinien się również znaleźć w dziale "Cywilne", bo część ludzi nie zagląda w inne kategorie (niż "Cywilne") i po prostu mogą przeoczyć temat.

Pozdrawiam.

Ja także w tym projekcie. Owszem rok musi być, ponieważ takie pojazdy długo się klei. Ja zgłaszam Dafa 10x4 pomoc drogową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandi Dzięki za utworzenie tematu, miałem to zrobić wieczorem, no ale po co czekać

Ja głosuje na "Tuning" Ten projekt wydaje mi się najciekawszy- niezaawansowane przeróbki, duży wybór modeli, możliwość przedstawienia własnej wizji. Wolał bym niemówić co konkretnie bym w nim zrobił, powiem tylko że bedzie się łączyć z tematem polskie drogi i że figurki będą

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie wziął udział w projekcie "Pojazdy budowlane i specjalne"

ale mógł bym startowac tylko z zwykłym manem f2000, na żywo chodzi on pod wywrotką w firmie mojego taty. Niestety troche brak funduszy na wywrotkę, więc jak byście się zgodzili to bym chętnie wystartował!?. I jak projekt trwał by ten rok czy więcej napewno w tym czasie uzbierał bym na wywrotkę i podczepił ją do mańka.

 

Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstępne podsumowanie:

Tuning-4

Specjalne-4

Oby tak delej to będziemy lepić.Pisze wstępne, ponieważ jak specjalne nie wypalą to tuning ma 6, ponieważ 2 modele przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dojdzie do skutku wystartuję w "polskich drogach". Chciałbym jakiś autobusik scratch. Pewnie to będzie ikarus. Widziałem w sieci darmowy modeli ikarusa w HO. Czas realizacji może nie rok, ale napewno z 6 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandi - Tuning... myślę o Mitsubishi Evo lub Skyline GT-R.... ale i Impreza 555 Rally też chodzi mi po głowie... echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning-9 reszta bez zmian.

Sądzę, że tuning w tym tygodniu się zaczne, jeśli tak to do niego z miłą chęcią dołącze. Czyli już prawie 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tuning 10. Ja jeden w specjalnych i jeden w tuningu. W tuningu man 6x2 i może jak sie uda w specjalnych też ale tgx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiadomo że się dołączam , oczywiście do kategorii ''TUNING''

Z jakim się modelem pokarze to jeszcze nie wiem bo mam kilka niezaczętych do wyboru

I popieram pomysł żeby prace nad modelem trwały rok , wtedy każdy sobie powolutku zrobi coś ładnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.