Skocz do zawartości

Czyściciele


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee nie przesadzaj, wyszło nader ciekawie. W kontekście całości scenki, stworków itp to ta woda wyszła bardzo fajnie (...)

Możesz pomyśleć o jakimś podświetleniu tej wody - przy takiej ilości bąbelków w środku może to dać bardzo fajny efekt.

 

co racja to racja - to przecież SF.... a to nie musi być woda w 100% H20

 

----------------

EDIT: znalazłem jeszcze kilka klimatycznych postsowieckich fotek, może się przydadzą

 

backtotheabci001-9.jpg

 

backtotheabci001-10.jpg

 

backtotheabci001-11.jpg

 

backtotheabci001-13.jpg

 

backtotheabci001-15.jpg

 

backtotheabci001-17.jpg

 

backtotheabci001-18.jpg

 

backtotheabci001-21.jpg

 

backtotheabci001-28.jpg

 

backtotheabci001-33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.A.V. Wielkie dzięki za fotki, na pewno się przydadzą bo lubię takie klimaty.

 

Ale dzisiaj dopadł mnie kolejny wypadek, źle odstawiłem bombkę z "karasiami" i walnęła o podłogę. Teraz muszę przemyśleć i przekalkulować czy częściowo zmienić koncepcję, czy regenerować uszkodzenia.

Praca na pewno zostanie ukończona, bo cała góra jest prawie gotowa, nawet hydrauliczne zamknięcie schodów plus komputer i może będzie agregat prądotwórczy.

 

Obserwujcie dalej i mam nadzieję, że was nie zawiodę. Dopiero połowa października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to musi być akurat woda? Może pójdź inną drogą i podświetl ją od spodu np na zielono. Będziesz miał wtedy coś na kształt anomalii Galareta, ze serii Stalker. Ona też świeci i mocno buzuje gdy coś do niej wpadnie, a przecież kto powiedział, że nie mogły wykształcić się formy życia, przystosowane do bytowania w takim środowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to musi być akurat woda? Może pójdź inną drogą i podświetl ją od spodu np na zielono. Będziesz miał wtedy coś na kształt anomalii Galareta, ze serii Stalker. Ona też świeci i mocno buzuje gdy coś do niej wpadnie, a przecież kto powiedział, że nie mogły wykształcić się formy życia, przystosowane do bytowania w takim środowisku

 

Nie musi być woda, coś się wymyśli i jakiegoś gluta umłodzi i nawet podświetli

Dzisiaj trochę ochłonąłem po wczorajszym awaryjnym lądowaniu " Karasi " oceniłem szkody i od jutra będzie kontynuacja.

Wrzucam parę fotek jak to wygląda i myślę, że będzie b.dobrze tylko trochę to potrwa.

 

5Mh8KSS.jpg

6BONuQZ.jpg

4CCqj36.jpg

6BONuQZ.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś stary ruski komputer metra pomalowany, sterownik hydrauliki zamykania włazu schodów też.

"Czyściciele" egzekutorzy też schną i czekają na drobne poprawki malarskie i wash.

Figurki to nie moja specjalność bo ręka drży i zoooomy już wielkie muszę zakładać.

No i ze względu na ugotowanie "Karasi" musiałem przeszukać szafki i znalazłem godnego przeciwnika do eksterminacji.

 

HbX9Re4.jpg

vgzX9zh.jpg

x6K2Aum.jpg?1

oEWFT4i.jpg

WRfnBmz.jpg?1

JrSh7eF.jpg

xUMSzzF.jpg

Oed4DxV.jpg

52jyUA1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz pomyśleć o jakimś podświetleniu tej wody - przy takiej ilości bąbelków w środku może to dać bardzo fajny efekt.

 

Pozdrawiam

Messer

Ale karasie zostaw - fajnie wyszły i szkoda wyrzucać

 

"Karasi" nie da się usunąć z żywicy, chyba że z całością więc jest pewne, że zostają.

 

Pomyślałem i coś wyszło, Bombka miała stać na czterech słupach wody wypływającej z rur, ale nastąpił mały wypadek i wszystko się rozpierniczyło więc trzeba było coś wymyślić

więc podstawa teraz zrobiona z doniczki jest teraz pewna i stabilna no i wyciek wody też będzie.

