Skocz do zawartości

Regulamin KONKURSU PROJEKTU GRUPOWEGO HUMVEE


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN:

 

I. UCZESTNICY KONKURSU:

1. W konkursie biorą udział Użytkownicy forum Modelwork, którzy w czasie pierwotnie ustalonego czasu trwania projektu grupowego "HUMVEE" (tj. w dniach 01.08.2009-31.07.2010) założyli wątek warsztatowy, a do dnia zakończenia projektu (tj. do 31.12.2010), również galerię ukończonego modelu w dziale projektu grupowego "HUMVEE".

2. Użytkownicy spełniający powyższy warunek zgłaszają chęć wzięcia udziału w konkursie.

3. Użytkownicy, którzy mają możliwość wzięcia udziału w konkursie: adamkijak, BaldPuma, Grzes, kamil83, kubisz, lexxer_monster_machine, Peter, Peter 1410, Pit M-ce, Qdłaty, Sagi, Skinn3r, Tomek Mroczkowski, Tysiuniek, Zderzak.

4. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31.12.2010, do północy.

 

 

II. CZAS TRWANIA GŁOSOWANIA:

1. Głosowanie rozpocznie się w dniu 5.01.2011.

2. Możliwe jest niewielkie przesunięcie dnia rozpoczęcia głosowania.

2. Głosowanie potrwa 2 tygodnie od dnia rozpoczęcia.

 

 

III. MODELE UCZESTNICZĄCE W KONKURSIE:

1. Każdy z ww. uczestników konkursu wystawia tylko jeden model zbudowany przez siebie.

2. Model ten musi być zbudowany w ramach projektu grupowego "HUMVEE", tzn. w dziale projektu musi znaleźć się zarówno jego warsztat, jak i galeria.

3. Ocenie podlega sam model Humvee, a więc nie może być elementem większej dioramy. Akceptowane są niewielkie podstawki lub zdjęcia tak wykadrowane, aby "otoczenie" było jak najmniej widoczne.

4. Konkurs jest przeprowadzony łącznie dla obu skal (1:72 i 1:35), w jakich modele pojawiły się podczas trwania projektu.

 

 

IV. ZASADY GŁOSOWANIA:

1. W konkursie głosować będzie mógł każdy użytkownik zarejestrowany na Modelworku.

2. Głosować mogą również oczywiście uczestnicy konkursu.

 

 

V. NAGRODY:

1. Nagrodę za I. miejsce ufundował Marek44. Jest to model M1114 Bronco oraz dodatki do tego modelu Voyager Models (fototrawione i metalowe elementy waloryzacyjne, żywiczne fotele i koła):

Kopia80ca290f03f4962596c446dda52fa704.jpg _products_PE35397_PE35397_06.jpg

_VoyagerModel-PEA234-ModernUSMCHUMVEEfamilyHighbackSeatswSeatbelts.jpg _VoyagerModel-PEA231-ModernHUMVEEfamilyroadwheelswsparewheel.jpg

2. Nagroda za II. miejsce jest sfinansowana ze składek. Jest to model M1046 Tamiya, zestaw elementów fototrawionych Lion Roar do tego modelu oraz barwione fototrawione tabliczki znamionowe Eduarda:

Tamiya-35267-M1046HumveeTowMissileC.jpg LionRoar-LE35071-M1046HUMVEE.jpg Eduard-TP516-M1025HUMVEEPlacards.jpg

3. Nagrodę za III. miejsce ufundował Marek44. Jest to model M1025 Tamiya:

Tamiya-35263-M1025HumveeArmamentCar.jpg

4. Nagrodą za IV. miejsce jest bon o wartości 100 zł ufundowany przez sklep http://www.gunze.pl, do zrealizowania w tym sklepie.

gunze.gif

5. Nagrodą dla najlepszego modelu w skali 1:72 (które stanowią zdecydowaną mniejszość w konkursie, będzie ich jedynie 3) jest bon o wartości 50 zł ufundowany przez sklep http://www.model-hit.pl, do zrealizowania w tym sklepie.

baner_model-hit.jpg

6. W przypadku nagród z punktu 4. i 5. pełna kwota jest przeznaczona na zakupy w ww. sklepach, a koszty przesyłki ponosi nagrodzony.

 

VI. ZASADY PRZYZNANIA NAGRODY DLA NAJLEPSZEGO MODELU W SKALI 1:72:

1. Jeżeli jakikolwiek model jako jedyny zbudowany w tej skali zajmie któreś z miejsc I-IV, zdobywa wyżej opisaną nagrodę przewidzianą za to miejsce, a nagrodę za najlepszy model w skali 1:72 dostaje drugi w kolejności model w tej skali.

2. Jeżeli 2 modele zbudowane w tej skali zajmą któreś z miejsc I-IV, zdobywają wyżej opisane nagrody przewidziane za miejsca, które zajmą, a nagrodę za najlepszy model w skali 1:72 dostaje trzeci w kolejności model w tej skali.

3. Jeżeli wszystkie 3 modele zbudowane w tej skali zajmą któreś z miejsc I-IV, zdobywają wyżej opisane nagrody przewidziane za miejsca, które zajmą, a nagrodę przewidzianą dla najlepszego modelu w skali 1:72 (czyli bon od sklepu http://www.model-hit.pl) zdobywa model w skali 1:35, który w ogólnej klasyfikacji zajmie miejsce V.

