Skocz do zawartości

MiG-21MF 10 ELT /Eduard 1:48/


moralezz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł na podstawkę rewelacyjny, chyba wybiorę się do jakiegoś marketu budowlanego..., a model - klasa światowa.

A jaki to numerek (lub mieszanka) Gunze posłużył do malowania kokpitu?

Pozdrawiam

Hubert

 

Dzięki wielkie. Mieszanka kokpitowa to Gunze H25 plus H45 w proporcjach 50/50. Niemal idealnie odwzorowuje kolor z blaszek Eduarda.

Podobno w Łasku już prawie holownik się podstawiał aby go wyciągnąć na stojankę Gratuluję modelu i wyróżnień!

 

Tak - tylko wodzidła brakowało Ale je też zrobię Dzięki Wojtuś!

 

Zaraz zaczynam budowę MFa "6715" z kolekcji Archeo Łask ale zaczynam "pękać", bo i tak nie dorównam Właśnie kompletuję farby i mam w związku z tym pytanie - co jest nie tak z kolorem H46 Emerald Green, zalecanym przez instrukcję? Nie odwzorowuje dobrze koloru blaszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje za pozytywne komentarze.

 

Świetny...

p.s....będzie "coś tam,coś tam"...z Mi-2?

 

Sławku - oczywiście. Ostatnio nawet "coś tam coś tam" delikatnie podłubałem Może uda się do końca roku skończyć nawet

 

Pomysł na podstawkę rewelacyjny, chyba wybiorę się do jakiegoś marketu budowlanego..., a model - klasa światowa.

A jaki to numerek (lub mieszanka) Gunze posłużył do malowania kokpitu?

Pozdrawiam

Hubert

 

Dzięki wielkie. Mieszanka kokpitowa to Gunze H25 plus H45 w proporcjach 50/50. Niemal idealnie odwzorowuje kolor z blaszek Eduarda.

Podobno w Łasku już prawie holownik się podstawiał aby go wyciągnąć na stojankę Gratuluję modelu i wyróżnień!

 

Tak - tylko wodzidła brakowało Ale je też zrobię Dzięki Wojtuś!

 

Zaraz zaczynam budowę MFa "6715" z kolekcji Archeo Łask ale zaczynam "pękać", bo i tak nie dorównam Właśnie kompletuję farby i mam w związku z tym pytanie - co jest nie tak z kolorem H46 Emerald Green, zalecanym przez instrukcję? Nie odwzorowuje dobrze koloru blaszek?

 

Generalnie biorąc się za model, nawet nie zastanawiałem się nad tym kolorem, który proponuje instrukcja, bo od razu zakładałem wykorzystanie zestawowych blaszek i żywicznego kokpitu. Mieszanka, którą podałem idealnie odwzorowuje barwę edkowych blach, aczkolwiek nie do końca wiernie to co było w oryginalnym egzemplarzu (odcień bardziej "wpadał" w niebieski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.