Skocz do zawartości

ZIŁ 130 MMZ555 Transbud Gdańsk


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będziesz mu rejestrację robił na tylnej klapie wywrotki?

 

No pewnie Krzychu , poza tym ziłów mam do oporu , to nie jest moje "ostatnie słowo" . Do skrzyniowego Marcin Jankowski vel JanKol zrobił petardziarską konwersję z HDSem , którą oczywiście mam . Będę robił wkrótce ...

 

3cX3xYv.jpg

 

 

Ciekawe ile lat temu zamawiał je.

Model - klasa!

 

Dziękuje Marcin z dobre słowo , kalki zamówiłem w niedzielę , w środe miałem , 3 dni

 

Inni ZIŁOWICZE z tego forum też dostaną w kilka dni , jak im roześlę , żadnych kłopotów nie było :

 

Yq9oJ69.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent skopał proporcje szoferki po całej linii...

 

Po czym wnosisz ?

Wiesz, jestem miłośnikiem radzieckich ciężarówek, i widzę w ich modelach nawet drobne błędy . Ale przejdźmy do sedna- na pierwszy rzut oka szczeliny w grillu są za duże, kabina jest za wąska a błotniki wraz z całym pasem przednim- za szerokie. Maska także wydaje się być zbyt płaska, ale może to wina zdjęcia. Również haki na przednim zderzaku są zbyt wielkie. Dla zobrazowania małe porównanie:

zil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jestem miłośnikiem radzieckich ciężarówek, i widzę w ich modelach nawet drobne błędy . Ale przejdźmy do sedna- na pierwszy rzut oka szczeliny w grillu są za duże, kabina jest za wąska a błotniki wraz z całym pasem przednim- za szerokie. Maska także wydaje się być zbyt płaska, ale może to wina zdjęcia. Również haki na przednim zderzaku są zbyt wielkie.

 

No, ja nie mógłbym spać po takim dictum. A tak na poważnie - jaki odsetek ludzi oglądających ten model gdziekolwiek, zwróci uwagę na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ?

Błędy jak w KAŻDYM dosłownie KAŻDYM innym modelu . Sądzisz że przestane teraz robić sobie ziła bo ma błędy czy jak ?

Tak napisałem, dla wiadomości;) A na efekt końcowy czekam z niecierpliwością, chociażby ze względu na malowanie i brudzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda że nia ma takiej taryfy ulgowej dla modeli od podstaw... Kiedyś moja SHLka przegrała ze średniej klasy ścigaczem, bo komisji sędziowskiej doradzał były właściciel SHLki w 1:1, który wynalazł w moim modelu każdą niezgodność Jeden z sędziów powiedział mi potem, że oceniali zgodność z oryginałem, a nie techniki modelarskie potrzebne do wykonania modelu.

 

Sorry za off-top... Czekam na dalsze postępy w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.