Skocz do zawartości

Czyściciele


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamontowałem schody i półpiętro, ale wystąpił problem z oświetleniem tego zbiornika.

 

Może macie jakieś pomysły jak go oświetlić z dna żeby nie było widać lampek,

a światła było dużo żebyście mogli zobaczyć rybki które tam będą pływać.

 

X0srMXb.jpg

pGI1Cec.jpg

Srnj7u2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem oświetlenia rozwiązany i mam nadzieję, że będzie dobrze widać.

Trochę poprzycinałem zbiornik żeby więcej światła padało i lepiej było widać i fotki robić.

 

q8hixU1.jpg?2

 

Teraz pracuję nad drzwiami do dwóch tuneli. Z lewej prowadzący na Krym do "министерство по чрезвычайным ситуациям" po polsku - Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji

a po prawej do Bunkra GO-42 czyli "Федеральная служба безопасности" po naszemu - Federalnej Służbie Bezpieczeństwa.

 

Rybki też gotowe to w zbiorniczku pusto nie będzie.

 

QXnKYqh.jpg

9tN4rrf.jpg

u8Bu9wg.jpg

 

 

 

A że Czyściciele coś czyścić muszą żeby gościom idącym na imprezkę nic nóżek i kostek nie obgryzało robaczki też gotowe.

 

8HcsZGF.jpg

8HcsZGF.jpg

 

Mam nadzieję że wam się to spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karasie" to nic innego jak Screamers zakupiony bez pudełka tzn. Bits na aukcji poniżej.

A robaki to Ripper Swarm Brood też kupiony jako bits, Jednego takiego mogliście zobaczyć w mojej "Trylogii Stalkera" wychodzącego z brzucha świni.

Drzwi do kanałów to oryginalne nieśmiertelniki pracowników ( żołnierzy ) w/w ministerstw.

Wymiary to 2,9 x 5,1cm więc idealne w 1/35 na drzwi schronów, bunkrów itd. i mają dziurki 3mm na diody led

 

YrhE8XD.jpg

BylUkTx.jpg

2Bj5aDS.jpg

http://allegro.pl/screamers-of-tzeentch-x3-nowe-bez-pudelka-i6977281591.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba zgubiłem w terenie... jak to się będzie łączyło z tym baniakiem?

 

Oczywiście schodami

 

X0srMXb.jpg

7yjGvYx.jpg

 

Oczywiście trochę inaczej poukładane. (teraz tylko poglądowo)

Najpierw muszę baniak skończyć na amen z rybami, wodą i nóżkami. Potem pięterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda w tym tygodniu do mnie dotrze i "Karasie" będą miały w czym pływać, ale zastanawiam się czy w baniaku powinny być jakieś rośliny?

Co o tym sądzicie, zbiornik jakby nie było 70m pod ziemią.

Czekam na jakieś sugestie bo po zalaniu będzie już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się to co miało się stać. Dla mnie chwilowo wielka tragedia .

Rybki gotowe do pływania.

 

c91G2W6.jpg?1

 

A tu już ugtowane

No cóż, sprzedawca żywic oszust, ale coś wymyślę, Chyba, że ktoś z was ma pomysł co zrobić z oczkiem wodnym i tymi zdechlikami.

 

sFE5ZAZ.jpg?1

 

Proszę nie komentować rodzaju żywic czy sposobu ich mieszania. Wszystko było tak jak miało być przez 15min. A sprzedawca żywicy gwarantował, że pik izotermiczny wyniesie ok 40 °C, ale po 15min wyniósł prawie 120 °C i wszystko h... strzelił i się zważyło i zagazowało.

 

Jest co jest i teraz trzeba starać się naprawić.

Może jakieś propozycje, np. jak z tego zrobić bagno żeby to ukryć lub podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie przesadzaj, wyszło nader ciekawie. W kontekście całości scenki, stworków itp to ta woda wyszła bardzo fajnie, nie tak typowo, jakby była mocno natleniona ( to by tłumaczyło w jakiś sposób mutacje owych karasi ).

 

Możesz pomyśleć o jakimś podświetleniu tej wody - przy takiej ilości bąbelków w środku może to dać bardzo fajny efekt.

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.