Skocz do zawartości

Mi 24 Hind 1:35 Trumpeter


jrminiatures

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po 2 miesięcznej zabawie udało mi się ukończyć model śmigłowca Mi 24 w skali 1:35 od Trumpetera. Docelowo miał byc to model z Inowrocławia z numerem bocznym 461 - ale jak się okazało model i kalki to dwie różne wersje, do tego uszkodziłem kalkomanie i musiałem dorobić inny numer. W modelu wzbogaciłem kabinę pilota i operatora, dodałem cały przedział desantowy i jeszcze sporo innych drobnych detali których nie zawierał zestaw. Ogólnie model trudniejszy niż się wydaje - chyba z racji tego że wypraski są z 2003 roku i nie jest to samo-składalna Tamiya. Kolory dobierane w/g zdjęć, malowane Tamiyą. Model dość spory i miałem kłopot z zrobieniem zdjęć. Wyszło jak widać. Oglądajcie. Relacja z budowy na moim FB.

 

mi2402.jpg

mi2404.jpg

mi2405.jpg

mi2406.jpg

mi2407.jpg

mi2408.jpg

mi2409.jpg

mi2410.jpg

mi2411.jpg

mi2412.jpg

mi2413.jpg

mi2414.jpg

mi2415.jpg

mi2416.jpg

mi2417.jpg

mi2418.jpg

mi2419.jpg

mi2420.jpg

mi2421.jpg

mi2422.jpg

mi2423.jpg

mi2424.jpg

mi2425.jpg

mi2426.jpg

mi2427.jpg

mi2428.jpg

mi2429.jpg

mi2430.jpg

mi2431.jpg

mi2432.jpg

mi2433.jpg

mi2435.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Merytorycznie dałem ciała przyznaje się - śmigłowiec to połączenie wersji kilku wersji, malowanie jedna, sam model druga, kamo jeszcze inna numer fikcyjny - ale za późno się zorientowałem i tak już zostało. Mam nadzieje że kolejny model będzie już lepszy. Chciałem zrobić fajny model dobrze zdetalowany, nie brudząc go, niszcząc jak poprzednie moje wiatraczki- coś tam wyszło. Następny będzie Mi 17. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super model Obserwowałem warsztat na fb. Z ciekawości, ile czasu go robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super model Obserwowałem warsztat na fb. Z ciekawości, ile czasu go robiłeś?

 

Wyszło jakoś ze 2 miesiące - robiąc praktycznie codziennie po 1-2 godzinki / w weekendy trochę więcej siedziałem przy nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Merytorycznie dałem ciała przyznaje się - śmigłowiec to połączenie wersji kilku wersji, malowanie jedna, sam model druga, kamo jeszcze inna numer fikcyjny - ale za późno się zorientowałem i tak już zostało. Mam nadzieje że kolejny model będzie już lepszy. Chciałem zrobić fajny model dobrze zdetalowany, nie brudząc go, niszcząc jak poprzednie moje wiatraczki- coś tam wyszło. Następny będzie Mi 17. Pozdrawiam.

 

 

Tragedii nie ma...

Jakbyś prowadził na forum warsztat na bieżąco,

to jest tu paru speców którzy by Ci powiedzieli co i jak.

A tak wyszła ładna "fantasmagoria" najważniejsze, że się podoba

 

Gratuluję wyróżnienia w Mińsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pomyśleć o jakimś warsztacie

 

Gratuluję wyróżnienia w Mińsku

 

Tylko że ja nie byłem w Mińsku - może Mylisz mnie z tym o to człowiekiem? "Wojtek Trup Botwiński" bo on się pochwali się na FB wyrzóżnieniem za swojego Mi 24 ale w 1:48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.