Skocz do zawartości

X_12


ewpiga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masakra na początku warsztatu mówię chyba nic ciekawego z tego nie wyjdzie, przyznaje bardzo się myliłem i jestem miło zaskoczony z ciekawością czekam na dalsze twoje poczynania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o barwienie, to w pracach z typu koszmarków nie ma problemu..kolor czerwony prawie zawsze załatwia całą sprawę.

Problem tu mam jakie zastosować barwy w krajobrazie "nuklearnej zimy" ??

Z waszej strony nie liczyłbym na coś spektakularnego, może się okazać, że misterna robota zostanie skopana malowaniem.

 

6e04c49b225659dc.jpg

 

Robal i jego pilot w całej okazałości...

 

3318c4d7c358758f.jpg

 

d60d736ff5a1eaed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spory wyszedł - matko, jak bym się za niego zabrał to z 150h jak nic było by malowania - heheheeh :-)

Wielkość..trzy paczki fajek. I szybciej malować można..załatwię to za jednym posiedzeniem..jedna godzina. Całość w dwóch tonacjach szarego błękitu i po sprawie.

Ulotniła mi się idea.. jak, gdzie i co mają robić nowi mechanicy, których dopiero mam zamiar stworzyć, więc ten projekt odstawiam na chwilę aż mi koncepcja wróci. /Nowe inne pomysły w innym warsztacie/

 

853eecb5f6267c8c.jpg

 

964866a974871292.jpg

 

1694d30bc747cfb7.jpg

 

79b92a3c4a544f66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Teraz dopiero zajrzałem do tego warsztatu i jedno powiem - niesamowitą wyobraźnie masz

Rozrysowujesz sobie jakoś wstępnie te projekty czy idziesz na "żywioł & spontan" ?

 

Bardzo delikatnie ta cała maszyneria wygląda z tymi "blaszanymi" powłokami, jak z malowaniem aero takich cudów?

Poza tym te ludziki cyborgi to ci wyszły BOMBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Zastanawiałem się, co to dziwolonga lepisz. Ale nie spodziewałem sie, że ci taki zgrabny skorpionik wyjdzie. Ja sie jednak zachwyciłem !! Wolno mi !!! ,-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrysowujesz sobie jakoś wstępnie te projekty czy idziesz na "żywioł & spontan" ?

Idę na spontan..przyklejam. Jeśli nie pasuje detal..odklejam

...taki zgrabny skorpionik wyjdzie.

 

Zgrabnie tylko w połowie. Przód znaczy szczypce nie trzymają proporcji do korpusu przez to mało naturalnie wyglądają. Nie jest źle, byłbym zadowolony z pracy gdybym zrobił je na samym końcu..mogły by być nieco mniejsze.

 

Jakimś kolorem pomalowałem...

 

4b561058b9980f3f.jpg

 

9640172b039f97ae.jpg

 

6650ced127370cf3.jpg

 

2308278f4d9e40e8.jpg

 

9785e6bdd111d41e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.