Skocz do zawartości

T-62 Syria (Trumpeter 1/35)


Jamat

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moje warsztaty są skromne, ale wraz z nowym modelem postaram się poprawić. Na tapetę wędruje T-62 z syryjskiej wojny domowej. Z tego zestawu:

 

1.jpg

 

będę chciał uzyskać coś podobnego, aczkolwiek nie będę wzorował się w 100% na fotografii. 

2.jpg

 

Przy wykorzystaniu małego wzbogacenia, w postaci:

*Podstawowy zestaw Voyager PE35284

*Błotniki Voyager PE35285

*Skrzynie E.T. Model E35-058

*Armata RB Model 35B28

*Lufa karabinu RB Model 35B122

*Lina holownicza Eureka ER-3506

*Antena Panzer Art SU35-002

*Zniszczone koła Panzer Art RE35-002

*Lampy SKP Model SKP-184

3.JPG

 

Na początku pozatykałem dziury, w które powklejam elementy fototrawione.

4.JPG

 

5.JPG

 

Karabin Dshk z metalową lufą Rb Model, wzbogacony kilkoma blaszkami i taśmą amunicyjną od Live Resin.

6.JPG

 

7.JPG

 

8.JPG

 

9.JPG

 

Mocno podniszczyłem układ jezdny.

10.JPG

 

11.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota.

 

Nic tylko pogratulować.

 

Mam pytanie o jedno z pierwszych zdjęc dobytku jaki użyłeś do budowy. Czy możesz spisać listę rzeczy które zamierzasz użyć w tym projekcie?

Mam w planach Ten model, więc chcę wiedzieć co warto odłożyć do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota.

 

Nic tylko pogratulować.

 

Mam pytanie o jedno z pierwszych zdjęc dobytku jaki użyłeś do budowy. Czy możesz spisać listę rzeczy które zamierzasz użyć w tym projekcie?

Mam w planach Ten model, więc chcę wiedzieć co warto odłożyć do niego.

 

 

Nad tym zdjęciem jest lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mała aktualizacja. Postanowiłem zaszaleć i dokupiłem metalowe gąski, tak aby nikt nie posądził mnie o zbyt małą waloryzację. Następnie pobawiłem się z błotnikami, później je jeszcze trochę zmasakruję.

24.JPG

 

25.JPG

 

26.JPG

 

27.JPG

 

Najbardziej w kość dały mi przednie elementy błotników, ale jakoś w miarę dałem radę.

28.JPG

 

Tu taki mały patent na przymocowanie blaszek do kadłuba.

29.JPG

 

Pierwsza skrzynka od E.T. Model. Nie domyka się ale to nie ma znaczenia, gdyż wrzucę do niej jakieś bambetle i trochę powyginam.

30.JPG

 

31.JPG

 

32.JPG

 

Oczywiście wszystko co widać było lutowane, przeważnie przy użyciu lutownicy kolbowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.