Skocz do zawartości

T-6 TEXAN 1/32 Kitty Hawk


wisa

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Koleżeństwu kilka zdjęć skończonego Texana. No może prawie skończonego, bo nie mam farbek clear i pozostały do wklejenia światła pozycyjne na skrzydłach. Chciałbym też dać jakiś ślad za wydechem ale jakoś nijak nie mogę rozkminić w jaki sposób go ulokować Na zdjęciach oryginałów go nie widzę

Zestaw to Kitty Hawk i został kupiony i zrobiony na życzenie żony i młodszego syna. Powstał praktycznie z pudełka, dodałem jedynie pasy na siedzenia z Eduarda. Przy tym modelu najważniejszy był FUN a nie szukanie dokumentacji i "walka" "Zleceniodawcom" model się podoba i to jest najważniejsze!

 

WIT_6505_zpsrwes7iga.jpg

 

WIT_6510_zpsnubalnyq.jpg

 

WIT_6506_zpsit32fffi.jpg

 

WIT_6511_zpspihsrwv6.jpg

 

WIT_6504_zpsosshwgba.jpg

 

WIT_6507_zpsa84iqodf.jpg

 

WIT_6512_zps22yamk7y.jpg

 

WIT_6515_zps1pxsvoki.jpg

 

WIT_6514_zpsnk2hhqzc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny.

_________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Fiat BR.20M - Supermodel + blachy - Eduard 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki robione były Nikonem D800, ze statywu. Przysłona f11, czas 1/15. Model z tłem ustawiony był przodem do okna tarasowego tak, żeby nie świeciło na niego bezpośrednio słońce.

Zero sekretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon D800 cena aparatu około 7-10tys. !!!!

Chciałbym zobaczyć minę właściciela aparatu któremu aparat się zepsuję po gwarancji bez możliwości naprawy. Albo upadnie mu z rąk

 

Poprostu, rób zdjęcia telefonem komórkowym i nie wypominaj innym, źe coś jest drogie lub tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwacja zagranicznych for, zwłaszcza LSP, zaowocowała zakupem uniwersalnej podstawki transportowo-montażowo malarskiej Sklejkę zaimpregnowałem, całość złożyłem i wygląda tak:

 

WIT_6543_DxO_zps0ukyg6bq.jpg

 

WIT_6544_DxO_zpszjejr0fn.jpg

 

WIT_6545_DxO_zpsuppjylvd.jpg

 

Podstawka jest uniwersalna, do transportu model będzie zabezpieczony gumkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model.

Czy możesz podpowiedzieć jak wykonałeś tak idealnie równio czerwone malowanie na osłonie silnika?

Chyba nie za pomocą taśmy maskującej?

 

Czy możesz proszę podesłać link do strony gdzie można zakupić taką podstawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka do kupienia w Jadarze. W różnych rozmiarach http://www.jadarhobby.pl/jh-models-m-477.html

Malowanie osłony silnika odbyło się przy użyciu taśmy maskującej i aerografu. Najpierw pomalowałem wnętrze osłony, potem, po zabezpieczeniu wnętrza taśmą, prysnąłem czerwony przód, a gdy dobrze wysechł - zamaskowałem go taśmą Tamiyi po uprzednim jej osłabieniu przez "modelarskie czoło" i pomalowałem szaroniebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka do kupienia w Jadarze. W różnych rozmiarach http://www.jadarhobby.pl/jh-models-m-477.html

Malowanie osłony silnika odbyło się przy użyciu taśmy maskującej i aerografu. Najpierw pomalowałem wnętrze osłony, potem, po zabezpieczeniu wnętrza taśmą, prysnąłem czerwony przód, a gdy dobrze wysechł - zamaskowałem go taśmą Tamiyi po uprzednim jej osłabieniu przez "modelarskie czoło" i pomalowałem szaroniebieskim.

 

Bardzo dziękuję kolego, mam nadzieję, że kiedyś osiągnę Twoją wprawę w robieniu takich cudeńków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.