Skocz do zawartości

Milicyjny UAZ-469B, Trumpeter 1:35


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator
Uaz suchy- bruk mokry. Nie komponuje ze sobą.

Przed chwilą stał w garażu.

Bruk na podstawce nie jest mokry, nigdzie o mokrym bruku nie ma mowy.

Na bruk nałożyłem lakier matowy, lecz chyba go za mało wymieszałem i dla tego się lekko świeci.

Przy najbliższej okazji nałożę mat jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaz suchy- bruk mokry. Nie komponuje ze sobą.

Przed chwilą stał w garażu.

Bruk na podstawce nie jest mokry, nigdzie o mokrym bruku nie ma mowy.

Na bruk nałożyłem lakier matowy, lecz chyba go za mało wymieszałem i dla tego się lekko świeci.

 

Ja tylko piszę co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Ja tylko piszę co widzę.

Dzięki za uwagę, jak pisałem poprawię ją przy najbliższej okazji.

Oprócz oglądania, należy też troszkę poczytać, prześledzić wątek, ponieważ wszystko było wytłumaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodziaż że mnie żaden, ale model bardzo mi się podoba. Po prostu klasa. Razem z podstawką bardzo dobrze się prezentuje. Taka jedna nieśmiała propozycja, skoro 13 grudnia, to może by lekko sypnąć śniegiem, trochę zamrozić podstawkę itp. Dało by to niesamowity klimat ,(nie żeby teraz było źle, bo całość jest wręcz genialna). Jeszcze raz gratuluję tej Perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko piszę co widzę.

Dzięki za uwagę, jak pisałem poprawię ją przy najbliższej okazji.

Oprócz oglądania, należy też troszkę poczytać, prześledzić wątek, ponieważ wszystko było wytłumaczone

 

 

Czytam i śledzę na bieżąco bo podoba mi się Twoja praca.

Uwagę j.w. zgłosiłem bo w warunkach rzeczywistych wyglądałoby to moim zdaniem trochę inaczej.

 

Podoba mi się za to bardzo Twoja otwartość na sugestie i podpowiedzi innych. Świetnie to wykorzystujesz a model tylko zyskuje. Dla mnie mistrzostwo świata!

 

Wszystkiego dobrego na Święta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Czytam i śledzę na bieżąco bo podoba mi się Twoja praca.

Uwagę j.w. zgłosiłem bo w warunkach rzeczywistych wyglądałoby to moim zdaniem trochę inaczej.

 

Podoba mi się za to bardzo Twoja otwartość na sugestie i podpowiedzi innych. Świetnie to wykorzystujesz a model tylko zyskuje. Dla mnie mistrzostwo świata!

 

Wszystkiego dobrego na Święta!

Z tym pół matowym brukiem, to mój błąd, ponieważ nie wiem co się stało z tym lakierem matowym. Myślę, że za słabo go wymieszałem, gdyż na dnie słoiczka zrobił się "gumowy" osad.

A twoje rady, jak również rady i uwagi innych, bardzo cenne, ponieważ w żadnym poradniku ich nie znajdę, a zastosowanie ich wprowadza wiele pozytywnych zmian w wyglądzie modelu.

A wracając do twojej sugestii o mokrym bruku, to wolę go zmatowić "wysuszyć", ponieważ za cienki ze mnie amator, na zrobienie "mokrej" powłoki na modelu.

 

Dziękuję i wzajemnie Wesołych świąt.

 

Taka jedna nieśmiała propozycja, skoro 13 grudnia, to może by lekko sypnąć śniegiem, trochę zamrozić podstawkę itp. Dało by to niesamowity klimat

Hammett fajna propozycja, ale jeszcze nie na moje umiejętności

A wzorowałem się w jakimś procencie podkreślę, w jakimś procencie, na tym zdjęciu poniżej i przyjąłem, że jest ono wykonane w stanie wojennym. Może nie jak napisałem 13.12.1981r., być może później, ale to nie ważne.

Jak widać jest zimno, ale nie ma śniegu.

 

f.jpg

Zdjęcie z internetu

 

Ale nie martw się, po następnym modelu mam już w głowie pomysł na model z podstawką. Będzie też z okresu stanu wojennego podczas pacyfikacji "Kopalni Wujek" i tam mam zamiar zrobić śnieg.

 

Dziękuję Panowie za Bardzo cenne uwagi i Cieszę się że model choć trochę wam się podoba. W sumie to dzięki waszej pomocy, udało się go ukończyć.

 

Z okazji Świąt życzę wam wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAZ bomba!

Taka jedna nieśmiała propozycja, skoro 13 grudnia, to może by lekko sypnąć śniegiem, trochę zamrozić podstawkę itp. Dało by to niesamowity klimat

Hammett fajna propozycja, ale jeszcze nie na moje umiejętności

Wbrew pozorom nie jest to czarna magia. Kiedyś też się odważyłem i zrobiłem taką próbną winietkę, która miała być wprawką do większego projektu (pozostał w planach... może kiedyś...). Chwila zabawy z sodą oczyszczoną:

Obraz_032.jpg

Pojazd to złom - oglądacie na własną odpowiedzialność

Niektórzy z czymś mieszają,chyba z wikolem, więc musiałbyś otwarcie zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Piękny UAZ, jak żywy.

Powróciły wspomnienia, jak za szczenięcych lat z ojcem takim zielonym uazem jeździłem, tyle że kolejowym a nie milicyjnym.

Dzięki

Cieszę się że moja praca, powoduje u Ciebie powrót wspomnień

 

 

Jawkers ja Ci polecę do robienia śniegu mielony marmur. Na alle... woreczek kosztuje bodajże dyszkę a taki plus że (podobno) soda żółknie a marmur niet ;)

Dzięki za radę

Jak będę budował to na pewno spróbuję tego mielonego marmuru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

już wielokrotnie zachwalałem podziwiam również Twoją szeroką tematykę no i gratuluję fotki admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.