Zrobię sobie wodospad z przodu.

 

Postarałem się też o małą anomalię w zbiorniku z "Karasiami" chociaż trochę zdechłymi, ale chyba lepiej to wygląda.

xKiwSM9.jpg

Eeqgw19.jpg

IxzAFqr.jpg

xum4IdR.jpg

F16vFjV.jpg

8KP2MX1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace pomalutku się posuwają do przodu. Dołączam kilka fotek inboxów które będą dodatkowo użyte.

Żeby ktoś nie powiedział, że z szafy wyciągam gotowce.

 

zDZlbKH.jpg

QKdRXbJ.jpg

 

I dodaję parę fotek dla osób które nie potrafią wyobrazić sobie tego co autor miał na myśli

Wszystko pokazuje mniej więcej jak to będzie wyglądało bez paru dodatków

 

clflT9m.jpg

s7htR0f.jpg

Z4eTZUE.jpg

tWBa2lK.jpg

ag5zU11.jpg

 

Przepraszam za ostrość niektórych fotek ale po nocy jak wszyscy śpią nie chciałem wyciągać statywu,

chciałem tylko przedstawić fotki poglądowe.

 

j7os803.jpg

4UJwD4U.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... nie zagalopuj się w przesadzie....

tych dwóch pierwszych "czyścicieli" wydawało się w porządku, a teraz dodatkowo cała drużyna?

nie za gęsto będzie?

 

bo jak jeszcze dorzucisz jakieś stwory to będzie tłok jak w tramwaju na Jerozolimskich...

A przecież "czyściciele" to raczej nie walczyli z nimi w zwarciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... nie zagalopuj się w przesadzie....

tych dwóch pierwszych "czyścicieli" wydawało się w porządku, a teraz dodatkowo cała drużyna?

nie za gęsto będzie?

 

bo jak jeszcze dorzucisz jakieś stwory to będzie tłok jak w tramwaju na Jerozolimskich...

A przecież "czyściciele" to raczej nie walczyli z nimi w zwarciu

 

Zgadzam się z przedmówcą. Żywiczni „Czyściciele” wg mnie wystarczą. Figurki grupy Vimpel kiepskie jakościowo i nijak nie pasują.

 

Przekonaliście mnie.

 

To miała być drużyna likwidatorów z ministerstwa, i miła zająć się "Czyścicielami" bo odkryli tunele łączące Metro i tajne kanały wysokich sfer rządowych.

Mieli kierować się z drzwi w kierunku schodów.

 

Ale ich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio na YT filmy, na których gość pokazywał, jak robi wodospady. Bajka. Poszukaj, bo efekty byśmy super i żadna technologia kosmiczna przy wykonaniu. Twoj trochę płaski i nie podoba mi się łączenie z powierzchnią wody na górze. Po malowaniu może się odznaczać.

To jeden z filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio na YT filmy, na których gość pokazywał, jak robi wodospady. Bajka. Poszukaj, bo efekty byśmy super i żadna technologia kosmiczna przy wykonaniu. Twoj trochę płaski i nie podoba mi się łączenie z powierzchnią wody na górze. Po malowaniu może się odznaczać.

To jeden z filmów

 

Poprzeglądałem te filmy na YT i fakt są świetne, tylko jest jeden problem, a mianowicie są bardzo delikatne i mają dwa punkty oparcia.

U góry są przyklejane i na dole dlatego mogą być takie przeźroczyste i delikatne. Ja nie planuję już dolnej podstawy z powodu gabarytów, jedynie mogę wkleić parę kamieni.

Ten u mnie też był w miarę przeźroczysty ale ma kilka warstw hot kleju - hot crystal glue i pomalowany na biało plus teraz dodatkowo delikatny wash.

Po dokładałem na brzegu parę kamyków (na razie leżą luźno), żeby spieniona woda miała jakiś sens.

Ale jeżeli uważacie, że dalej to wygląda beznadziejnie to postaram zrobić to od nowa i będę musiał ściąć na prosto tą wylewkę.

Bo przy półokrągłej ciężko cokolwiek powyginać i dopasować.

 

MlNjMjD.jpg

iCGfqCr.jpg

ZWaQKlB.jpg

X6lvQID.jpg

5Y8GKKu.jpg

sGaN0SW.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.