Skocz do zawartości

Aero L - 39ZO Albatros 1/72 Eduard Weekend edition


19robi88

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli Kleje Voodoo z Revella a w międzyczasie będę sobie dłubał L-39 Wypraski naprawdę wyglądają super poprzednie moje modele to głównie Plastyki/Mistercrafty (nigdy więcej) RAH-66 Comanche z Italerki, F-20 z Hasegawki i Gnat t.1 z Airfixa wszystko 1/72 jak patrze na wypraski Voodoo Revella i L-39 Edka to aż się chce kleić

 

mały in box :

 

nc567J8.jpg

 

HljSIdV.jpg

 

bgaEk0d.jpg

 

QeFe8NQ.jpg

 

SIkwkhZ.jpg

 

dodatki :

 

zCbUDVM.jpg

 

DHWXdlF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I wykrakałeś miałem sobie przez weekend zrobić kokpit w albatrosie i się okazuje ze nie mam odpowiedniej farby która jest malowany cały środek i już warsztat stoi :/ ale oczywiście jest Voodoo przy którym się podziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

zamawiajac brakujące farbki znalazłem taki oto zestawik żywic czeskiego producenta CMK do Albatrosa nie mogłem się oprzeć i kupiłem miał być szybki model ale wychodzi na to ze będzie dłuższe dłubanie

 

8zwB7ZE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Albatros będzie następnym modelem jak skończę corsaira i tutaj już się będę chciał przyłożyć trochę do tematu bo przeglądałem trochę fotek w necie i da się fajny modelik z tego zrobić z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani to do pracy i chwalić się postępami prac

A nie przekomarzać się co będzie następne

Dwa warsztaty dobra sprawa

Mozna odetchnąć od jakiegoś problemu i spokojnie go przemyśleć robiąc drugi model (nie problem)

Najważniejsze , rozgrzebany model trzeba skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baas ArK no mam taka nadzieje ze w albatrosie będzie ok ale ogólnie w kolejce mam tez takiego samego Me 262 z revella z takim samym nosem żywicznym i trochę mnie to martwi jak patrzyłem ile cie pracy kosztowało zgranie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No niestety przegrałem walkę z Corsairem a bardziej z blachami parta szlag mnie trafiał nie mogłem dopasować wnęk podwozia itp. i powiedziałem pass mam pełno fajnych modeli których i tak nie wiem czy zdarzę skleić wiec biorę się za albatrosika który ma spory potencjał

Z dodatków doszły stateczniki poziome i pionowe :

 

Nvz7aF4.jpg

 

model ma byc potwierany cos w tym stylu 155233_800.jpg mam nadzieje ze mi sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

powoli robi się Kokpit umalowałem i jakoś tak łyso wiec postanowiłem obejrzeć trochę fotek i troche go ulepszyć

 

nawiercone i trochę polistyrenu przyklejone jeszcze brakuje dorobionych dwóch elementów ale to jak połączę wszystko ze sobą dopiero dodam

 

duILHOQ.jpg

 

porawiłem stery przez dodanie drucików

 

77nunec.jpg

 

no i wykorzystałem blaszki parta z Corsaira wybrałem i wyciąłem coś na wzór oryginału idealnie nie jest ale zawsze lepiej choc i tak tego nie będzie widać bo zasłoni fotel

 

BARPyir.jpg

 

0aSzDlq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No coś tam podziałałem dalej kokpit skończony gotowy do wklejenia ( tak jak pisał net_sailor ciezko ze spasowaniem żeby to jakoś złożyć) klapy wycięte, schodki do wsiadania tez na miejscu, żywiczny silnik sklejony i umalowany nos odcięty.

 

czas na foty robione nowa lustrzanka której jeszcze nie ogarniam to nie to samo co telefon wiec idealne nie będą ale myślę ze sporo lepsze niż moje wcześniejsze ze smartfona

 

EBo532E.jpg

 

NsTOrTI.jpg

 

8AAd6sl.jpg

 

xf5zwIJ.jpg

 

fAGweJF.jpg

 

XBZCTHV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle ale średnio jestem zadowolony bo namęczyłem się żeby to jako tako wyglądało blaszki wogole przewymiarowane do niczego nie pasowały ledwo je upchnąłem dziwne bo blaszki i model tego samego producenta trochę się rozczarowałem i zdecydowanie wole żywiczne kokpity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.