Skocz do zawartości

M1165GMV GROM "Noble Sword 2014"


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Śrubki 0,7 mm... Na osłonie strzelca 0,8mm. Jestem wstępnie zadowolony....

 

Piotrek - wstępnie to odpowiednie słowo. Średnica jak najbardziej tak, ale łby są za wysokie... Musisz je zeszlifować, bo po pomalowaniu będą sporo wystawać... Robisz "cacyka" więc do poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubki 0,7 mm... Na osłonie strzelca 0,8mm. Jestem wstępnie zadowolony....

 

Piotrek - wstępnie to odpowiednie słowo. Średnica jak najbardziej tak, ale łby są za wysokie... Musisz je zeszlifować, bo po pomalowaniu będą sporo wystawać... Robisz "cacyka" więc do poprawki...

No way!

Są na oparach kleju. Każde dotknięcie czymkolwiek szlifującym spowoduje odpadnięcie. Czy ja robię "cacyka"? Powiedzmy, ze opinię na ten temat, oraz celowość tych działań pozostawię dla sieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany na tacy (desce), bo tak go łatwiej przenieść.

Dorobione wnętrze wieży, czyli "konsekwencje" śrub zewnętrznych.

Złożone fotele- kierowcy wymaga jeszcze drobnej korekty.

Elektronika poskładana w całość- jak pomaluję, pokażę stolik RTV.

Zamontowane słupki boczne, uchwyty pod swingarmy na pace.

Wstępnie złożona rama i ogumienie zastępcze.

37048401022_bb47855c17_b.jpg

 

37048400892_2d0f478fa4_b.jpg

 

37048400712_749b73cdcf_b.jpg

 

37048400522_8c8d32f38d_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli montaż taki, jak w duńskim dumvee

Tylko czy...tak samo jest to montowane na wieży?

Pół calówki z Brytyjskiej firmy, kupowało wiele krajów, montaż idzie zawsze ten sam Montuje się go tak samo na wierzach jak i podstawach trójnożnych. Tutaj mam screen fd77bb3dcefaa03a194c81e6034f2a33.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, abyś pamiętał, o tym rozwiązaniu. Środkowy kosz jest obrucony do góry, żeby żołnierz przy KM miał gdzie stopę dać, w momencie prowadzenia ognia, tak aby zachował prawidłową postawę

mówisz o tym najszerszym na środku? Wszystkie M1165 jakie widziałem miały cały zasobnik złożony w postaci stopnia/półki. Masz jeszcze jakieś zdjęcie/screen takie rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryła wygląda kapitalnie, ale mam prośbę - przyłóż wieżę od Bronco dla porównania... Te łby śrub są za wysokie - przy każdym oparciu zostawił byś na nich kawał rękawa i niespecjalnie to wygląda... Dobry model, a takie popierdółki jak śruby psują efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz- nie jestem w stanie przykleić śrubek 0,4 mm. Na wieży są 13-14. W przeliczeniu w skali wychodzi 0,37-0,4. Oglądałem wieżę z Legend razem z dołączonymi śrubami. Żadne nie wyglądają tak, jak Bronco. Spróbuję je lekko papierem ściernym zeszlifować. Jeśli się nie uda, to zobaczę, jak wygląda to z wieżą z Bronco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie komentuję, ale zaglądam od początku. Zresztą i tak kibiców masz do pomocy wielu, bo ciekawy temat i dobra jego jakość wykonania zawsze publiczność przyciągnie

Ale teraz zapytam o to i tamto, zdając sobie sprawę, że do ukończenia sporo zostało i pewne rzeczy masz być może w planie. Czy masz zamiar zrobić coś z:

1) wycieraczkami,

2) dziwną dziurą w tylnym zderzaku,

3) łącznikami słupków międzydrzwiowych z dachem,

4) przednim grillem,

5) mocowaniem karabinu z wielką dziurą w tym półkolistym elemencie z tyłu (może wymiana na Bronco lub LR?),

6) tylną klapą z krzywymi blaszkami i wewnętrzną stroną bez przetłoczeń,

7) krzywo przyklejonymi za dużymi (powinny być mniejsze, niż na wieży) śrubami na tarczy strzelca,

8) krzywo przyklejonymi dużo za dużymi śrubami mocującymi tylne barierki (jedna uciekła)?

 

Śruby na GPK wyglądają, jakbyś je przykleił odwrotnie - w oryginale nakrętki są od wewnątrz. Również te na barierkach wyglądają jakby to były nakrętki z kawałkiem śruby, a w oryginale to mały łeb nawet bez podkładki.

 

Patrząc na ogół - wygląda imponująco, zwłaszcza przedni zderzak i te blachy z tyłu Przyglądając się szczegółom - bardzo dużo do poprawienia, biorąc pod uwagę że to model konkursowy i tak bardzo przez Ciebie wyczekany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.