Skocz do zawartości

[In-Box] Su-22 Fitter KittyHawk KH80144


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

HB właśnie trafił do sklepów w PL otrzymałem info że już do mnie leci będę mógł porównać do KH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że odnoszę wrażenie, iż mówiąc o lepszych detalach pan na filmie ma na myśli bardziej wyraźne, głębsze i szersze linie podziału oraz nity, co akurat moim zdaniem jest minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obmacałem sobie starego KP i nowe KH oraz HB - i tak mnie naszło, że niestety nie da się z nich zrobić naszych Su-20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Profesjonaliści maja Swoje zdanie, Ja dorzucę swoje

Za namowa ,przepraszam , za radami kolegów z naszego forum -: kup lepszy model., większy itp.

Kupilem , właśnie dotarł . Po otwarciu ogromnego pudla ,zaparło mi dech .

Dla mnie to bajka , marzenie :delikatne linie podziału blach , otwory inspekcyjne, nity.otwarte hamulce i klapki ,wypasiony kokpit i fotel, wnęki podwozia, a nawet wnęki działek z działkami ,oraz silnik + blaszka.Nie wspomniałem o czterech ogromnych wypraskach uzbrojenia

Nie wierzyłem ,ze sa takie cuda i dłubałem sobie w 72 .Teraz w 48 mogę zbudować taki model o jakim marzyłem , bez żywic i innych dodatków

 

Przedmówcy maja racje , jednak bardzo podobało mi się kiedyś zdanie kolegi Mackinen-"nie ma modeli idealnych , o ile taki chcemy zbudować "

Trzeba dorzucić sporo powiedzmy rożnych "gratów"

Dla mnie KH 80144 jest OK i nie mogę się doczekać " Jesiennego Konkursu " ,bo chce wystartować z ty modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model KH faktycznie jest ciekawy tak więc będziesz zapewne miał sporo frajdy przy budowie. Jednak moim zdaniem na konkurs nie jest to trafny wybór, model jest dość wymagający skomplikowany a konkurs ma swoje prawa mam na myśli presję czasu. Niemniej jednak będę z pewnością Ci kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie poobserwuję. Ostatnio na YouTube oglądałem film, jak jakiś Brytyjczyk wziął się za model sposobem i skleił trzy segmenty kadłuba i statecznik tworząc sobie niejako "połówki" modelu. Może jest to jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób oczywiście OK, ale co z pozostałymi błędami: banan, jamy skurczowe na pylonach, szwy z formy suwakowej przez całą długość kadłuba, chwiejne podwozie? Doog ma rację: to są błędy nie do przyjęcia w modelu za taką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do banana zobaczy się przy składaniu

Jamy skurczowe tylko na dwóch pylonach ,kropla surfacera 500 powinna załatwić sprawę, Szwów nie wypatrzyłem

Wspominałem o działkach ,zawsze staram się urealnić robiąc z igły lekarskiej lub nawiercić otwór ,tu są otworki, tak jak w chwytach do wentylacji silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.