Skocz do zawartości

Revell F-18 Super Hornet 1:72


Kwiat126p

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczko w głowie Super Hornet w malowaniu Jolly Rogers. Dobry zestaw od Revella. Jednak powstała szpara(nie koniecznie z mojej winy, chyba tak cześci są dopasowane) w tej wnęce od tylnych kół a częścią kadłuba. Na przybliżeniu widać. Ani to zaszpachlować ani co potem. Ale i tak super się składa. Żona machneła ręką i musiałem skleić kilka części raz jeszcze no i ta antenka na dole(srebrna w kształcie haczyka przy dziobie) odpadła i się zgubiła więc ją dorobiłem z podgrzanej ogniem i odpowiednio wyszlifowanej papierem ramki(fragmenciku) po modelu. Nie wiem czy ten wash na liniach nie za mocny ale miał być szary a w środku kolor był czarny i już takiego użyłem. Wykonanie pędzel+akryle pactry. Już wam nie spamuje forum, to tyle na dziś

 

HZWPJWc.jpg

 

3ia2XfZ.jpg

 

9ehV7bU.jpg

 

U1jvnuM.jpg

 

cEZFzB7.jpg

 

hkaJZyf.jpg

 

mDDqqKE.jpg

 

wA1nO4j.jpg

 

gcBV8J3.jpg

 

BK1ZVUG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest, wiem jak ciężko oddać pędzlem cokolwiek na modelu. Miałem w planach zakup tego Revella, jednak już raczej nie wrócę do tej skali.

Z tych trzech, które dziś pokazałeś, ten jest zdecydowanie najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ten model jest gorszy od Twojego Tomcata.

I nie jestem pewien.

Fatalny, brzydko pomalowany, brudny, wyciapany, straszne zacieki z farby na krawędzi natarcia skrzydła.

Brudzenie tez niechlujne.

Na plus należy zaliczyć to, że jest go znacznie mniej, więc model nie razi aż tak strasznie jak ten F-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ten model jest gorszy od Twojego Tomcata.

I nie jestem pewien.

Fatalny, brzydko pomalowany, brudny, wyciapany, straszne zacieki z farby na krawędzi natarcia skrzydła.

Brudzenie tez niechlujne.

Na plus należy zaliczyć to, że jest go znacznie mniej, więc model nie razi aż tak strasznie jak ten F-14.

Przypomnij sobie swój pierwszy model, jeszcze na PWM-ie zanim cię z niego wyrzucili.

I te setki durnych i bzdurnych pytań. Jakby co, to służę linkiem w celu przypomnienia, że "zapomniał wół jak cielęciem był".

Szkoda, że zdjęcia zniknęły, bo byłby punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mojego pierwszego modelu jest dostępne na tym forum, w Portfolio, łatwo znaleźć.

Nie bardzo rozumiem co chcesz udowodnić? Że ja kiedyś robiłem marne modele? Może i robiłem, może nadal takie robię.

Różnica między mną a autorem jest taka, że ja nie dyskutowałem z faktami i nie twierdziłem że mój model jest świetny, choć taki nie jest.

A jeśli było inaczej, to dawaj te linki o których wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ten model jest gorszy od Twojego Tomcata.

I nie jestem pewien.

Fatalny, brzydko pomalowany, brudny, wyciapany, straszne zacieki z farby na krawędzi natarcia skrzydła.

Brudzenie tez niechlujne.

Na plus należy zaliczyć to, że jest go znacznie mniej, więc model nie razi aż tak strasznie jak ten F-14.

 

 

robisz to z zemsty czy próbujesz mnie sprowokować abym powiedział co myślę i dostał bana? Myślę że to drugie bo nie wierzę że można takie kocopoły opowiadać serio. Ale jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to rozum odbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej empatii chłopie. Brak komentarza też jest komentarzem.

Poza tym nie ma obowiązku komentować czyichś prac.

Jak będziesz wszystkich traktował według wzorca z Sevres, to okaże się że wszystkie modele na tym forum są do dupy.

 

No to nie komentuj jak uważasz że nie warto, ale nie zabraniaj mi tego robić.

Od pewnego czasu staram się dość bezpośrednio pisać co sądzę o modelach które oceniam, więc niektórym osobom to się może nie podobać, bywa.

Generalnie unikam komentarza przeciętnych modeli, albo takich które tematycznie mnie nie interesują, bo mi się nie chce.

W przypadku takich smakołyków jak te trzy cacuszka Kwiatka126p trudno przejść obok nich obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu staram się dość bezpośrednio pisać co sądzę o modelach które oceniam, więc niektórym osobom to się może nie podobać, bywa.

A jak idziesz gdzieś na imprezę i przychodzi nowy gość to też mu mówisz, że ma chu... steczkowy garnitur albo krawat ?

Pewnie nie, bo w realu mógłbyś za takie coś normalnie dostać w ryj. A tu chowasz się za klawiaturą i udajesz kozaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeśli ktoś taki chciałby żebym ocenił jego krawat.

Serio nie rozumiesz po co jest galeria i do czego służy forum dyskusyjne?

Forum dyskusyjne służy do dyskusji, a nie od zniechęcania jego użytkowników.

Problem leży w tym, że to co napisałeś można było napisać inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,z całą empatią,te modele sa złe.

A co powiedzieć, że jeszcze zrobi ze trzy sztuki i będzie na poziomie Arkadego72?

Tak lepiej-milej?

P.S.Nie trzeba być mistrzem w modelarstwie żeby model oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum dyskusyjne służy do dyskusji, a nie od zniechęcania jego użytkowników.

Problem leży w tym, że to co napisałeś można było napisać inaczej.

 

Problem leży w tym, że autor nie tylko odrzuca rzeczową krytykę kilku osób (do czego ma w końcu prawo), ale dodatkowo reaguje agresją na ich opinie, tylko dlatego że się z nimi nie zgadza.

To co napisałem o tych modelach było i tak, jak mi się wydaje, dość wyważone, bo na widok tych zdjęć cisną się na usta znacznie mocniejsze słowa.

Cóż, oceniłem modele tak jak je widzę, jeśli ktoś czuje potrzebę żeby tak samo ocenić moje, to ja z góry zaznaczam że wszelką krytykę, wyrażoną jakimikolwiek słowami przyjmę, i na pewno mnie ona nie zniechęci do modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że odbiega to chyba wyraźnie napisałem.

Co można poprawić przy następnym modelu nie potrafię napisać, bo nie maluję modeli pędzelkiem, więc całkiem możliwe że gdybym takowym pomalował jakiś model, efekt nie byłby lepszy od tego co zrobił autor tego SH. Tak więc nie doradzę w temacie warsztatu którego nie znam.

A jedyne co mogę doradzić to więcej staranności i więcej pokory.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że odbiega to chyba wyraźnie napisałem.

A jedyne co mogę doradzić to więcej staranności i więcej pokory.

Więc zacznij od siebie, staranniej dobieraj słowa i przeczytaj to co napisałeś zanim naciśniesz Enter.

Na tym zakończyłem tę niepotrzebną dyskusję. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.