4. W ten sposób, jakkolwiek ułoży się ogólna klasyfikacja, w konkursie zostanie nagrodzonych 5 modeli.

5. Za realizację nagród i wszelkie kwestie organizacyjne odpowiadają Qdłaty, Marek44, kubisz.

 

 

---------------------------------------------------

Regulamin ustalony przez trio Qdłaty, Marek44, kubisz.

Pytać, wnioskować, sugerować

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gratuluje organizatorom i uczestnikom projektu grupowego. Jako cichy obserwator sledzilem Wasze prace i musze przyznac ze duzo sie dowiedzialem o HUMVEE (zwlaszcza o jego wersjach, wariantach i wariantach wariantow ). Dzieki.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł za dobre słowo. Po projekcie pozostanie na forum spora "baza danych", no i kilka osób chętnych do pomocy ewentualnym nowym Humveemaniakom

 

 

 

Korzystając z okazji chciałem podziękować koledze drinkmanowi, który niestety nie zdążył ukończyć swojego modelu, ale dorzuca się do składkowej nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana. Niektórym pisałem już o tym przez gg i PW, tutaj napiszę jeszcze raz i nieco zmienię zasady. Ustaliliśmy, że w konkursie mogą brać udział modele, którym warsztat założono do 31.07.2010, a galerię do 31.12.2010, czyli właśnie do dzisiaj. Wiem, że kilku kolegów walczy jeszcze z modelami, z którymi chcieliby wystartować w konkursie i może im zabraknąć kilka dni, a może nawet kilka godzin. Nie bawmy się zatem w Urząd Skarbowy i zróbmy tak - skoro konkurs ma rozpocząć się 5.01.2011, to niech te galerie będą założone najpóźniej do popołudnia 4.01.2011 (podeślijcie mi potem od razu zgłoszenia, żebym mógł moderatorowi wysłać kod postu z listą modeli do głosowania). Myślę, że Ci, którzy już zgłoszenie wysłali i spokojnie czekają, nie będą mieli nic przeciwko tym kilku dniom opóźnienia dla innych. Niby było półtora roku na zrobienie modelu, niby od 4 miesięcy wiadomo, że będzie konkurs, ale czasem i tyle czasu to za mało Zatem czekam na zgłoszenia do popołudnia 4.01.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Niech każdy skończy swój model. Dajmy szansę każdemu. Im więcej zgłoszeń, tym ciekawsza zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły do mnie nagrody do konkursu, wprost z orientalnego Hong Kongu:

 

I nagroda:

dsc05664q.jpg

III nagroda:

dsc05665l.jpg

 

Jak się okazało, model Bronco jest delikatnie uszkodzony. Rozerwane jest wieczko pudełka, instrukcja ma podarte 3 strony, a z ramki wyłamał się korpus M2HB i magazynek do niego (dodatkowo odłamała się taśma z nabojami). Wiem, że dla modelarza to żaden problem, ale mimo wszystko wolałem to wyjaśnić już teraz, żeby potem nagrodzony nie myślał, że dostaje odpadki produkcyjne w prezencie. Oderwane części karabinu zostały bezpiecznie zapakowane do dilerki.

 

dsc05666r.jpg

dsc05668d.jpg

 

Nie zmienia to jednak faktu, iż nagrody są bajeczne. Tak więc zapraszam wszystkich użytkowników forum do głosowania, aby jak najlepiej wybrać modelarzy godnych tych nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia nie są znaczne i nikt nie powinien mieć problemu z naprawą magazynka. Umiejscowienie korpusu M2HB jest fatalnie pomyślane przez Bronco i pewnie odrywa się w każdym M1114. W obu, które kupiłem, był ten problem, czytałem też o tym na Armoramie.

Uszkodzenia pudełka i instrukcji to pikuś, nawet nie pan pikuś

 

Marek - jeszcze raz wielkie dzięki za ufundowanie nagród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostała 1/3 (tabliczki znamionowe z Eduarda) została zamówiona gdzie indziej i będzie nieco później.

Żeby nie było wątpliwości, tabliczki zamówiłem ja. Towar powinien być około połowy Stycznia, a najpóźniej początek lutego. Ten fragment nagrody będę dosyłał "zwycięscy" z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem. Ale co to ma za znaczenie? Zerknę za 2 tygodnie mniej więcej o tej godzinie, kiedy zaczęło się głosowanie i jak będzie trwało nadal, to po prostu napiszę do Moda o zakończenie. Ot i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, postanowiłem wystąpić z taką inicjatywą:

 

W związku z tym, że temat Humvee jak i sama ankieta są mało popularne i mało kto tutaj zagląda, postanowiłem zareklamować nasz konkurs. Stąd moja prośba, aby wszyscy chętni zamienili swój podpis ze starego "Projektowego podpisu" na nowy, albo dodali poniższy kod do swojego podpisu. Może dzięki temu uda nam się ściągnąć kilkunastu użytkowników Modelworka, którzy sami nie znaleźliby ankiety konkursowej. Moja propozycja znajduje się w tym kodzie (kopiujemy i wklejamy do podpisu w profilu):

 

[url=http://modelwork.pl/viewtopic.php?p=380673][img=http://i788.photobucket.com/albums/yy165/HMMWV-MODELS/BAN.gif][/url]

 

I działa to następująco, ktoś widzi w podpisie ten obrazek, czyta, klika, wybiera model i mamy kolejny ważny głos.

 

BAN.gif

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.