Skocz do zawartości

Special Hobby Fiat G.50 Fin 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik prosty i przyjemny. Ja żeby sobie go trochę utrudnić dorobiłem wysoki ogon. Trochę inaczej bym go teraz zmalował (górę szczególnie) ale myślę, że nie ma dużego niesmaku. Z dodatków użyłem tablicę Yahu, kalki Techmodu i maski Montexu. Trochę też pozmieniałem we wnętrzu i dodałem tłumiki do karabinów.

 

gora2_zps7exjytnr.JPG

 

avbcv.JPG

 

bok2_zps3qfk42gv.JPG

 

gora3_zps5nvowlvw.JPG

 

gora1_zps7ofukfv3.JPG

 

przod3_zpswqvwphow.JPG

 

przod1_zpsg3ruugqp.JPG

 

spod1_zpse0ommxb0.JPG

 

e182EXe.jpg

 

14zJnYx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już widziałem ten warsztat i model, ale napiszę raz jeszcze - super!

Włoskie maszyny zawsze mi się podobały, ta jakoś w szczególny sposób pokraczna - nawet bardzo, a tu jeszcze fajne wykonanie i dużo smaczków w malowaniu.

 

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Twój kunszt modelarski jest naprawdę widoczny w każdej kolejnej pracy. Tutaj dobitnie pokazałeś, że wspaniale opanowałeś aerograf, bo te plamy nie są proste do wymalowania. Według mnie powinieneś jednak zrezygnować z tego mazidła na koła, bo to nie wygląda fajnie. Jakby ktoś opony z pędzla pomalował szarą farbą.

 

Poza tym super. Według mnie twój drugi najlepszy model po Tomahawku.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komcie!

Gdzieś już widziałem ten warsztat i model, ale napiszę raz jeszcze - super!

Włoskie maszyny zawsze mi się podobały, ta jakoś w szczególny sposób pokraczna - nawet bardzo, a tu jeszcze fajne wykonanie i dużo smaczków w malowaniu.

Pozdrawiam

Hubert

Dziękuję. Dla mnie liczy się przede wszystkim malowanie. Ładność maszyny ma drugorzędne znaczenie.
Podoba się Malowanie bardzo fajne, wyszło super.

Maskowałeś czymś czy malowane z ręki?

Z ręki, jeszcze starym aero, teraz mam japońca i wyszłoby ostrzej.
Witam

Twój kunszt modelarski jest naprawdę widoczny w każdej kolejnej pracy. Tutaj dobitnie pokazałeś, że wspaniale opanowałeś aerograf, bo te plamy nie są proste do wymalowania. Według mnie powinieneś jednak zrezygnować z tego mazidła na koła, bo to nie wygląda fajnie. Jakby ktoś opony z pędzla pomalował szarą farbą.

Poza tym super. Według mnie twój drugi najlepszy model po Tomahawku.

Pozdrawiam

Kornik

Oj tam, kunsztem bym tego nie nazwał, trochę treningu z aero. Serio, zero większych trudności. Opony brudzone są piaskowym pigmentem, może zdjęcia trochę przekłamują ale kolor jest lekko żółtawy a nie szary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.