Skocz do zawartości

M998A1 1:35 Italeri


jaxiu

Rekomendowane odpowiedzi

No to wchodzę na zakazane rejony. Tylko robiąc tygrysa naraził bym się bardziej ;)

 

Znany i nielubiany wypust hameropodobny firmy ITALERI

c2c56c8e7022fce684f80e14c9711e44.jpg9762e2c8fa23abc0e1a3df816b36f649.jpg

a9f66a74de520d66c90f811ddc1ae1d0.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo! Rzeczywiście nie jest to model idealny, ale można z niego zrobić ciekawy i udany egzemplarz. Na zewnątrz najbardziej przeszkadzają 3 rzeczy- koła (do śmietnika), wycieraczki( do odcięcia) i zapinki maski(da sie zaakceptować). W zależności od umiejscowienia w czasie (tu musiałbyś sie określić) trzeba dołożyć odpowiednie koła. Wewnątrz jest już licho...dziurawe osłony nadkoli (trzeba uzupełnić), brak deski i kompletu nagrzewnicy. Fotele nijak nie pasują do humvee. Przy dopancerzonych drzwiach, ktore zastosowałeś cały ten nieszczęsny środek bedzie widac... masz jakis pomysł?

Na chwilę obecna wyglad obiecująco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co lecę tak. Mąki dzięki za cenne uwagi. Coś tam skoryguje, ale pewnie i tak kiedyś zbuduję Bronco0cf2aaec99cd640b2701c033768067a0.jpg229a45b2463e9956aba466ea80bd09f8.jpg01995cd75cb9d040806ce89e0871d22b.jpgb21ab5dc6ea3796164dc903fff22d927.jpgd3e61a15c419d64b03420b6378917931.jpg8f811e7acf682ccd1acabf522bbb8a5f.jpg43b380339f737d15042f32d2ede84361.jpg3d39e55d511f711adaf456becf495ebe.jpgb308e6cf2400817204483b591d7f7ff2.jpg6f412ac8390a442f5fa901537f67bdce.jpgaa78c3324b419fb592fab5da4dad443c.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaxiu przestań dręczyć Piotra kołami od niewiadomo czego, bo od Hummera (wiem,wiem ja tak specjalnie ) to one na pewno nie są , to jest znęcanie się i na to są paragrafy jak Ci Chłopcy-humerowcy pozwolą to mam Super-Swampery , a i przydałoby się sprężyny w amortyzatorach wymienić na zwijane. Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie postanowił kołami poratować. W czwartek odbieram żywiczne. Na te faktycznie są paragrafy ;)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Takie mi da. Tak się kończą rozmowy z fanatykami ;)

 

Z szybkiego weekendowego PZP robi się pełnoprawny projekt

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz potrzebujesz fotele ode mnie...

Nie wiedziałem, że potrzebuję, ale skoro piszesz, że potrzebuję, to potrzebuję. Z ekspertami się nie dyskutuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie jednak wykazać odrobina cierpliwości, gdyż jestem do niedzieli poza granicami kraju. Tak wiec mogę je wysłać najwcześniej w poniedziałek, chyba, ze poratuje Cię Mandrivecs- spytaj, a ja sie z nim pózniej ureguluję. A teraz ładnie odetnij wycieraczki, popatrz na zdjęcia prawidłowych i elegancko z małych kawałeczków zrób poprawne. Do zobaczenia w kolejnym odcinku.

Ps. Bardzo się cieszę, ze budujesz ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa...! Szekle na przednim zderzaku- brakują. Z tyłu też. Mam nadzieję, że nie zgubiłeś i pamiętasz.

 

Szekle czekają, że spokojem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pimp my Ride ;)

Dzięki uprzejmości Bartosza, HUMVE dostał lepsze koła i fotele - jeszcze raz dziękuję

bc259c646dd7546ade470aabf5fa0521.jpg0d21662a48a01e8f49eb9a8f00b23b61.jpg305d6c06d1d795393006665950006568.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń to koło zapasowe i wrzuć luzem na pakę. I będzie git. A trzymając się merytoryki do końca, to takiej osłony przedniej nie montowano w tej wersji. Najlepiej byłoby z niej zrezygnować w ogóle. No chyba, że Ci nie zależy na prawdzie historycznej, to jak najbardziej lekkie sci-fi ku większej efektowności - dopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń to koło zapasowe i wrzuć luzem na pakę. I będzie git. A trzymając się merytoryki do końca, to takiej osłony przedniej nie montowano w tej wersji. Najlepiej byłoby z niej zrezygnować w ogóle. No chyba, że Ci nie zależy na prawdzie historycznej, to jak najbardziej lekkie sci-fi ku większej efektowności - dopuszczalne

Ta osłona bardzo mi się nie podoba. Z przyjemnością się jej pozbędę. koło gdzieś widziałem tak przywieszone, ale nie jestem szczególnie z tym pomysłem zżyty ;)

 

Generalnie studiuję zdjęcia póki co (twój album jest mega pomocny)

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zapasowe - bywało tak wieszane, ale nie w tej wersji. Tutaj najczęściej luzem na pace, czasem przypięte pasami. Mała sugestia - odklej siedzisko lewej ławki i zrób je złożone do góry, a z boku przypięte koło, o tak:

11.jpeg

 

Jeżeli oderwiesz przednią osłonę, to trzeba będzie popracować nieco nad zderzakiem (ten mały śmieszny trapezowy, z trzema otworami). Zestawowy element ma odlane dziury, w które wkleja się osłonę. Trzeba je zaszpachlować, no i dodać wspomniane szekle.

 

Masz jakieś inne modele Humvee w pudełkach? Czy tylko tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tego. To mój pierwszy. Większość elementów mam na blutac więc niczego nie muszę odrywać

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem pod kątem kalkomanii. W zestawie masz jeden numer "rejestracyjny" USMC, ale biały, błędny - były czarne i często trzy: jeden na tylnej klapie i dwa na masce. W starszych zestawach Italeri, a także Academy, można utrafić takie kalki. I już chyba problem się rozwiązał - zagadaj do Bartka C., właśnie z nim gadałem przez tel Może znajdzie też przedni zderzak bez konieczności łatania dziur - o tym z nim nie gadałem, ale Ty mu wspomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.