Skocz do zawartości

"Buszując w zbożu"


abtb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam malutką dioramkę (winietkę?)w skali 1/72. W roli głównej IS-1 z form PST. Sam model popełniłem tak jakoś 15 lat temu a teraz wyciągnąłem z czeluści szafy i odrobinkę poprawiłem. Kompozycja jest początkiem cyklu "Monstra ze Wschodu" przedstawiającego sprzęt "ciężki" Armii Czerwonej.

Część trzecia cyklu "Lato 44" z IS-em 2 zamieściłem w galerii pojazdów wojskowych bo diabli wiedzą gdzie to zamieszczać po dyskusjach czy to winietka czy tylko model na podstawce?

Zatem zapraszam do oglądania i komentowania

 

8SYEXIs.jpg

 

iwEVXlJ.jpg

 

UfFZXa4.jpg

 

Ta7qn5Z.jpg

 

UUBLZHh.jpg

 

dIcfMlT.jpg

 

 

 

JR0ZSIt.jpg

 

PQF8kcV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity pomysł. Zawsze chciałem zrobic taki cos i jeszcze czołg w metrowym sniegu. Tak, że trafiłes w moje upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISowi przydałaby się jakaś waloryzacja i wash.

Z tym zbożem bombowy pomysł . Będę musiał zrobić coś podobnego. Niestety w jednym z kupionych przeze mnie T64 z Modelcollecta nie było ramki z zawieszeniem, wiec można jeszcze modelik uratować jak się go tak wyeksponuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zbożem bombowy pomysł .

 

Moja pierwsza podstawka na którą zużyłem ze cztery ławkowce i dzięki której wyciągnąłem z szafy modele popełnione 15-17 lat temu. Stąd brak różnych "różności" które są teraz standardem

Nieśmiało dodam że "eksponat" otwiera kolekcję "Monstra ze Wschodu" liczącą 8 modeli

 

 

Chyba ten dział to dobre miejsce na "sprzedaż" mojego pomnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pozwolę sobie zacytować znanego serialowego pingwina:

"Oż ty w dzioba"

Już myślałem że temat umarł śmiercią naturalną a tu proszę jaka niespodzianka

Panowie, dziękuję za słowa uznania. Pomysł nie jest opatentowany więc można kopiować do woli

 

Fajny patent , ale nie było by prościej wkleić model w pędzel

 

W Polsce nie PRODUKUJE się okrągłych, brzozowych pędzli o średnicy ok 12 cm

A poza tym byłby problem z imitacją ziemi

Nawet można by odrobinę skrócić "zboże" do wielkości ryżu, zalać "wodą" i wcisnąć w to jakiegoś postrzelonego WIATRAKA z Wietnamu

W sumie jakiś zlepiony UH-1 pałęta się po składzie

Ciekawe czy pomysł by przypadł do gustu miłośnikom wiatraków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.