Skocz do zawartości

[HUMVEE] - dyskusja ogólna o HMMWV/Humvee/Hummer


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To samo co było z dodatkami czy całość od podstaw?

Początkowo zapowiadali, że niby całość nowe formy. Teraz Maciek zauważył i słusznie, że jest tylko napis o nowych elementach/formach. Pytanie jak to odbierać. Trzeba poczekać, miejmy nadzieję, że nie okaże się, że będzie stare Academy i nowe części. Chociaż może te stare formy/części to będzie to przepak części Bronco plus części do M1151? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rhino" ("Nosorożec") to urządzenie detonujące miny-pułapki IED przy pomocy promieniowania podczerwonego. Przed użyciem urządzenie jest obniżane z pozycji transportowej (pionowej) do pozycji bojowej (poziomej) - oczywiście w celu "odsunięcia" detonacji jak najdalej od pojazdu. Pierwsze urządzenia tego typu pojawiły się w Iraku w maju 2006 roku i są cały czas rozwijane (Rhino II, Rhino III). Montowane na Humvee oraz innych pojazdach (m.in. Stryker, M93 Fox, M1117, MRAP).

http://www.hmmwv-models.yoyo.pl/viewtopic.php?f=22&t=169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu krótkiego czasu ukazuje się kolejny fajny model... Razem z Kubą mamy propozycję ustanowienia graficznego symbolu naszej grupy sklejaczy Humvee's: rozradowanego gościa w potarganych portkach i dziurawych butach, za to z nowym modelem pod pachą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu?

W tym styczniu?

Tego kupię na pewno.

 

Tylko pamiętaj, że będzie kosztował zapewne ponad 250zł. Poprzedni Bronco kosztuje 180zł, natomiast ten ma inną, bardziej rozbudowaną wieżę, bardziej dopracowane niektóre elementy np drzwi, dochodzi zderzak IBIS TEK, system Rhino, Duke. Tani nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, takim trzecim Bronkiem może być z całą pewnością M1151 Academy. Bronco raczej poprzestanie na tym, pewnie jadą z drugim modelem, bo mają opracowanego M1114. No chyba, że jeszcze jedną odmianę planują

 

Nastały pikne czasy, oj pikne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co dali czeskie i irackie malowanie skoro zestaw uzbrojenia dołączony do modelu nie jest używany przez te państwa na Humvee (przynajmniej na 100 % nie przez Czechów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie spowodowanej pobytem w szpitalu. Dawno nie zaglądałem na forum, więc jest co czytać i podziwiać (szczególnie w tym temacie).

 

P.S Chciałem wkleić fotkę ale się nie da- łączy z fotosik.pl i wyświetla mi komunikat: No such file or directory.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie? Nie sądzę - to gdzie trzymasz swoje zdjęcia zależy tylko od Ciebie. Ja mam swoje konto na www.photobucket.com - jego założenie jest banalnie proste, wrzucanie zdjęć również.

 

Tutaj masz poradnik, jak wstawiać zdjęcia z różnych hostingów:

viewtopic.php?t=7808

Photobucket niedawno zmienił lekko szatę graficzną, ale nie powinieneś mieć problemów z załapaniem co i jak, gdybyś właśnie photobucket wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejne nowości od Voyager Model:

 

PEA246 - Modern HUMVEE family bullet-proof door:

_Product-PEA_PEA246_PEA246_09.jpg

 

 

PEA240 - Modern USMC Rhino Anti IED Device (2 sets):

rhino-voyager.jpg

 

 

PE35401 - Modern USMC HUMVEE M1114 Frag5 w/smoke discharger (for Bronco CB35080):

_products_PE35401_PE35401_01.jpg

PE35401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja z takim pytaniem. Projekt skończony, już praktycznie tutaj nic nie piszemy, więc chciałem się dowiedzieć, kiedy dział HUMVEE zniknie? Chodzi mi przede wszystkim o przeniesienie galerii i warsztatów oraz innych tematów, tak, żeby modele można było kończyć już w dziale wojskowym. Dłużej raczej nie ma sensu trzymać tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy dział HUMVEE zniknie?

A żeby to takie proste było Trzeba nad tym usiąść na dłużej i powybierać odpowiednie tematy i miejsce, gdzie powinny się znaleźć. No i jakiś moderator musiałby poświęcić sporo czasu na przenoszenie. Może pewnego dnia najdzie mnie ochota i zabiorę się za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.