Skocz do zawartości

PROJEKT GRUPOWY HUMVEE - Ankieta konkursowa


PKD4GA

Kto według Ciebie zrobił najlepszy model Humvee?  

404 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto według Ciebie zrobił najlepszy model Humvee?

    • 1. adamkijak
      27
    • 2. BaldPuma
      51
    • 3. Grzes
      12
    • 4. kamil83
      10
    • 5. kubisz
      149
    • 6. lexxer_monster_machine
      22
    • 7. peter
      15
    • 8. Peter 1410
      3
    • 9. Pit M-ce
      9
    • 10. Qdłaty
      9
    • 11. Sagi
      2
    • 12. Skinn3r
      15
    • 13. Tomek Mroczkowski
      4
    • 14. Tysiuniek
      58
    • 15. Zderzak
      18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na razie, to masz miękką ortografię i zasady interpunkcji

 

Swiadomie tak pisze ortografia może i troche a interpunkcja to pikus ! Nauczycielka za to co pisze urwala by mi lep.. To ze wszystkie mi sie podobaja to zle? Myslalem ze to pozytywne odczucie ,a tu teraz zamiast za modele to sie za nauke mosze wziac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom. Szkoda, że model Zderzaka dostał tak mało głosów. Tak swoja drogą, był to całkiem fajny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części zostałem jakby wywołany, więc pozwolę sobie napisać co nieco. Chciałbym jednak uniknąć mocnych słów, jakiejkolwiek krytyki itd. Projekt był wspaniałą zabawą, co najważniejsze prowadzoną w wyjątkowo miłej atmosferze. Tak go zapamiętajmy i niech tak się zakończy.

 

... a ja glosowalem na Zderzaka.

Dobry wybór, chyba byłeś jednym z niewielu, którzy "zhańbili" się zajrzeć do warsztatu i galerii. Dzięki za głos, podobnie chciałbym podziękować 17 innym osobom, które nie ograniczyły się do zobaczenia jednego, bądź co bądź, słabego zdjęcia w głównym temacie, a ostatecznie oddać głos na mój model. Dzięki

 

- wielka, wielka szkoda, że wspaniały model Zderzaka nie został doceniony przez ogół. Może jednak należało przyjąć trochę inną formułę konkursu? Teraz już po ptokach, ale źle się stało...
Szkoda, że model Zderzaka dostał tak mało głosów.

Zastanawiałem się chwilę co odpisać. Zdecydowałem się przedstawić fragment prawdy Modelarstwo przede wszystkim ma służyć i bawić moją osobę. Model, który wystawiłem do konkursu, wg. mnie wyszedł mi najlepiej z dotychczasowych moich dzieł. Starałem się wykonać go jak najlepiej potrafię i śmiało mogę napisać, że w Internecie nie spotkałem drugiego tak dokładnie odwzorowanego i zdetalowanego polskiego Humvee. Martwi mnie jedna rzecz, mianowicie że głosy odbywały się zapewne po przejrzeniu 15 zdjęć w głównym temacie z ankietą. Głosowanie na takiej podstawie nie jest miarodajne. Najwięcej głosów niekoniecznie dostają modele z największym wkładem pracy, największą ilością przeróbek, oraz najbardziej wierne oryginałowi. Nie chcę dalej drążyć tego tematu, no bo nie chciał bym prowokować żadnych sprzeczek. Może kiedyś ktoś spróbuje wybudować podobny model, to wtedy porównamy zgodność z oryginałem. Idę w ciemno, że niewielu uda się zbliżyć do poziomu M1025A2...

 

Najważniejsze jest jednak zdanie mentora - Kuby. Jeśli, nie boję się użyć tego słowa, największy maniak, znawca itd. pojazdów Humvee w całej Polsce tak miło ocenił mój model, to coś chyba jest na rzeczy. Kamil także bawił się w Polaka, więc też może obiektywnie ocenić wartość danego modelu. To jest dla mnie najważniejsze i pragnę dalej rozwijać swój warsztat pod okiem mistrza.

 

Podsumowując, szkoda, że w konkursie bardziej liczyło się wrażenie wywarte na podstawie jednego zdjęcia, niż praca, własne przeróbki i wierność oryginałowi. Na szczęście znalazło się sporo osób, które być może dzięki projektowi czegoś się nauczyli o tych wspaniałych pojazdach. Nie ukrywajmy jednak, że nie każdy zna się na rzeczy, stąd nie może ocenić ,że dany model tylko z grubsza przypomina oryginał, a w zasadzie brakuje mu bardzo wielu elementów.

 

 

Na zakończenie pragnę pogratulować wszystkim nagrodzonym, oraz wszystkim uczestnikom nie tylko konkursu, ale i całego projektu. Uważam, że model Kuby wygrał zasłużenie i tylko on mógł być zwycięzcą. Zresztą należało mu się

 

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne podziękowania wszystkim kibicom 72
Dokładnie W sumie nasze 3 modele zdobyły 78 głosów. Uważam, że to bardzo przyzwoity wynik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Widze ze sie zalapalem na 4 miejsce, niezle pod uwage ze sie niestety nie przylozylem do modelu, troche teraz zaluje bo i moze z lepszymi byl powalczyl.

Niemniej dziekuje za wszytskie glosy na moj model oddane, a wszczegolnosci zalodze tego projektu za zorganizowanie konkursu i poswiecenie swojego wolnego czasu.

 

Pozdrawiam

Adam Kijak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze Zderzakiem, że pewnie większość oceniających nie oglądało warsztatów ani galerii. A na tytułowej niekoniecznie musialo znaleźć się najlepsze zdjęcie. I wiem, ile pracy kosztuje zbudowanie Polaka. Jest to nie lada wysiłek. Ale fakt faktem model Kuby wygrał zasłużenie. Moze w przyszłości uda nam się powtórzyc taki konkurs. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom. Jednak szkoda, że to juz koniec tego swietnego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie pamietam bardzo na kogo głosowałem. Ale konkurs był super. Mogłem startować, nawt już kupiłem hamerki, niestety nie miałem weny twórczej . Kubisz-owi GRATULUJE wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słówko...

Pytanie w ankiecie brzmiało: kto zrobił najlepszy model Humvee.

To dość ogólne pytanie wbrew pozorom.

Skoro dopuściliśmy do głosowanie całe zacne grono z Modelworku, można było się spodziewać, że będą niespodzianki.

Dla jednego najlepszy będzie oznaczał najlepiej odwzorowany, dla kogoś innego najładniejszy (subiektywnie), dla jeszcze kogoś innego najbardziej egzotyczny, itd, itp.

Mamy więc wyniki subiektywnej oceny forumowiczów, dla których nierzadko temat Humvee jest po prostu tematem nieznanym.

 

Powiem tak, o tyle takie głosowanie jest dobre, że faktycznie widzimy co ludziom się z naszych prac spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Otrzymałem nagrodę - jeszcze raz dzięki fundatorowi i głosującym w konkursie.

Opinia tak na gorąco

Jako użytkownik 72.... czuję się "PRZYTŁOCZONY"

 

DSCN0517.jpg

 

mój model w porównaniu z nowym M2

 

noooo.... teraz to nawet "klamkę" do drzwi z min 5-ciu części można zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.